اقامت خانوادگی امارات را چگونه دریافت کنیم؟

اقامت خانوادگی امارات را چگونه دریافت کنیم؟

برای اینکه بدانید و مطلع شوید که اقامت خانوادگی امارات را چگونه دریافت کنیم؟ با گروه داماک damac همراه شوید. اخذ ویزا و دریافت اقامت خانوادگی امارات طرفداران بسیاری دارد .

اکثر افراد و شهروندان خارجی که به این شهر سفر می کنند خواستار اقامت برای اعضای خانواده خود هستند.این متقاضیان باید شرایط خاصی را داشته باشند که بتوانند اعضای خانواده شان را به امارات بیاورند .

یکی از این الزاماتی که واجب است داشتن حقوق حداقل سه یا چهار هزار درهم است. ولی مبالغ دیگری برای هزینه های مسکن در امارات نیاز است. جهت دریافت اقامت خانوادگی امارات، باید یک حقوق مکفی داشته باشد تا متقاضی بتواند هزینه های خانواده را دریافت کند.

همه ساله هموطنان زیادی به قصد کار یا تحصیل به امارات مهاجرت می کنند و از همین رو اطلاع از شرایط دریافت اقامت همراه امارات برای آنها بسیار مهم و حیاتی می باشد. چرا که از این طریق آنها می توانند زمینه برای مهاجرت سایر اعضای خانواده خود به امارات را فراهم کنند. از شرایط این ویزای امارات آن است که به شما جهت اسپانسری والدین، همسر و فرزندان زیر 18 سال اجازه می دهد. پس با اینکه کارفرما به عنوان اسپانسر شما جهت کار و زندگی در امارات عمل می کند اما شما هم می توانید برای اعضای خانواده خود در نقش اسپانسر ظاهر شوید.

اقامت خانوادگی امارات را چگونه دریافت کنیم؟

ویزای همراه امارات چگونه است و اقامت خانوادگی امارات را چگونه دریافت کنیم؟

برای اطلاع از اینکه ویزای همراه امارات چگونه است و اقامت خانوادگی امارات را چگونه دریافت کنیم؟ به ادامه ی مطلب توجه کنید. ویزای همراه امارات در اختیار شهروندان اماراتی می باشد تا از این طریق بتوانند با اسپانسری اعضای خانواده خود آنها را به همراه خود به امارات بیاورند. اما افراد برای اسپانسری اعضای خانواده خود بایستی دارای صلاحیت های لازم نیز باشند. بر طبق قانون امارات، شرایط اسپانسری خانواده از این قرار است: شوهران نیز مجاز به اسپانسری همسران خود هستند.

شرایط اسپانسری همسر و فرزندان در ویزای همراه امارات : به عنوان یک فرد مقیم خارجی، شما می توانید اسپانسر ویزای اقامت همسر خود باشید به شرط اینکه شرایط اصلی اسپانسری اعلام شده توسط اداره کل اقامت و امور خارجه  را تامین کنید.

هزینه این ویزا برای صدور حدودا 100 (درهم) بوده و ویزا نیز برای سال های بعدی امکان تمدید دارد. با این اوصاف اکنون به بررسی لیست مدارک لازم برای دریافت ویزای همراه امارات می پردازیم: فرم درخواست آنلاین، کپی های پاسپورت همسر و فرزندان با اعتبار حداقل 6 ماه، عکس های همسر و فرزندان، کپی قرارداد کار یا قرارداد شرکت همسر، گواهی سلامت پزشکی برای همسر و فرزندان بالای 18 سال، سند ازدواج معتبر، شناسنامه (برای فرزندان)، اجاره نامه ثبتی، آخرین قبض خانگی، رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا .

در مطالب گذشته در مورد هزینه زندگی خانوادگی در دبی و مهاجرت خانوادگی به دبی صحبت کردیم.

شرایط اسپانسری والدین در ویزای همراه امارات

در این بخش به شرایط اسپانسری والدین در ویزای همراه امارات می پردازیم.

جدا از همسر و فرزندان امکان اقامت امارات برای والدین نیز وجود دارد. اما شرط اسپانسری والدین جهت اخذ اقامت یک ساله امارات پرداخت پس انداز به عنوان ضمانت برای هر کدام از والدین می باشد. همچنین این کار تنها به شرط این امکان پذیر است که شما به اداره مهاجرت امارات مدارک کفالت ارائه داده و ثابت کنید که شما تنها نگهدار آنها هستید.

لازم است بدانید که ویزای اقامت خانواده به ویزای اقامت خود اسپانسر متصل است. پس در صورت کنسلی ویزای اسپانسر، ویزای همراهان نیز کنسل می شود. قوانین مهاجرتی کشور امارات به همراهانی که مدت اعتبار ویزای آنها به اتمام رسیده 30 روز مهلت اضافی برای تمدید ویزای خودشان می دهد. اگر چنانچه اسپانسر در تمدید ویزای همراهان خود با شکست مواجه شود، آنها به عنوان مقیم های غیرقانونی شناخته شده و مورد مجازات های قانونی قرار می گیرند.

مطالب مشابه:

زندگی خانوادگی در دبی    هزینه زندگی خانوادگی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...