معرفی گردشگری دبی

معرفی گردشگری دبی

دبی دارای مکان ها ی جذاب و دیدنی زیادی می باشد. در ادامه به محله ها و مناطق دبی می پردازیم.

منطقه دیره دبی: تاریخی ترین منطقه دبی ، منطقه دیره می باشد و در این مکان بازارهای زیادی قرار دارد و هر جنسی که بخواهید با کمترین قیمت پیدا می کنید . در منطقه دیره دبی همه نوع غذایی از غذاهای هندی گرفته تا غذاهای عربی و غذاهای دیگر با قیمت های ارزان پیدا می شود.

منطقه بر دبی: این منطقه با این که جزو قدیمی ترین محله های دبی است ولی از دیره سازمان یافته تر می باشد. در این محله شما می توانید  از بخش تاریخی دبی و اماکن تاریخی دبی مثل دهکده میراثی دبی و موزه دبی بازدید داشته باشید.

منطقه داون تاون: این محله جزو جدید ترین مناطق دبی است . جاذبه های معروف و دیدنی دبی مانند برج خلیفه و مرکز خرید دبی مال در این محله قرار دارد. و یک بازاری به نام سوق البهار در این مکان واقع شده که به سبک و سیاق بازار های قدیمی عربی است.

منطقه جمیرا بیچ رزیدنس دبی: عده ای این منطقه را با نام اختصاری  جی بی آر دبی می شناسند. این منطقه در دبی دارای رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های زیادی می باشد که دسترسی به آن با وسایل حمل و نقل عمومی دبی راحت می باشد.

معرفی گردشگری دبی

نقاط دیدنی و معرفی گردشگری دبی

برای این که با نقاط دیدنی و معرفی گردشگری دبی آشنا شوید ، این مقاله را که توسط گروه داماکdamac  گردآوری شده تا انتها مطالعه فرمایید.

سافاری دبی جزو یکی از پرطرفدارترین تفریحات دبی می باشد. اگر سافاری دبی شامل تور شما نمی شد و می خواستید آن را تجربه کنید می توانید از تورهای یک روزه که در این شهر گذاشته می شود استفاده نمایید.

آب نما: این آب نما که موزیکال می باشد بزرگ ترین آب نما در دنیا محسوب می شود که در دریاچه برج خلیفه واقع شده است و آب را به اندازه ی 50 متر به بالا پرتاب می کند. این قدر این آب نما چشمگیر و زیبا و همچنین بزرگ می باشد که از 20 مایل دورتر هم قابل مشاهده است.

پالم جمیرا: به دست انسان ساخته شده و یک دریاچه دست ساز است و از بالا که به این دریاچه نگاه کنید مثل نخل می ماند . این منطقه همچنین دارای هتل ها ، اقامتگاه ها و مکان های تفریحی زیادی می باشد.

پارک خور: یکی از نقاط دیدنی دبی پارک خور می باشد که چندین هکتار وسعت دارد و دارای امکاناتی نظیر: رستوران ها ، آب میوه فروشی ها، اسکله های ماهیگیری، کنسرت و ... می شود.

اسکی روی برف: در این پیست شما می توانید 5 دور اسکی کنید . ارتفاع متفاوتی را دارد که طولانی ترین آن 400 متر و سقوطی بیشتر از 60 متر را تجربه می کنید. در این مکان همه ی تجهیزات لازم برای اسکی وجود دارد پس از این خاطر نگرانی نداشته باشید. از جمله امکانات این پیست : قالیچه های پرنده، اتاق هایی مخصوص برای میهمانی بچه ها، فروشگاه خرده فروشی، تله کابینی چهار گانه و ... است. 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...