زیبا ترین آپارتمان های دبی

زیبا ترین آپارتمان های دبی

داماک گروپ damac group در این مقاله به زیبا ترین آپارتمان های دبی می پردازد. در ادامه به معرفی تعدادی از این آپارتمان ها می پردازیم.

آپارتمان های عزیزی ریویرا : در این آپارتمان ها شما غرق در خوشبختی می شوید . عزیزی ریریویرا فضای ساده و ظریف را برای ایجاد یک مکان مدرن و زیبا و در عین حال سرشار از آرامش ارائه می دهد. پنجره های بزرگ و روکش سنگی به این آپارتمان ها نمایی خیره کننده می دهد. عزیزی ریویرا تجسم زندگی معاصر اجتماعی است که ترکیبی منحصر به فرد از طراحی مدیترانه ای و معماری مدرن است. موقعیت مکانی: 15 دقیقه تا فرودگاه بین المللی – 10 دقیقه تا دبی مال- 15 دقیقه تا شهر فستیوال دبی- 5 دقیقه تا مرکز خرید میدان وان – 12 دقیقه تا دبی کریک

آپارتمان های بلوم هایتس: در نزدیکی روستای جمیرا با تمام تجهیزات پیش ساخته و داخلی است. واحد های استودیویی این آپارتمان ها ، واحد های آپارتمانی متمایز واقع در jvc ، می باشند که یک مقصد بسیار پر طرفدار در دبی است. امکانات این آپارتمان: یک عرشه تفریحی گسترده با دو استخر، منطقه بازی کودکان، باربیکیو، باشگاه ورزشی مدرن، اتاق چند منظوره.

در مطالب گذشته در مورد آپارتمان لوکس دبی ،خرید آپارتمان لوکس دبی صحبت کردیم.

زیباترین آپارتمان های دبی

ویژگی های زیبا ترین آپارتمان های دبی

در این قسمت از محتوا به ویژگی های زیبا ترین آپارتمان های دبی می پردازیم.

یکی از این ویژگی ها این است که از با کیفیت ترین اثاثیه، وسایل و مصالح در خانه های لوکس استفاده می شود. اولین ویژگی مشترکی که خانه های زیبا دارند، استفاده از اثاثیه و وسایل برند و با کیفیت در دکوراسیون داخلی آن ها است. البته در این خانه ها برند بودن و کیفیت بالا، تنها به اسباب و اثاثیه محدود نمی شود و مصالح ساختمانی آن ها نیز چنین ویژگی هایی دارند.

امکانات اتاق خواب یکی دیگر از ویژگی های زیبا ترین آپارتمان های دبی است. اتاق خواب این خانه ها دارای تلویزیون، مبل، سرویس بهداشتی و حمام مخصوص خود می باشند. همچنین این اتاق خواب ها مساحت آن چنان بزرگی دارند که می تواند از اندازه یک واحد کوچک در مرکز شهر نیز بزرگ تر باشد.

ویژگی و امکانات آشپزخانه: توجه داشته باشید، امکاناتی که آشپزخانه خانه لوکس را از معمولی متمایز می کند، استفاده از کابینت های جزیره ای و بارِ آشپزخانه در آن ها است. ناگفته نماند که کابینت این خانه ها دارای امکانات و اکسسوری های مخصوصی نیز می باشند که چیدمان و دسترسی به وسایل در آن ها را بسیار ساده می کند.

 ویژگی حمام های این آپارتمان ها: این خانه ها حمام های بسیار بزرگ و با امکانات کاملی دارند. در آن ها هم از سر دوش بارانی و هم از سر دوش معمولی برای دوش گرفتن استفاده می شود. همچنین وان بزرگ، کفپوش گرمایشی و حوله خشک کن نیز از دیگر امکانات خاصی است که اغلب آن ها را در حمام های لوکس می بینیم.

 مطالب مشابه:

پیش فروش آپارتمان های بسیار لوکس و دیدنی    آپارتمان های لوکس دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...