وام املاک در دبی با داماک

وام املاک در دبی با داماک

وام املاک در دبی با داماکdamac برای کسانی که قصد خرید خانه در شهر دبی را دارند و توانایی مالی آنچنانی ندارند گزینه ی مناسبی می باشد.

داماک به افرادی که اقدام به خرید خانه در دبی می کنند وام املاک می دهد . و آن ها را در این راه کمک می کند تا به ملک مورد نظر خود دست یابند.

این وام املاک به صورت اقساط بلند مدت و بدون بهره می باشد. این وام ها برای تایید نیازی به وثیقه ندارند. و شاید بانک این تقاضا را ازشما بکند که حقوق تان را منتقل به حساب کنید. شهر دبی  با توجه به بودجه ،تسهیلاتی را در اختیار مردم قرار می دهد که با کمک آن به اهدافی که دارند رسیدگی کنند. یکی از این تسهیلات وام املاک است.

 از آنجایی که خیلی از افراد نمی‌توانند به صورت یک جا مبلغ زیاد خرید خانه را متقبل شوند، وام مسکن یکی از گزینه‌های پیش ‌روی آن هاست. درخواست کنندگان این نوع وام معمولا از بازپرداخت آن بر می‌آیند. هر شهر با توجه به زیر ساخت‌های اقتصادی و فرهنگی ، مبلغ معینی را برای وام مسکن اعلام می‌نماید. سود این وام‌ها در شهرهای مختلف متفاوت است. از سود ۲ درصد گرفته تا ۲۰ درصد.

وام مسکن چقدر است؟ به نوع وام و تسهیلاتی که شرایط لازم را برای دریافت آن دارید بستگی دارد. هر یک از این وام‌ها میزان عددی مشخصی را در اختیار درخواست کننده قرار می‌دهند در نتیجه می‌توان میان وام‌ها تفاوت ایجاد شد.

متقاضی باید با توجه به نوع بانک و نوع وامی که درخواست می‌نماید اقدام به طی کردن مراحل ثبت نام نماید. به طور معمول برای همه بانک‌ها ابتدا باید به شعبه مورد نظر مراجعه کرده و پس دریافت مدارک مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایید.

وام املاک در دبی با داماک

شرایط و مدارک اخذ وام املاک در دبی با داماک

در این بخش از محتوا به شرایط و مدارک اخذ وام املاک در دبی با داماک می پردازیم. مدارک لازم برای دریافت وام املاک عبارتنداز: اصل و کپی تصویر تمام صفحات سند مالکیت ملک، اصل و تصویر پایان‌کار ساختمان، ارائه قبض برق یا مدارکی که بانک بتواند بر اساس آن کدپستی خانه‌ ای را که می‌خواهید برایش تسهیلات بگیرید، تایید کند. اصل و تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه ضامن یا ضامنین، اصل و کپی تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه مالک یا مالکین،  مدارک شغلی و درآمد دریافت‌کننده‌ی تسهیلات مانند جواز کسب و فیش حقوقی، رسید پرداخت مبلغ ارزیابی ملک، تکمیل و امضای فرم درخواست وام.

اقساط وام املاک به چه گونه است؟ اقساط وام املاک بستگی  به نوع وامی دارد که دریافت کرده‌اید. اقساط وام املاک ، مبلغ مشخصی دارند و از اول تا تسویه وام به همان مقدار تعیین شده ثابت می مانند. اقساط وام املاک را با توجه به نرخ سود وام باید پرداخت کنید.

نکته مهمی که در مورد پرداخت اقساط وام املاک وجود دارد ، میزان زمان تاخیر در پرداخت است. هر بانک و هر شعبه باتوجه به شرایطی که دارند برخورد متفاوتی می‌کنند. برخی از بانک‌ها برای دیر پرداخت کردن وام‌ها جریمه در نظر می‌گیرند. برخی‌ها شروع به ارسال سه اخطار می‌کنند. برخی از بانک‌ها نیز سراغ ضامن می‌روند.

به شما تاکید می کنیم که حواستان به دخل و خرج زندگی تان باشد تا اگر شرایط بازپرداخت وام را ندارید اصراری به دریافت وام نکنید. بانک‌ها در مورد پرداخت نکردن قسط‌های وام شدیدا سخت ‌گیرانه عمل می ‌کنند.

مطالب مشابه:

نحوه درخواست وام املاک دبی        گرفتن وام در امارات

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...