فرصت های شغلی دبی

فرصت های شغلی دبی

فرصت های شغلی دبی زیاد می باشد و افراد می توانند بنا به تخصص خود اقدام به کار در شهر دبی کنند. مهاجران بسیاری که به دنبال فرصت های شغلی دبی  با درآمد بالا هستند، به شهر دبی سفر می کنند.

اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز در دبی که سالانه منتشر می شود به متقاضیانی که قصد کار در این شهر را دارند کمک شایانی می کند تا برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

با توجه به رکود اقتصادی  حاکم در ایران بسیاری از هموطنان به دنبال بهتر شدن شرایط کار و زندگی خود هستند به همین علت دبی را برای اقامت انتخاب می کنند. دبی دارای پتانسیل بسیاری خوبی بوده و به افرادی که دنبال کار و اشتغال هستند این امکان را می دهد تا از بسته های بدون مالیات بهره مند شوند.

چشم انداز مشاغل در شهر دبی مثبت است، همچنین این شهر به عنوان قطب تجاری پر رونق در منطقه خاورمیانه محسوب می شود. در شهر دبی کارفرمایان به دنبال افزایش نیروی کار ماهر و متخصص هستند. برخی از مشاغل و فرصت های شغلی دبی عبارتنداز: مشاور علمی، معلم مقطع ابتدایی،مدیر فروشگاه ورزشی،خریداران ارشد ورزشی، مدیر حسابرسی، مدیر تسهیلات، برنامه نویس، مدیر توسعه تجارت، دستیار مدیر، گزارشگر مالی، مدیر بازاریابی، صندوقدار، مدیر فروش اسپانسر، کاردرمانگر و ...

بازار کار دبی برای متقاضیانی که در زمینه کاری مورد نظر دارای تخصص و مهارت باشند در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. نیاز به توجه است که صرفا داشتن مدرک لیسانس تضمینی برای یافتن شغل خوب در شهر دبی نیست.

زبان تجارت در شهر دبی زبان انگلیسی است پس برای شروع کار باید به این زبان تسلط داشته باشید، اگر فردی علاوه بر زبان انگلیسی به زبان عربی نیز تسلط داشته باشد شانس بیشتری برای کار دارد.

در مطالب گذشته در مورد

شرایط اشتغال در دبی و وضعیت اشتغال در دبی صحبت کردیم.

فرصت های شغلی دبی

فرصت های شغلی در دبی و شرایط و قوانین آن

داماکdamac در این بخش به فرصت های شغلی در دبی و شرایط و قوانین آن می پردازد. فرصت های شغلی دبی و اخذ اقامت کاری برای افراد دارای نام و برخی اشخاص شاخص متفاوت است. از سال ۲۰۱۹ دولت دبی شرایط جدیدی جهت اخذ اقامت های بلند مدت مشخص کرده است که بعضی از افراد می توانند در صورت داشتن شرایط لازم درخواست اقامت بلند مدت ۱۰ ساله و ۵ ساله دبی را بدهند.

  اقامت ۱۰ ساله به سرمایه گذاران مربوط است. اما عده ای از افراد کلیدی هم می توانند درخواست اقامت بلند مدت ۵ ساله  دبی را بدهند. طبق این قانون اشخاص شاخص نظیر محققین علمی، دکترها، متخصصین، سرمایه گذاران یا اشخاص نوآور در زمینه های هنری و فرهنگی می توانند اقدام به درخواست آن کنند .

کار در دبی به کاریابی نیاز دارد. کاریابی معمولا به صورت آنلاین انجام می شود و شخص قبل از دریافت پیشنهاد شغلی باید مصاحبه و همینطور بررسی های پزشکی انجام دهد. با اینکه بسیاری از اشخاص مستقیماً با شرکت ها ارتباط برقرار می کنند یا از طریق بستگان پیشنهاد شغلی دریافت می کنند، برخی نیز با دریافت ویزاهای توریستی در دبی کارفرمای خود را پیدا می کنند .

عده ای از طریق موسسات کاریابی اقدام به پیدا کردن کارفرما می نمایند. کار در دبی و حقوق دریافتی دبی ، یکی از دلایل تمایل افراد به کار در این شهر می باشد. روز کاری دفتر مرکزی دبی هشت ساعت یا نه ساعت است که معافیت خاصی به آن داده شده است. این ممکن است ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۵:۳۰ بعد از ظهر، ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ صبح باشد. ساعات کاری عادی در طول ماه رمضان دو ساعت کاهش می یابد.

بسیاری از مهاجران فرصت های شغلی دبی را از طریق شرکت های کاریابی بین المللی در کشورهای خود می یابند.

مطالب مشابه:

شغل های پر درآمد در دبی    مشاغل مورد نیاز در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...