اقامت خانوادگی دبی با داماک

 اقامت خانوادگی دبی با داماک

در این محتوا قصد داریم به اقامت خانوادگی دبی با داماک بپردازیم و بفهمیم که به چه نحوی می باشد.

پس تا پایان مقاله همراه ما باشید. مهاجرت به دبی و اقدام برای دریافت اقامت خانوادگی دبی با داماک با شرایط مرتبط امکان پذیر است. وکیل هایی که در ایران برای امر مهاجرت هستند ، موضوع اقامت خانوادگی دبی را مطح کرده و به امکان اقامت اعضای خانواده می پردازند. کلیه اسناد و مدارک برای اقامت اعضای خانواده باید جهت تایید به بخش مربوطه ارائه شود.

اخذ ویزا و دریافت اقامت خانوادگی با داماک طرفداران بسیاری دارد . اکثر افراد و شهروندان خارجی که به این شهر سفر می کنند خواستار اقامت برای اعضای خانواده خود هستند.این متقاضیان باید شرایط خاصی را داشته باشند که بتوانند اعضای خانواده شان را به دبی بیاورند . دریافت اقامت اعضای خانواده و گرفتن ویزا فقط با داشتن برخی شرایط امکان پذیر است.

صدور ویزای دبی به ملیت مهاجران بستگی دارد . شهروندانی که در حوزه خلیج فارس عضو هستند، نیازی به ویزا برای ورود به دبی ندارند. اعضای نزدیک خانواده متقاضی می تواند تحت الزاماتی برای دریافت اقامت خانوادگی دبی با داماک به این شهر مهاجرت داشته باشد.

یکی از این الزاماتی که واجب است ، داشتن حقوق حداقل سه یا چهار هزار درهم است. ولی مبالغ دیگری برای هزینه های مسکن در دبی نیاز است. اگر متقاضی قصد آوردن والدین خود را داشته باشد ، کارفرما باید اسپانسر وی شود و در عین حال باید حداقل ده هزار درهم حقوق داشته باشد. جهت دریافت اقامت خانوادگی دبی ، باید یک حقوق مکفی داشته باشد تا متقاضی بتواند هزینه های خانواده را دریافت کند. زیرا که دریافت اقامت برای اعضای خانواده ارتباط مستقیم و مهمی با حقوق دریافتی ماهیانه متقاضی دارد.

اقامت خانوادگی دبی با داماک

اقامت خانوادگی دبی با داماک و شرایط آن

در این بخش از محتوا به اقامت خانوادگی دبی با داماک damac و شرایط آن می پردازیم.

در صورت داشتن حداقل حقوق ، برای شما امکان دریافت اقامت خانوادگی میسر می شود. برای آوردن اعضای خانواده نزد خود در دبی ، دارنده مجوز اقامت باید در ابتدا درخواست ویزای ورودی از طرف خانواده اش بدهد .  انجام این پروسه باید 30 روز قبل از ورود آن ها به دبی صورت گیرد . یکی از مراحل این پروسه ارائه کردن اسناد و مدارک است.

زمان ارائه مدارک برای دریافت اقامت خانوادگی با داماک ، متقاضی باید گواهینامه ازدواجش، فیش حقوقی و گزارش کارش را با اطلاعاتی راجع به مدارک شناسایی اعضای خانواده ارائه کند. مقدار درآمد و مقدار مالیات پرداختی و همچنین حقوق توسط فیش حقوقی مشخص می شود .

شرایط و قوانین برای دریافت اقامت خانوادگی دبی خیلی مشکل نیست و به همین دلیل تعداد خارجیانی که به دبی مهاجرت می کنند رو به فزونی و افزایش بوده است. دولت دبی هم یکسری اقدامات تشویق کننده در باب افزایش مهاجرت انجام داده است.

درخواست شهروندان خارجی برای کار و تجارت با انگیزه و مقاصد گوناگون این شهر رو به افزایش بوده و مدارک و اسناد واجب و ضروری برای ارائه به اداره اقامت دبی برای دریافت اقامت خانوادگی از مراحل الزامی این پروسه است. گواهینامه ازدواج ، فیش حقوقی و مدارک هویتی و شناسایی اعضای خانواده جزو مدارک اصلی و لازم برای اقامت خانوادگی دبی با داماک می باشد.

هزینه های مربوط به دریافت اقامت خانوادگی دبی شامل :

هزینه خدمات وضع شده توسط نمایندگی های دولتی جهت حمایت از پروژه های فرهنگی ،هزینه مربوط به گواهی نامه پزشکی، هزینه دریافت مجوز اقامت، هزینه های بانکی و هزینه های مربوط به وزارت کار

سرعت پروسه دریافت اقامت خانوادگی دبی نسبت به سال های گذشته افزایش یافته و به سرعت بیشتر انجام می گیرد.

مطالب مشابه:

مهاجرت خانوادگی به دبی    زندگی خانوادگی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...