وام املاک در دبی

وام املاک در دبی

در این مقاله می خواهیم بدانیم که وام املاک در دبی به چه نحو می باشد. از شما همراهان گرامی خواهشمندیم تا پایان این مقاله همراه با گروه داماکdamac باشید.

برای اخذ وام املاک در دبی به فرآیندهای بیشتری نیاز است و باید قبل از آن چندین تأییدیه و بیمه  را از قبل تهیه کنید. کسانی که قصد خرید خانه و ملک در دبی را دارند ولی هزینه کافی برای این کار را ندارند، وام مسکن حدود 75-80 درصد از قیمت آن را پوشش می دهد و بقیه آن را باید فرد متقاضی پرداخت کند.

مدارکی که برای وام املاک دبی نیاز است به این شرح می باشد: آیدی کارت امارات، کپی پاسپورت و ویزا، اثبات درآمد برای افراد حقوق بگیر،کپی مجوز تجاری برای افراد خویش فرما، نامه تخصیص، سه تا شش ماه گردش مالی حساب، اثبات بودجه، توافق نامه خریدار . شما همچنین به این مدارک هم نیاز دارید: پیش تایید بانک- بیمه عمر- بیمه مسکن

پیش تایید بانک به شما کمک میکند که قبل از خرید ملک، شما واجد شرایط بودن خود را برای گرفتن وام املاک در دبی اثبات کنید.

موفقیت در سرمایه گذاری ملکی در دبی بستگی به عواملی مانند منطقه خرید، زمان خرید و قیمت مناسب دارد. همچنین اتفاقات اقتصادی و سیاسی هم در این امر بی اثر نیست. شما همچنین می توانید برای خرید ملک و دریافت وام املاک در دبی از مشاورینی که در این حیطه تخصص و مهارت لازم و کافی را دارند ، راهنمایی بگیرید.

واحد هایی که  کوچک تر هستند درآمد اجاره بهتری دارند.به عنوان مثال یک سوئیت معمولا سالانه 10 درصد ارزش ملک بازدهی اجاره دارد. در حالی که یک واحد سه خوابه حدودا 5 درصد بازدهی اجاره دارد.

در مطالب گذشته در مورد نحوه درخواست وام املاک دبی صحبت کردیم.

وام املاک در دبی

وام املاک دبی و شرایط آن

وام املاک دبی و شرایط آن به چه گونه است نمودارخرید ملک دبی به سرعت در حال تغییر است، در حال حاضر درپایین ترین قسمت قیمتی املاک دبی قرار داریم و خریدارانی که قصد سرمایه گذاری در املاک دبی را دارند بهترین موقع سرمایه گذاری درزمان حال است.

 در دبی، میانگین قیمت مسکن، چیزی بین ۵ تا ۶ برابر بیشتر از درآمد سالانه افراد است و این درحالیست که در کشورهای شمال آفریقا نظیر الجزایر و تونس که یکی از ضعیف‌ترین بازارهای مسکن را در جهان دارند، این رقم به ۳۰ برابر هم می‌ رسد.

این روزها به دلیل کمبود بودجه مالی ، افراد زیادی برای خریدن خانه خود ، به خانه وام دار و یا وام املاک روی می آورند که این نوع ملک شرایط خاص خود را دارد و دارای یک سری ویژگی های خوب و بد است که بهتر است قبل از اقدام به خرید این نوع خانه، از آن ها مطلع شوید.

باید بدانیم یک خانه وام دار چگونه خریداری می شود؟ که روند خرید به این گونه است که بیشتر سازندگان خانه های نوساز، یک وام به عنوان وام ساخت مسکن دریافت می کنند که وقتی فرآیند ساخت و ساز مسکن شان به اتمام رسید، این بدهی خود به بانک را تسویه می کنند .

مزیت های این راه : خریدار به پول نقد کمتری برای خرید خانه نیازمند است. فروشنده ملک خود را سریع تر می فروشد. خریدار با پرداخت نقد و اقساط مبلغ بهای خانه فشار مالی کمتری را احساس می کند.

خانه را با شرط تسویه وام از سوی فروشنده بخرید. چون گاهی اوقات فروشنده ممکن است به شدت نیازمند پول باشد و با تسویه وام مشکلی نداشته باشد.

مطالب مشابه:

گرفتن وام در امارات     نحوه درخواست وام املاک دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...