صفر تا صد سفر به دبی

صفر تا صد سفر به دبی

برای آگاهی از صفر تا صد سفر به دبی با گروه داماکdamac  همراه بوده تا اطلاعات لازم و کافی را کسب کنید. 

برای سفر به دبی شما باید تمام اطلاعات کافی را در این باره داشته باشید و صفر تا صد آن را دانسته تا کوچک ترین مشکلی برای شما پیش نیاید . شما به عنوان یک گردشگر باید از فرهنگ ، دین، آداب و رسوم و نکات ضروری در رابطه با سفر خود به این شهر اطلاعات لازم را کسب کنید. 

در مجامع عمومی شهر دبی ، نوشیدن الکل ممنوع است و نباید استفاده کنید در غیر این صورت جریمه سنگینی خواهید شد . و شما نمی توانید در خیابان یا در سواحل به نوشیدن الکل بپردازید ولی در کلاب ها یا بارها ایرادی ندارد.

شما باید در انتخاب لباس و پوشش خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید زیرا اگر بخواهید در سفر خود به محله های قدیمی دبی بروید باید لباسی بر تن کنید که پوشیده باشد . در کنار سواحل دبی می شود مایو پوشید اما وقتی می خواهید برگردید سعی کنید لباس خود را عوض کرده تا مثل دیگر مردمان دبی باشید.

در دبی مصرف مواد مخدر عواقب خیلی سختی را در پی دارد حتی اگر کسی به مقدار خیلی اندک آن را مصرف کند و یا به همراه داشته باشد 4 سال به زندان میفتد و علاوه بر این از خاک دبی برای همیشه اخراج خواهد شد. حالا چه مسافر باشد چه ساکنین خود دبی ، به هر حال فرقی نمی کند.

اگر برای موقت به دبی سفر می کنید و وسیله های زیادی هم خریداری کرده اید و  روی هر کالا یک مالیات از شما گرفتند ، این را بدانید که شما باید در فرودگاه بگویید که ساکن دبی نمی باشید تا هر چه مالیات از شما گرفتند  را به شما برگردانند .

در مطالب گذشته در مورد راهنمای سفر به دبی و هزینه های سفر به دبی صحبت کردیم.

صفر تا صد سفر به دبی

صفر تا صد سفر به دبی و همه ی آن چه که باید در دبی رعایت کنید

در این بخش می خواهیم راجع به صفر تا صد سفر به دبی و همه ی آن چه که باید در دبی رعایت کنید بدانیم . از آن جایی که در این شهر به شخصیت افراد توجه ویژه ای می شود ، هر گونه فحش و بد زبانی در مکان های عمومی جرم حساب می شود و جریمه اش هم یکسال زندان می باشد . و کسانی هم که ساکن آن جا نباشند از این شهر اخراج خواهند شد. این قانون حتی شامل ناسزاگویی و فحش در واتساپ هم می شود .

در دبی شنود گذاشتن و چک کردن تلفن افراد جرم حساب می شود و 6 ماه زندان  دارد . پس حتما به این نکته هم توجه کنید تا دچار مشکلی نشوید. مطابق قانون سایبری در دبی اسفاده از  vpn که در نهایت باعث تغییر آدرس IP نادرست خواهد شد ، محکوم شناخته شده و باید جریمه پرداخت کنند.

در شهر دبی شست و شوی ماشین در مکان های عمومی تخلف محسوب می شود و همچنین استخدام کارگر برای این کار هم جرم به حساب می آید . زیرا این کار باعت زشت و کثیف شدن محیط زیست و همچنین چهره شهر خواهد شد.

چون که در شهر دبی شایعه پراکنی باعث تداخل و برهم زدن نظم عمومی می شود ، پس هر کسی که این کار را انجام دهد یا در شبکه های اجتماعی به شایعه پراکنی بپردازد باید یک میلیون درهم جریمه پرداخت کرده و همچنین یک سال هم به زندان خواهد رفت.

مطالب مشابه:

سفر به دبی با کشتی     آشنایی با نکات سفر به دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...