وام املاک با اقساط بدون بهره در دبی

وام املاک با اقساط بدون بهره در دبی

داماک damac در این مقاله به وام املاک با اقساط بدون بهره در دبی می پردازد.

افرادی که قصد خرید ملک و خانه در شهر دبی را دارند باید بدانند که وام املاک با اقساط بدون بهره در دبی وجود دارد و اگر توان پرداخت مبلغ خانه به صورت یک جا و در یک مرحله را ندارند می توانند از آن استفاده کنند.

انواع وام املاک وجود دارد که توسط بانک‌های مختلفی و با شرایط متفاوت، اعطا می‌شود. نوسانات ارزی در چند سال گذشته و جو حاکم بر بازار املاک باعث شده که یک فرد نتواند تنها با پس‌انداز، صاحب خانه شود. بنابراین در این‌ گونه موارد تنها گزینه، گرفتن وام املاک با اقساط بدون بهره است.

هر کشوری با توجه به بودجه خود، تسهیلاتی را در اختیار شهروندان قرار می‌دهد تا مردم بتوانند به اهدافشان برسند. میزان این تسهیلات، باتوجه به زیرساخت اقتصادی دولت ممکن است که متفاوت باشد. سود در نظر گرفته شده برای این وام‌ها متفاوت است که از سود ۲ درصد تا ۲۰ درصد، متغیرمی باشد. زیرا اکثر مردم این توان را ندارند که به صورت یکجا، کل مبلغ خانه را بپردازند، از وام املاک استفاده می‌کنند و بازپرداخت وام را به صورت اقساط به بانک برمی‌گردانند.

حد اکثر مبلغ وام املاک دبی 5 میلیون درهم می باشد و شرکت های وام دهنده تا سقف 90درصد قیمت خرید مسکن در دبی به بومی های دبی و 80 درصد را به خارجی های مقیم دبی وام می دهند . اقساط وام املاک در دبی بصورت ماهیانه و با دوره پرداخت حداکثر 25 سال است .

 نرخ سود وام مسکن در دبی با موارد بین المللی محاسبه می گردد. با این وجود نرخ بهره برای خریدارنی که اقامت دبی ندارند اندکی بیشتر است .

در مطالب گذشته در مورد نحوه دریافت وام املاک دبی و گرفتن وام در امارات صحبت کردیم.

وام املاک با اقساط بدون بهره در دبی

خرید ملک از طریق وام املاک با اقساط بدون بهره در دبی

در این قسمت به خرید ملک از طریق وام املاک با اقساط بدون بهره در دبی می پردازیم. موفقیت سرمایه گذاری ملکی در دبی یه عواملی مانند منطقه خرید، زمان خرید و قیمت مناسب بستگی دارد. همچنین رخداد های سیاسی و اقتصادی کشور هم تاثیر بسزایی در قیمت ها دارد. با توجه به این که مشاورین املاک همه روزه در حال فعالیت در بازار ملکی یک شهر یا منطقه ای خاص هستند می توانند توصیه های مفیدی را به سرمایه گذاران ارائه دهند.

هزینه هایی که پس از خرید ملک در دبی ، خریدار باید آن ها را پرداخت کند عبارتند از: شارژ سرویس و نگهداری ملک ، هزینه تعمیر ساختمان یا برج ، هزینه نگهداری باغ و فضای سبز مجتمع و هرگونه امکانات مشتری. در برخی از طرح ها این هزینه ها ثابت است.

یکی دیگراز هزینه های خرید ملک ، هزینه انتقال می باشد . اگر ملک دسته دوم بخرید ، مالک طرح درصدی حدود 2 تا 5 درصد مبلغ معامله را از خریدار می خواهد . که با مذاکره با فروشنده می توان او را در پرداخت آن شریک کرد . همچنین خریدار و فروشنده ملک در دبی باید مبلغ بنگاه مشاور املاک را نیز پرداخت نمایند .

اشخاصی که اقدام به خرید ملک در دبی می کنند می توانند ملک خود را قبل از تکمیل به فروش برسانند . بیشتر سازندگان ملک در دبی به مالکین املاک خود اجازه فروش ملک های در دست ساخت خود را می دهند ، با این حال برخی سازندگان مبلغ کل ملک را قبل از فروش مجدد، از مالک در دبی مطالبه می کنند . 

 مطالب مشابه:

نحوه درخواست وام املاک دبی    گرفتن وام در امارات

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...