سریعترین راه های مهاجرت به امارات

سریعترین راه های مهاجرت به امارات

قبل از مهاجرت به هر کشوری باید قوانین آن کشور برای مهاجرت را به خوبی بدانید.

هر کشوری در هر منطقه ای برای پذیرش مهاجر قوانین خاص خودش را وضع کرده است. ما سعی داریم مهاجرت به امارات را برای ایرانیان بررسی کنیم. با توجه به راه های مختلف مهاجرت به امارات میتوانیم سریعترین راه مهاجرت به امارات را پیدا کنیم.

سریعترین راه های مهاجرت به دبی

انواع راه های مهاجرت به امارات

مهاجرت به امارات برای کار: تامین شغل و داشتن درآمد در دبی اولین گزینه مهم قبل از مهاجرت است. از جمله راه های مهاجرت به دبی، مهاجرت کاری است. همیشه تقاضا برای کار در امارات و دبی بالا بوده است و دلیل آن نرخ پایین بیکاری است. برای کار در امارات شما باید یک پیشنهاد شغلی از سوی یک کارفرما در امارات داشته باشید. به عنوان یک فرد غیر بومی شما باید مجوز اقامت داشته باشید. برای دریافت مجوز اقامت، حمایت باید از طریق شرکتی که شما را استخدام می کند انجام شود. مهمترین ترین اقداماتی که باید انجام دهید:

  • معاینه بهداشتی
  • درخواست اجازه کار
  • دریافت ویزای کاری امارات
  • ارائه گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار

ساعت کاری در دبی بسته به شرایط کارفرما متغیر است. به کارگران مهاجر معمولاً حقوق خوبی پرداخت می شود، به طوری که اکثر کارفرمایان بسته های حمایتی را ارائه می کنند که شامل حقوق ثابت، پوشش بیمه درمانی، کمک هزینه تأمین مسکن است.

 

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل : یکی دیگر از راه های مهاجرت به دبی تحصیل در این شهر می باشد.. برای تحصیل در دبی باید به زبان انگلیسی و عربی تسلط داشته باشید. برنامه های مختلف تحصیلی امارات که شامل : مهد کودک ها، مدارس مقطع ابتدایی و دبیرستان های خصوصی است برای مهاجران بین المللی بسیار حائز اهمیت هستند. البته برخی از شرکت های خصوصی به کارمندان خود برای تامین هزینه تحصیل کمک هزینه هایی پرداخت می کنند. دانشجویان خارجی که بیش از 18 سال سن دارند و مقیم امارات هستند می توانند ویزای دانشجویی دریافت کنند.دانشجویان برجسته می توانند ویزای بلند مدت 5 ساله دریافت کنند.

الزمات دریافت ویزای دانشجویی

  • گذراندن تست سلامت پزشکی
  • یک حامی، خود دانشگاه یا والدین یا بستگان
  • تصویب اداره کل امور اقامت و امور خارجه مربوطه (GDRFA)

 

مهاجرت به امارت از طریق سرمایه گذاری:  سرمایه گذاری هم یکی از راه های مهاجرت به امارات است. هر زمان که صحبت از سرمایه گذاری می شود ما ترجیح می دهیم خود را محدود به جغرافیای محدوده زندگی خود کنیم با این باور که سرمایه خود را نزدیک به خود نگه داریم. ما در این مقاله در مورد سرمایه گذاری در امارات صحبت می کنیم.دلایل زیادی برای اشتیاق سرمایه گذاران برای سرمای گذاری در امارات وجود دارد. این منطقه به طور مطلوب بین شرق و غرب واقع شده و خاورمیانه، آسیا، آفریقا و اروپا را به هم متصل می کند. بزرگترین شهر امارات متحده عربی جزء بالاترین شهرهایی است که زیرساخت های هنری را برای ساکنان خود فراهم می کند.

با توجه به بررسی راه های مهاجرت به امارات شما می توانید با توجه به شرایط خود سریع ترین راه را انتخاب کنید.

مطالب مشابه:

مهاجرت به امارات برای کار      شرایط مهاجرت به امارات متحده عربی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...