سفر به دبی با داماک

سفر به دبی با داماک

داماک گروپ در این مقاله به سفر به دبی با داماکdamac می پردازد . آب و هوای شهر دبی قابل پیش بینی است .

به طور معمول در طول سال بارانی در این شهر باریده نمی شود.  هزینه هتل های شهر دبی در تعطیلات سال نو و همچنین فصل‌های پر گردشگر بسیار گران می باشد .

در سفر به دبی با داماک باید بدانید که برای اقامت در هتل ها نگران چیزی نباشید زیرا اکثر هتل های این شهر مدرن، تمیز و دارای استاندارد بین‌المللی هستند. اگر در رستوران‌ها یا هتل‌های دبی می خواهید غذا میل کنید این را بدانید که غذا ها در این رستوران ها گرانند ولی شما می توانید در دیگر مناطق این شهر رستوران های ارزان قیمت را هم پیدا کنید.

در سفر به دبی با داماک حتما از کشتی های Abra استفاده کنید . این کشتی های کوچک تقریبا 20 نفر را در خود جا می دهند  و از یک طرف نهر به آن طرفش جابه جا می‌شوند. اگر شما برای رسیدن به مقصد خود چندان عجله ندارید می توانید سوار اتوبوس شوید . اتوبس‌های دبی به صورت گسترده وجود دارد و قسمت جلوی اتوبوس‌ها برای بانوان است.

اگر مقصدتان مسافت های دور است حتما از تاکسی استفاده کنید زیرا راحتی بیشتری دارد. حداقل کرایه تاکسی۱۲ درهم است. متروی این شهر از ساعت ۵:۵۰ دقیقه‌ ی صبح تا ۱۱ شب مشغول به کار می شود . مترو در روزهای صبح جمعه تعطیل می باشد و بعد از ساعت 10:30 دوباره شروع به کار می کند.

در سفر به دبی با داماک حتما یادتان باشد که از برج خلیفه دیدن کنید .زیرا بلند ترین برج شناخته شده در جهان می باشد. برای بازدید از بالای برج خلیفه، در طبقه‌ ی همکف بازار دبی از قبل بلیط تهیه کنید.

 

شرایط و دانستنی های سفر به دبی با داماک

در این بخش از محتوا به شرایط و دانستنی های سفر به دبی با داماک می پردازیم . در سفر به دبی با داماک حتما از مرکز خرید سوق البهار دیدن کنید . این بازار که بر روی آب واقع شده است و منظره‌ای از فواره‌ی دبی را فراهم می کند ، علاوه بر اینکه لذت خرید شما را چند برابر می کند همچنین  در غذاهای بین‌المللی تخصص دارد.

بازار طلا در دبی هم بسیار پر طرفدار می باشد و قیمت طلا و همچنین کیفیت شان بالا می باشد . همچنین مطمئن شوید که جنس های بی ارزش را به شما نفروشند، چرا که اصولا هرچیزی را که شما می خرید باید دارای کیفیت مورد قبول باشد.

در هنگام سفر به دبی حتما یادتان باشد که از موزه ی دبی دیدن کنید . موزه‌ی دبی بهترین مکان برای نگاهی اجمالی به این شهر است. سبک زندگی بادیه نشینی عشایری را هم می توانید در این مکان ببینید .

شما اگر در هتل اقامت کردید بدانید که ساعت ده صبح ماشین جلوی هتل آماده می باشد برای این که شما را به صورت رایگان به مرکزهای خرید یا ساحل ببرد.

اتوبوس های دو طبقه در شهر دبی وجود دارد که این اتوبوس ها هر یک ساعت و نیم یک بار از مقابل مرکز خرید وافی در منطقه بردبی حرکت می کنند و توقف های کوتاه در مسیر دارند. در سفر به دبی با داماک حتما از پارک آبی آتلانتیس دیدن کنید . مساحت این پارک 17 هکتار بوده و انواع سرگرمی ها برای انواع سنین در آن وجود دارد.

مطالب مشابه:

هزینه های سفر به دبی     راهنمای سفر به دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...