سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی

یکی از راه های سرمایه گذاری در دبی خرید ملک می باشد، افرادی که جزو اتباع دبی نیستند  و قصد خرید خانه در دبی را دارند،

می توانند پس از بررسی سرمایه ی مورد نیاز برای خرید ملک در شهر دبی ، با توجه به بودجه و دارایی خود اقدام به خرید ملک نمایند.

عوامل موثر در قیمت خانه های  دبی عبارتند از:

 قرارگیری خانه در ناحیه های مختلف،

دسترسی به امکانات عمومی

مرکز خرید و پارک ها و...

و مدت تمدید این ویزا به مدت سه سال است. به شرط این که فرد متقاضی کماکان مالکیت ملک را دارا باشد. وقتی که شما ملک مورد نظر خود را انتخاب کردید باید تحقیقات لازم را درباره ی نوع ملک و موقعیت آن انجام دهید و کلیه جوانب را سنجیده و این نکته را مد نظر قرار دهید که کوچک ترین دشواری برای شما پیش نیاید.

در نهایت طرفین معامله با هم به تفاهم می رسند. تفاهم‌نامه‌ تنظیم شده بین خریدار و فروشنده   MOU  نام دارد که هر دو طرف باید آن را امضا کنند. طبق این تفاهم نامه خریدار باید ۱۰درصد از ارزش ملک را پرداخت نماید. طرفین در دفاتر مربوط درخواست گواهی عدم ا‌عتراض به فروش ملک  که به گواهی noc معروف است ،می‌کنند . پس از صدور آن طرفین در اداره املاک حاضر شده و فروشنده مالکیت خود را به خریدار واگذار می‌نماید.پس از انجام مراحل سند مالکیت برای خریدار صادر شده و به او تحویل داده می‌شود.

سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی و شرایط خرید ملک در دبی

در این بخش راجع به سرمایه گذاری در دبی و شرایط خرید ملک در دبی صحبت می کنیم. وقتی می خواهید ملکی در دبی خریداری کنید باید توجه کنید که  بعضی اوقات شاید خریدار با گرفتن تسهیلات مسکن دست به خرید ملک در دبی بزند. پس باید گواهی مشارکت بانک را همراه سایر مدارک مانند اصل گذرنامه معتبر ارائه دهد.

مبلغ صدور NOC بین500 تا 5 هزار درهم  و پرداختش  به عهده فروشنده است.  در معامله ، برای کمیسیون مدیر املاک از ارزش ملک دو درصد پرداخت می شود. و مبلغ   ۴درصد از خرید ملک در دبی  به‌عنوان هزینه نقل و انتقال ملک حساب می شود و باید به اداره املاک دبی پرداخت شود. حداکثر هزینه ای که در این مورد در نظر گرفته شده پنج هزار درهم می باشد.

خرید ملک در دبی این ‌روزها رونق گرفته و سرمایه‌گذارانی از سرتاسر جهان را به ‌سوی خود می‌کشد.  با توجه به رشد روز افزون قیمت ملک در دبی ، سرمایه گذاری نتیجه و بازده خوبی دارد. شما باید همانند دیگر سرمایه گذاران قبل از اقدام به خرید ملک تمامی قوانین آن را مطالعه فرمایید تا به طور کامل با شرایط و قوانین آن آشنا شوید. عده ای از افراد می خواهند با خرید ملک در دبی اقامت این شهر را دریافت کنند. مجوز اقامت در دبی از طریق خرید ملک اعتبارش دو سال می باشد. و افراد می توانند در این مدت به کار بپردازند و نیازی به ثبت شرکت نمی باشد.

 مطالب مشابه:

سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت     راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...