شرایط اشتغال در دبی برای ایرانیان

شرایط اشتغال در دبی برای ایرانیان

داماک damac در این مقاله به شرایط اشتغال در دبی برای ایرانیان می پردازد.

تا پایان مقاله همراه با ما باشید. می خواهیم درباره ی کار در دبی برای ایرانیان کمی راحت صحبت کنیم. اخیرا نوسانات ارز خیلی شدید بوده و حتما شاهد این موضوع بوده اید. کار در دبی برای ایرانیان به چند علت یکی از گزینه هایی است که باید به آن به طور جدی فکر کرد و بعد از بررسی کامل آن ، به تصمیم گیری در مورد آن پرداخت.

اگر بتوانید ویزای کاری دبی را بگیرید و به کار در دبی مشغول شوید، مطمئنا، درآمد و حقوق قابل قبولی خواهید داشت. ابتدا به آمارهای زیر توجه کنید، پس از آن به طور مفصل تری به کار در دبی برای ایرانیان و جزئیات آن، خواهیم پرداخت.

با پیشرفت دنیای تکنولوژی ، بسیاری از کارهایی که در گذشته سخت به نظر می رسیدند، امروزه به آسانی قابل انجام اند بسیاری از کارها به صورت آنلاین به سهولت صورت می گیرند. برای مثال اگر شما قصد کار در دبی را دارید، می توانید تمام مراحل را آنلاین انجام دهید. همچنین همانطور که می دانید، می توانید ویزای دبی خود را نیز به صورت آنلاین بگیرید.

ایرانیان برای کار در دبی باید شرایط سختی را پشت سر بگذارند که تنها افراد متخصص، مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی عربی از پس آن بر می آیند. صرفا داشتن یک مدرک لیسانس نمی‌تواند تضمینی برای پیداکردن کار در دبی باشد .

شرایط اشتغال در دبی برای ایرانیان زمانی مناسب است که شما از تخصص بالایی برخوردار باشید و سابقه کاری خوبی داشته باشید. به نحوی که کارفرما تمایل بیشتری برای استخدام شما در میان دیگر انتخاب های پیش رویش داشته باشد.

در مطالب گذشته در مورد مشاغل مورد نیاز در دبی صحبت کردیم.

شرایط اشتغال در دبی برای ایرانیان

شرایط اشتغال در دبی برای ایرانیان و دریافت ویزای کاری

در این قسمت به شرایط اشتغال در دبی برای ایرانیان و دریافت ویزای کاری می پردازیم. همانطور که گفته شد برای شروع کار قانونی در دبی باید اقامت کاری داشته باشید که ملزم به تمدید آن در مدت زمان تعیین شده می باشید. همچنین مراحل اداری دریافت آن را باید کارفرمای شما بر عهده بگیرد و شما خود نمی ‌توانید آن را دریافت نمایید. متقاضیانی که از کشورهای همکار خلیج فارس برای کار به دبی می آیند نیاز به گرفتن ویزای کار دبی ندارند.

کارفرما از سمت وزارت کار باید یک تاییدیه برای کارمند دریافت کند . کارمند می تواند در تمام مناطق آزاد در دبی کار پیدا کند. وقتی یک کارمند خارجی وارد دبی می شود، اگر در مناطق آزاد دبی کار می کند، باید برای کارت شناسایی و کارت کار اقدام نمایید. که این کارت ها 30 روز پس از ورود به دبی  می توانند درخواست شوند،ولی بهتر است قبل از آن این کار را انجام دهید. اعتبار این کارت 2 سال است.

پس از دریافت کارت کار، کارمند باید یکسری معاینات پزشکی انجام دهد که باید به بیمارستان و کلینیک های پزشکی موجود در شهر دبی مراجعه کند و تست پزشکی ، شامل آزمایش خون، اشعه ایکس، ایدز، هپاتیت B، هپاتیت C، سل، جذام و سفلیس است.

 بعد از تایید معاینات، کارفرما باید از تمام مدارک لازم برای مهر شدن ویزا بر روی پاسپورت کارمند اطمینان حاصل کند . این مدارک باید طی 60 روز آماده شوند. ویزای کار دبی سه سال اعتبار دارد. بعد از 3 سال کارفرما باید اقدام به تمدید آن کند. در صورت عدم وجود حامی برای زمان اخذ ویزای کار در دبی ، فرد می تواند درخواست ویزای کار موقت کند. برای دریافت مجوز کار در امارات نیاز به یک حامی مالی دارید. این حامی می تواند شرکت یا فرد باشد .

 مطالب مشابه:

وضعیت اشتغال در دبی    شرایط اشتغال در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...