مشاغل پردرآمد در دبی

مشاغل پردرآمد در دبی

مشاغل پردرآمد در دبی به شرح زیر است:

ایجاد گروه تبلیغاتی: شهر دبی یکی از موفق‌ترین شهرهای جهان می‌باشد که در آن شرکت‌ها و موسسات تجاری بسیار زیادی وجود دارد که همه آنها برای تبلیغات برند خود مبالغ زیادی را هزینه می‌کنند.

حسـابـدار: کسب و کارها در همه بخش ها برای مدیریت امور مالی به کسی احتیاج دارند ، بنابراین مشاغل حسابداری فراوان است. کسانی که تصمیم می گیرند حسابدار شوند نه تنها باید با ریاضیات پایه خوب آشنا باشند؛ بلکه آنها باید به انواع نرم افزارهای حسابداری و بانک های اطلاعاتی مسلط باشند.

مهـندس مـکـانیـک: مهندسی یکی از پر سود ترین گزینه های حرفه ای در دبی است. مهندسان مکانیک همه چیزهای مکانیکی را تحقیق ، طراحی و می سازند. صنایع خودروسازی و حمل و نقل هوایی این شهر ، فرصتی بزرگ برای گزینه های شغلی مهندسی مکانیک فراهم می کند ، اما این همه کارهایی که یک مهندس مکانیک می تواند انجام دهد نیست .

مهـندس بـرق: مهندسان برق اغلب در کنار مهندسان مکانیک کار می کنند و قطعات الکتریکی دستگاه هایی که همکاران مکانیک آنها طراحی کرده اند را طراحی و می سازند.

مهـندس پـروژه: مهندسان پروژه می توانند در رشته های مختلف مهندسی ، از جمله سه موردی که در اینجا ذکر کرده ایم ، پیش زمینه ای داشته باشند. البته که قرار نیست تخصص داشته باشند در اصل مهندسان پروژه نقش نظارتی را اعمال می کنند.

مـدیر توسعـه تجـارت: مدیر توسعه تجارت مسئولیت گسترش مشخصات و لیست مشتری شرکت را بر عهده دارد. شما هدایت تیم های فروش و بازاریابی را بر عهده خواهید داشت اما در یافتن و تسهیل روابط جدید تجاری و همچنین حفظ یا بهبود اتصالات موجود نیز پیشگام می شوید.

مشاغل پر درآمد در دبی

معرفی دیگر مشاغل پردرآمد در دبی

در این بخش به معرفی دیگر مشاغل پر درآمد در دبی می پردازیم با داماک گروپ همراه باشید.

مـدیر عـملیات:  احتمالاً همانطور که از لیستی که من برای شما تهیه کرده ایم متوجه شده اید ، بالاترین درآمد کار در دبی مشاغلی می باشند که با بیشترین مسئولیت است. مدیران عملیات به کارفرمایان اطمینان می دهند که همه چیز چه از نظر تولید و چه بهره وری در بهترین شرایط خواهد بود.

هنر و ساخت صنایع دستی: داشتن یک ذهن خلاق و هنری در تمامی لحظات زندگی می‌تواند به کمک ما بیاید. همچنین می‌توانیم از طریق همین ذهن خلاق و استعداد هنری که داریم به کسب درآمد نیز بپردازیم. در همین رابطه دبی یک مکان بسیار مناسب برای عرضه آثار هنری و صنایع دستی می‌باشد .

صنعت خودرو: با رشد و پیشرفتی که دبی در چند دهه اخیر داشته است صنعت خودرو و حمل و نقل این کشور نیز بسیار پیشرفت کرده است. در همین راستا می‌توان با سرمایه گذاری در بخش خودرو و همچنین حمل و نقل بین شهری در دبی به سرمایه بسیار زیادی دست پیدا کرد.

ارائه خدمات سلامتی و زیبایی: شما می‌توانید با استفاده از این فرصت به ارائه انواع خدمات سلامتی و زیبایی مانند ارائه سالن‌های آرایشی و بهداشتی بپردازید و از این طریق به راه اندازی یک ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی بپردازید.

کتابداری و عرضه کتاب: امروزه کتابداری و عرضه کتاب در تمامی نقاط جهان به یک صنعت بسیار پرسود و پر بازده تبدیل شده است که افراد می‌توانند از طریق آن به کسب درآمد بپردازند. به این خاطر شما می‌توانید با کتابداری بدون سرمایه زیاد به سود چشمگیری دست یابید .

کسب و کارهای کامپیوتری: امروزه وجود سیستم و کامپیوتر در تمام شرکت‌های کوچک و بزرگ الزامی شده است. زیرا بیشتر فعالیت‌های مختلف یک شرکت با استفاده از کامپیوتر و رایانه صورت می‌گیرد.

مطالب مشابه:

اشتغال در دبی     راه اندازی کسب و کار در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...