قوانین سفر به دبی

قوانین سفر به دبی

این مقاله به قوانین سفر به دبی می پردازد. تا آخر این مقاله با داماک damac  باشید. هر شهری برای این که در آن امنیت وجود  داشته باشد،مقاماتش یک سری قوانینی را می گذارند .

شهر دبی هم جزو همان شهر ها می باشد .و برای سفر به این شهر باید به طور کامل با قوانین و مقررات آن آشنا شوید. تا در هنگام مسیر و در خود شهر دبی دچار مشکل نشوید. پس حتما قبل از سفر با قوانین سفر به دبی آشنا شوید.

بسیاری از مسافران به دنبال قوانین و راهنمای سفر به دبی می گردند تا وقتی به این شهر سفر می کنند یک سفر لذت بخش و خاطره انگیز داشته باشند و تا پایان سفرشان به هیچ مشکلی برنخورند.  در بروشورهایی که راجع به دبی مشاهده می کنید میبینید که یکسری چیزها به همراه داشتنشان ممنوع است مثل: سیگار الکترونیک، اسلحه و مهمات، مواد مخدر، ارز جعلی، لوازم آتش‌بازی و مواد منفجره، لوازم تیز مانند چاقو و شمشیر و ...

شیوه مرسوم  برای دریافت ویزا به این گونه می باشد که  ویزای شهر دبی توسط وزارت کار و یا اداره مهاجرت صادر می گردد. در ادامه به انواع ویزای دبی می پردازیم. ویزای توریستی شهر دبی: این نوع ویزا را می‌توان به صورت 14روزه، یک ماهه و سه ماهه دریافت کرد و در برخی موارد قابل تمدید است. ویزای کار و تجارت شهر دبی: این ویزا توسط شرکتی که فرد را استخدام می کند صادر می شود و سه سال معتبر است. ویزای ترانزیت دبی: مدت زمان این ویزا براساس قوانین دبی 14 روز است و باید بدانید که قابل تمدید هم نمی باشد. ویزای توریستی از طریق هتل‌ها و یا آژانس‌های مسافرتی، خطوط هوایی، قابل دریافت است.

قوانین سفر به دبی با داماک

قوانین سفر به دبی و فرودگاه دبی

در این بخش به قوانین سفر به دبی و فرودگاه دبی می پردازیم. حتما حواستان را جمع کنید هنگامی که کیفی در فرودگاه همراه خود دارید، سطحی صاف داشته باشد. چرا که چک – این فرودگاه دبی کیف‌هایی که به شکل نا متعارف بوده و یا بندشان خیلی بلند باشد را نمی پذیرد. این فرودگاه به تمامی مسافران بین المللی اجازه حداکثر دو چمدان را داده است و وزنشان هم نباید بیشتر از 32 کیلوگرم باشد. شما می‌توانید حداکثر دو کیف دستی مثل کیف پول یا کیف لپ تاپ به همراه خود داشته باشید.

برای حمل مایعات یکسری محدودیت ها وجود دارد و اگر شما بخواهید با خود مایعات به همراه ببرید و آن را در ساک دستی بگذارید پس آن ها را در یک کیسه شفاف و زیپ دار بگذارید و نباید بیش از یک لیتر باشند. ولی اگر آن ها را در چمدان می گذارید محدودیت خاصی نخواهید داشت. اگر می خواهید پول زیاد با خود حمل کنید حتما باید به فرودگاه گزارش داده و آن ها را مطلع کنید .

دبی به مسافران اجازه بردن یکسری داروها را نداده است مثل یک استامینوفون کدئین ساده که ممکن است شما بدون نسخه هم مصرف کنید، ولی بردنش به این شهر و حمل آن در چمدان خود ممنوع می باشد پس در این رابطه دقت بیشتری داشته باشید.

اگر شما در رمضان به دبی سفر کردید نباید در خیابان های آن چیزی خورده یا بیاشامید چون این شهر ، شهری مسلمان است و باید قوانین آن را رعایت کنید. و این نکته را هم بدانید که اصلا نباید به دین و یا فرهنگ دبی بی احترامی کنید زیرا جریمه شده و عواقب سختی در پیش روی شما خواهد بود .

مطالب مشابه:

هزینه های سفر به دبی      آشنایی با نکات سفر به دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...