کارت گردشگری دبی

کارت گردشگری دبی

برای این که بدانید کارت گردشگری دبی چیست؟ این مقاله را که توسط گروه داماکdamac  برای شما گردآوری شده است تا انتها مطالعه فرمایید.

کارت گردشگری دبی کارتی است که دولت دبی به مسافران و گردشگرانی که به این شهر مسافرت می کنند می دهد تا بتوانند یکسری از هزینه های سفر را کاهش دهند. شما با این کارت ها می توانید از جاذبه های دیدنی دبی و انواع خدمات تفریحی این شهر با صرفه جویی در هزینه آن نهایت استفاده و لذت را ببرید.

با این کارت یک تخفیف 30 درصدی برای تماشای سه الی پنج جاذبه ی دبی برای شما عزیزان  در نظر گرفته شده است . وقتی شما برای خرید تور دبی از آژانس های مسافرتی اقدام می کنید معمولا یک گشت شهری در آن برای شما در نظر می گیرند ولی بقیه روز باید خودتان به گشت و گذار بپردازید . پس داشتن کارت گردشگری دبی می تواند به شما کمک زیادی کند تا شما برای رفتن به جاذبه های دیدنی دبی و تفریحات آن برای خود برنامه ریزی کرده و همچنین مقداری هزینه سفر خود را کاهش دهید.

تفریحاتی که می توانید با استفاده از کارت گردشگری از آن استفاده کنید شامل موارد زیر می شود:

سقوط آزاد در تونل باد، پارک آبی هتل آتلانتیس، تور شهری با استفاده از اتوبوس‌ روباز، تور کشتی تفریحی مارینا داو ،اتوبوس عجایب،تور سافاری در صحرا همراه با شام، گشت ۹۰ دقیقه‌ای آبی با قایق تندرو،دلفیناریوم دبی، تور کشتی تفریحی لاما کریک، پیست اسکی در فضای بسته،تور کشتی تفریحی جزیره نخل جمیرا.

علاوه بر استفاده از کارت گردشگری دبی برای تفریح ، می توانید از آن برای اعمال تخفیف در رستوران های این شهر هم استفاده کنید.

کارت گردشگری دبی

ویژگی های کارت گردشگری دبی

ما در این بخش به ویژگی های کارت گردشگری دبی می پردازیم. یک کارت گردشگری دیگر به نام Dubai Unlimited Attraction Pass وجود دارد که برای دیدن جاذبه های دبی تخفیف 50 درصدی به شما می دهد. و شما می توانید به صورت نا محدود و طی پنج روز متوالی از آن استفاده کنید.

با کارت گردشگری Dubai All Inclusive Pass که جزو بهترین کارت های گردشگری می باشد شما می توانید آن را در پکیج‌های دو، سه، چهار، پنج و هفت روزه فراهم کرده و  از ۳۵ جاذبه یا فعالیت‌های تفریحی بدون هیچ محدودیتی بازدید کنید.

منافع این کارت استفاده نامحدود از آن، نبودن لزوم و اجباری نبودن پرداخت برای بازدید از جاذبه‌ها یا تفریحات ، استفاده از کارت به صورت دیجیتالی و چاپی، ارائه دفترچه راهنما به همراه کارت می باشد.

مدت اعتبار این کارت 7 روز بعد از صدور آن می باشد. لازم به ذکر است که با خرید Dubai Flexi Attractions Pass تا 6 ماه می توانید بلیط ها را انتخاب کرده و کارت را به کار گیرید ، در صورتی که کارت Dubai All Inclusive Pass را خریدید باید بدانید که مهلت استفاده از پکیج های کارت ، حداکثر تا دو هفته می باشد. و پس از آن کارت دیگر معتبرنمی باشد. این کارت جزو بهترین کارت گردشگری دبی است. چون که هیچ محدویتی نداشته و می توانید تا زمان اعتبار آن از تمامی تفریحات استفاده کنید .

مطالب مشابه:

بهترین مناطق گردشگری دبی     14 جاذبه دیدنی دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...