خرید آپارتمان در دبی

خرید آپارتمان در دبی

برای خرید آپارتمان در دبی یا هر نوع ملک دیگر باید قوانین و ظوابطی را رعایت کنیم. ما در این مطلب شما را با نکات مهمی در خرید آپارتمان در دبی آشنا می کنیم. با داماک همراه باشید.

خرید آپارتمان ، ویلا یا هر نوع ملکی در دبی نوعی سرمایه گذاری مطمئن به حساب می آید. برای داشتن این سرمایه گذاری و استفاده از مزایای آن نیازمند آشنایی با شرکتی معتبر هستید تا با خیال راحت سرمایه خود را به طور مستقیم و بدون واسطه در اختیار آن ها قرار دهید. برای خرید آپارتمان در دبی،  ما به شما داماک گروپ را پیشنهاد می کنیم. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

خرید آپارتمان در دبی

بهترین محله های دبی برای خرید آپارتمان

برای آشنایی بیشتر در مورد خرید آپارتمان در دبی تعدادی از بهترین محله های دبی را برای خرید آپارتمان به شما معرفی می کنیم.

محله  Business Bay

مناطقی مانند Business Bayبهترین مکان برای خرید ملک در دبی به حساب می آید. دبی مناطقی را تعیین کرده است که مهاجران یا اتباع خارجی می توانند در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند. این مکان ها که به عنوان "مناطق آزاد" شناخته شده اند. یکی از راه های سرمایه گذاری در دبی خرید آپارتمان در این مناطق است.

محله‌های بر دبی

در این بخش به قسمت جنوبی یا بر دبی (Bur Dubai) می‌رسیم.

در این منطقه دبی ، برج های بلند و مراکز خرید و ساختمان های لوکس واقع شده است.

بر دبی یک منطقه توریستی به حساب می آید که به دلیل داشتن بافت مدرن از اصلی ترین و مهم ترین مناطق دبی می باشد.

تعداد زیادی از ساختمان های مدرن در این منطقه ساخته شده است.

تعداد زیادی از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری،  این منطقه را انتخاب می کنند. برای انتخاب بهترین محله برای خرید آپارتمان در دبی شرکت ساختمانی داماک را همراهی کنید.

برای شناخت بیشتر شما ، بهترین آپارتمان های فروشی دبی را معرفی می کنیم.

آپارتمان های گلف

واحد های یک خوابه کریک ویو 2

واحد های دو خوابه کریک ویو 2

واحد های استدیویی کریک ویو 2

آپارتمان های پارک ساید

واحد های یک ، دو ، سه و چهار خوابه جمیرا

و غیره

چرا آپارتمان های فروشی دبی را انتخاب می کنید:

زندگی در آپارتمان انتخاب خوبی برای کارمندان است. این نوع آپارتمان ها گزینه مناسبی برای زندگی ماشینی به حساب می آیند. چند دلیل برای این انتخاب را برای شما توضیح می دهیم.

قیمت مناسب: سرمایه ای که برای خرید آپارتمان نیاز دارید به مراتب کمتر از هزینه است که برای خرید یک ویلا باید در نظر بگیرید. امروزه حتی خانواده های چند نفره هم زندگی در آپارتمان را ترجیح می دهند.

هزینه نگهداری کمتر: اکثر آپارتمان های دبی هزینه نگه داری کمتری نسبت به خانه های ویلایی دارند. هزینه نگهداری این نوع آپارتمان ها بین تمام ساکنین تقسیم می شود.  در این صورت ساکنین آپارتمان ها نگرانی بابت هزینه تعمیرات ندارند.

امکانات اجتماعی:در دبی اکثر آپارتمان های ساخته شده مجهز به امکاناتی مثل : باشگاه ، استخر و فروشگاه های زنجیره ای می باشند.

برای پیدا کردن بهترین ملک و خرید بهترین آپارتمان در دبی پیشنهاد می کنیم با داماک گروپ همراه باشید.

 در مطالب گذشته در مورد ،خرید ملک در دبی مارینا، زندگی لوکس و لاکچری در دبی با داماک و خرید مستقیم ملک در دبی با داماک صحبت کردیم.

مطالب مشابه:

خرید بدون دغدغه ملک در دبی      منفعت خرید ملک در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...