اما و اگر های خرید ملک در دبی

 اما و اگر های خرید ملک در دبی

داماک  damac در این مقاله به اما و اگرهای خرید ملک در دبی می پردازد. در حال حاضر به علت افزایش حباب گونه قیمت‌های ملک در دبی خرید ملک در این کشور سود آنچنانی برای سرمایه‌گذار ندارد.

از سال۲۰۰۲ که در شهر دبی  به اتباع خارجی اجازه مالکیت داده شده، دبی با افزایش قیمت ملک روبرو شده است و دیگر این شهر برای سرمایه ‌گذاری به صرفه نیست. در بررسی اما و اگرهای خرید ملک در دبی، به مزایای خرید ملک می رسیم که به تفسیر برخی از آن ها می پردازیم.

رشد اقتصادی مداوم: وقتی شما پول های خود را روی املاک و مستغلات خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید، نه تنها بر روی یک خانه یا زمین به خصوص، بلکه در اقتصاد آن کشور هم سرمایه گذاری کرده اید.شما در هنگام خرید ملک باید به رشد اقتصادی آن شهر بسیار توجه کنید. یکی از مهم ترین فایده های خرید ملک در این شهر این است که اقتصاد این شهر به شدت رو به فزونی و رشد است.

رشد جمعیتی مداوم: چون رشد جمعیتی در این شهر بسیار زیاد می باشد و همواره افراد زیادی برای کار و یافتن شغل و تجارت به این شهر می آیند. پس خرید ملک در این شهر بسیار مفید و دارای آینده ی درخشان می باشد. بسیاری از پروژه های جدید خانه سازی در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران باهوش فراهم آورند.

پیشرفت: دبی شهری است که همواره در آن اتفاقات جدیدی می افتد و روز به روز در حال رشد و پیشرفت می باشد. و پروژه ها و خانه های لوکس و شیک زیادی در حال ساخت است .

در مطالب گذشته در مورد ، سند مالکیت دبی ، خرید ملک در دبی با سند مالکیت و هزینه به نام زدن سند ملک در دبی صحبت کردیم.

اما و اگر های خرید ملک در دبی

 قوانین و اما و اگر های خرید ملک در دبی

در این بخش به قوانین و و اما و اگر های خرید ملک در دبی می پردازیم.

درک قانون مالکیت واقعی : قانون مالکیت املاک 2006 الزام می کند که مالکیت املاک و مستغلات فقط به اتباع دبی ، کشور های عضو شورای همکاری خلیج فارس ، شرکت های سهامی مشترک و شرکت های مشترک دولتی محدود می شود . با این حال برخی از مناطق سرمایه گذاری که در آن غیر ساکنان کشورهای عضو می توانند سرمایه گذاری کنند وجود دارد. در این مناطق، آن ها می توانند یکسری حقوق داشته باشند مانند: حقوق اجاره ای برای مدت بیش از 99 سال و حقوق مالکیت آزاد بدون محدودیت زمانی .

معاهدات حقوقی هنگام خرید ملک: برای معاملات تجاری ، یک سند مهم است که باید در هر معامله ای که شامل املاک دبی باشد، تضمین شود. قبل از امضای spa مطمئن شوید که همه ی مسائل حل شده باشد .

مفاد قانونی در هنگام اجاره ملک: هنگام اجاره ملک در دبی ، این نکته مهم است که با چه کسی زندگی می کنید . باید برای افرادی که از جنس مخالف هستند ، احتیاط جدی صورت گیرد. بر اساس ماده 356 قانون مجازات دبی، یک زن و مرد متاهل که با مقاربت همجنسگرا مشارکت دارند، با حداقل یک سال حبس به زندان می روند .

اجاره دهندگان املاک دبی باید پرداخت خود را برای حساب های برق و آب تثبیت کنند و باید با نامی که در لایحه ظاهر می شود پرداخت شود .

 مطالب مشابه:

بررسی قوانین خرید ملک با سند مالکیت    مراحل خرید ملک با سند مالکیت

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...