ارزش پاسپورت امارات

ارزش پاسپورت امارات

در این مقاله در مورد ارزش پاسپورت امارات نسبت به پاسپورت کشورهای جهان میسنجیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مقالات داماک گروپ همراه باشید.

پاسپورت امارات طبق تحقیقات جدید در رده 27 دنیا و قدرتمند ترین پاسپورت را در میان اعضای شورای همکاری کشورهای عربی دارد. شما با داشتن پاسپورت امارات می توانید به 120 کشور دنیا بدون دریافت ویزا سفر کنید.

ارزش پاسپورت امارات

ارزیابی ارزش پاسپورت امارات

برای ارزیابی ارزش پاسپورت امارات می توانیم به رده بندی قدرتمند ترین پاسپورت های دنیا از نظر آزادی سفر شهروندان آن کشور به دیگر کشورهای جهان بدون نیاز به اخذ ویزا رجوع کرد. یکی از معتبرترین شاخص‌ها برای تخمین قدرت پاسپورت کشورهای مختلف محسوب می‌شود.

پاسپورت امارات در رتبه هشتم این رده بندی قرار دارد. شما با داشتن پاسپورت امارات می توانید آزادانه به 184 کشور سفر کنید.

امارات از کشورهایی محسوب می شود که در 3 سال گذشته ارزش پاسپورت آن جهش قابل قبولی داشته است.

جهش پاسپورت امارات

درباره جهش پاسپورت امارات باید اینگونه صحبت کنیم که پاسپورت امارات در چند سال اخیر جهشی بسیار عالی در رتبه های جهانی داشته است. اگر رویای مهاجرت در سر دارید باید اطلاعات دقیقی در مورد پاسپورت کشور مورد نظر داشته باشید. داماک گروپ به شما کمک می کند تا پاسپورت امارات را به طور کامل بشناسید.

هفتمین پاسپورت معتبر جهان متعلق به کجاست؟

هفتمین پاسپورت معتبر جهان متعلق به کجاست؟جواب آن امارات است زیرا اعتبار پاسپورت امارات باز هم بیشتر شده و رتبه هفتم جهانی را از نظر اعتبار پاسپورت به خود اختصاص داده است.

برای شهروندان امارات متحده عربی، اخبار خوبی منتشر شد و خبر حاکی از این بود که پاسپورت این کشور از لحاظ اعتبار جهانی، رتبه هفتم را کسب کرد این امر به این معناست که شهروندان این کشور می توانند به 159 کشور جهان تنها با ویزای بدو ورود سفر کنند. نمره اعتبار پاسپورت امارات در شاخص پاسپورت، 159 می باشد.

این اتفاق سه هفته بعد از جهش امارات به جمع هشت قدرت برتر جهان روی می دهد. شهروندان امارات متحده عربی این اجازه را دارند که بدون اخذ ویزا به 112 کشور و به 47 کشور با گرفتن ویزای بدو ورود سفر کنند. تنها در 39 کشور جهان از شهروندان امارات ویزا درخواست می کنند.

پاسپورت امارات

 پاسپورت امارات جزء بهترین پاسپورت های جهان و آسیا محسوب می شود و امتیازات فراوانی برای علاقه مندان خود دارد. اگر بخواهیم امتیازات پاسپورت امارات را بشماریم میتوانیم به:

 آزادی مسافرت های بین المللی

 امکان کار و زندگی آزاد در هر جایی از کشور امارات

 امکان اخذ پاسپورت برای کل اعضای خانواده

 بیزینس آزاد

 دسترسی به حقوق مدنی

اشاره نمود.

 جالب است بدانید که هر سال متقاضیان زیادی خواهان دریافت پاسپورت امارات هستند ، ولی به همین نسبت سختی های دریافت این پاسپورت هم روزبه روز بیشتر می شود. متقاضیان راه هایی برای درخواست این پاسپورت مثل ازدواج، کار یا سرمایه گذاری نیز در اختیار دارند.

 مطالب مشابه:

چگونه پاسپورت امارات بگیریم؟     اطلاعات پاسپورت امارات

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...