سرمایه گذاری مطمئن با داماک

سرمایه گذاری مطمئن با داماک  

در این مقاله داماک گروپ Damac group  قصد دارد شما را ،با سرمایه گذاری مطمئن با داماک آشنا کند .

در مباحث قبلی گفتیم دبی دارای ذخایر بزرگ نفتی در دنیا می باشد که توانسته صادرات خود را در این خصوص در رتبه جهانی قرار دهد. این شهر دارای قدرت خرید و تولید ناخالص بالایی است که همین امر باعث شده است دبی در بین شهرهای قدرتمند عربی دیگر قرار بگیرد  .

 همچنین یکی از اقتصاد های بزرگ و تجارت در این شهر شکل می گیرد. این شهر دارای پذیرش نیروی کار متعدد از سایر کشورها می باشد و توانست نرخ بیکاری خود را در حد پایین و مطلوب نگه دارد.

 وجود برخی از شاخص‌ها نظیر شادی، رقابت جهانی و نوآوری باعث جذب بسیاری از افراد به این شهر شده است .

دبی در یک چارچوب تجاری  جداگانه و بر طبق قوانین مشترک فعالیت میکند. و این توافق به دنبال شرکت های بین المللی می باشد که دنبال حضور در خاورمیانه هستند.

این شرکت ها می توانند از موقعیت مناسب برای پل زدن منطقه زمانی بین مرکز های مهم مالی در آسیای شرقی استفاده نمایند.

در دبی ملک ها و مستغلات و قسمت های مالی به علت بحران اعتبار بین المللی سقوط کردند. بخش مالی بین المللی دبی، که در سال های گذشته افتتاح شد. در قوانین اساسی دبی به دلیل صلاحیت قانونی مستقلات خود  کنار گذاشته شده است.

وام  میلیارد دلاری  توسط ابوظبی در دبی  کمک کرد تا از این امور جلوگیری کند و به طور پیش فرض در مورد تعهدات خود ، و به زودی بازار املاک و مستغلات توسط شرکتی معتبر گسترش یافت.

این شرکت معتبر داماک گروپ damac group شروع به ساختن سازه های لاکچری کرده است . در راستای همین امر مردم را بخاطر پیشرفت فردی در زندگی خود  تشویق به سرمایه گذاری مطمئن با این شرکت معتبر فرا می خواند .

سرمایه گذاری مطمئن با داماک

سرمایه گذاری مطمئن با داماک  در حوزه املاک

در فرایند سرمایه گذاری مطمئن با داماک در حوزه املاک دبی این امکان را به سرمایه گذاران خارجی می دهد که سرمایه گذاری  در حوزه املاک  و اجاره این املاک لاکچری درآمد بالایی را از طریق املاک و مستغلات کسب کنند.

سرمایه گذاری بر حسب موضوع به دو دسته واقعی و مالی تقسیم می‌شود. دسته واقعی نوعی است که فرد با فدا کردن ارزشی در زمان حاضر، نوعی دارایی واقعی به دست می‌آورد. درواقع موضوع سرمایه گذاری، دارایی واقعی است. خرید ملک یا آپارتمان، نمونه‌ای از آن است.

 در دسته مالی، فرد در ازای فدا کردن ارزش حاضر، نوعی دارایی مالی که نتیجه آن معمولاً جریانی از وجوه نقد است به دست می‌آورد.

سرمایه گذاری در اوراق بهادار مثل سهام عادی یا اوراق مشارکت که فرد در ازای پرداخت پول، موجب به دریافت جریانی از وجوه نقد به شکل سود می‌شود، سرمایه گذاری مالی محسوب می‌شود.

در مطالب گذشته در مورد شرایط سرمایه گذاری در دبی ، راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک صحبت کردیم.

انواع مختلف سرمایه گذاری

انواع مختلف سرمایه‌گذاری را با شما در میان می گذاریم .

  • املاک و مستغلات
  • کالاهای فیزیکی
  • سهام
  • اوراق بدهی
  • سپرده بانکی
  • صندوق‌های سرمایه ­گذاری
  • صندوق سرمایه ­گذاری درآمد ثابت
  • صندوق سرمایه گذاری در سهام
  • صندوق سرمایه­ گذاری مختلط
  • .صندوق سرمایه ­گذاری قابل معامله (ETF)

آیا واقعا سرمایه گذاری مطمئن در بخش املاک دبی به صرفه است ؟ جواب این سوال اینجاست با ما همراه باشید .

دبی یکی از شهرهای تفریحی و توریستی است که به دلیل مکان های توریستی و زیبا، مورد استقبال بسیاری از مردم از سراسر جهان قرارگرفته است. این کشور از گذشته تا به الان به دلیل داشتن مکان های تفریحی، دریاهای زیبا و بناهای تاریخی و جذاب توانسته مردم زیادی را به سمت خود جذب کند و باعث توسعه و پیشرفت زیاد این شهر شده است.

مردم زیادی سعی دارند که به این شهر زیبا مهاجرت کنند و به طور دائم در این شهر زیبا اقامت داشته باشند و یا با سرمایه گذاری مطمئن در این شهر، به سود چشم گیری برسند.

راه های زیادی برای سرمایه گذاری مطمئن  در شهردبی وجود دارد که از طریق آن می توان به سود دهی بسیار بالایی رسید؛ یکی از راه های سرمایه گذاری مطمئن، خرید و یا اجاره خانه که در بالای مقاله گفته شد خرید ملک های مسکونی و مستغلات یکی از راه هایی است که با سرمایه گذاری مطمئن در آن می توان به سوددهی بالا رسید.

با داماک گروپ جهت پیشرفت فردی با خرید املاک لوکس ولاکچری و سرمایه گذاری مطمئن در دبی با پرسنل فارسی زبان ما در بیزینس بی دبی در ارتباط باشید .

 (داماک گروپ آینده را امروز تجربه کنید )

 مطالب مشابه:

چگونه در دبی سرمایه گذاری کنیم؟      سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...