معرفی گردشگری و جاذبه های دبی

معرفی گردشگری و جاذبه های دبی

در این مقاله به معرفی گردشگری و جاذبه های دبی پرداخته می شود. اگر می خواهید با این مناطق جذاب آشنا شوید تا پایان مقاله همراه با ما باشید.

دبی کریک: دبی کریک شهر دبی را به دو قسمت تقسیم می کند. و در منطقه راس الخور ختم می شود؛ نیاز به یادآوری است که بعد از مدتی به یک بندر کوچک تبدیل شده است و اولین پلی که بر دبی و دیره را به یکدیگر متصل می کرد پل آل مکتوم نام داشته است.

موزه دبی : این موزه که به شدت معروف و دارای اعتبار است واقع در فورت الفاهیدی است که در سال 1787 ساخته شده است . دیواره های قلعه از بلوک مرجانی ساخته شده و همیشه با آهک نگهداری می شود و سقف ها  از نخل ، گل و گچ ساخته شده است.

اپرا دبی: اپرا واقع در مرکز شهر دبی است و مجلل ترین مرکز فرهنگی – هنری دبی می باشد . محل برگزاری انواع سرگرمی های شهر ، نمایشگاههای هنری ، برگزار کننده موسیقی ، برنامه های فرهنگی ، کنسرت های بزرگ این شهر می باشد؛ اپرا میزبان برنامه های سالانه تئاتر و موسیقی های معروف در این شهر است.

آکواریوم دبی : یکی از بهترین و جذاب ترین جاذبه های دبی آکواریوم آن است که بیش از  140 گونه ماهی و حیوانات دریایی را در خود جای داده است و در مرکز خرید بزرگ دبی مال واقع شده است .  همچنین می توانید در عمق این باغ وحش زیر آب غواصی در قفس را تجربه کنید.

معرفی گردشگری و جاذبه های دبی

معرفی گردشگری و جاذبه های دبی و ویژگی های این مناطق

داماک  damac در این قسمت به معرفی گردشگری و جاذبه های دبی و ویژگی های این مناطق می پردازد.

 مدینه الجمیرا: این مکان زیبا با مساحت بیش از 40 هکتارساخته شده است و یکی از مجلل ترین تفریح گاه های دبی است. به زبان بیشتر گردشگران ، جزو لوکس ترین استراحتگاه های جهان به شمار می رود.  مدینه الجمیرا دارای گذرگاه های آبی می باشد که شامل ساحل اختصاصی ، زمین تنیس و انواع بازار خرید و ... می باشد.

سافاری دبی: سافاری دبی جزو یکی از پر طرفدار ترین تفریحات برای گردشگران می باشد. برای رسیدن به آن از عرض بیابان دبی عبور می کنید و چند نقطه برای عکس برداری وجود دارد که  می توانید در طول مسیر از این مناطق زیبا  دیدن کرده و عکس برداری کنید. سپس در نهایت به اردوگاه شبانه می رسید که می توانید غروب زیبای آفتاب را تماشا کنید.

دبی مارینا: دبی مارینا جزو  یکی از گران ترین منطقه های دبی است که دارای یک کانال آب مصنوعی است که از خلیج فارس به طول 3 کیلومتر به داخل خشکی کشیده شده و دارای برج های مسکونی در اطراف آن می باشد همچنین مرکز خرید خیلی بزرگی در آن ساخته شده است.

ساحل جمیرا: این ساحل یکی از پر بازدیدترین سواحل دبی است . یک مکانی خیره کننده با شن های طلایی رنگ ، درختان نخل بزرگ و چمن های سبز رنگ و نمایی فوق العاده است که توجه هر گردشگری را جذب می کند.

شهر بازی سرپوشیده آی ام جی ورد: یک شهری پر از هیاهو و هیجان در آی ام جی ورد در دبی را می توانید تجربه کنید که این شهر بازی جزو یکی از بزرگترین شهر بازی های سرپوشیده دنیا محسوب می شود.

مطالب مشابه:

بهترین مناطق گردشگری دبی     14 جاذبه دیدنی دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...