راه اندازی کسب و کار در دبی

راه اندازی کسب و کار در دبی

برای راه اندازی کسب و کار در دبی باید نکات و شرایط آن را بدانید که داماگ گروپdamac group در این مقاله به این موضوع می پردازد.

برای کسی که خارج از دبی زندگی می کند و قصد دارد که در شهر دبی کسب و کاری راه بیاندازد، این کار می تواند دلهره آور و پیچیده به نظر برسد، ولی واقعیت این است که دبی شدیدا مشتاق جذب سرمایه گذار است و حتی در زمینه راه اندازی کسب و کار به شما کمک می کند.

به همین دلیل است که در یک سال گذشته بیش از 20 هزار کسب و کار جدید در دبی به راه افتاده است که از بین آن ها تعداد زیادی توسط کارآفرینان خارجی می باشد. در واقع، حدودا بین 80 تا 90 درصد نیروی دبی،  ملیت های خارجی دارند و بومی این منطقه نیستند.

همواره انسان‌هایی که در زندگی خود به دنبال موفقیت می‌باشند به فکر ایجاد یک کسب و کار هستند که از طریق آن بتوانند به سود بسیار زیادی دست پیدا کنند و قله‌های موفقیت را فتح کنند. در همین رابطه سرمایه گذاری در خارج از کشور یکی از بهترین ایده‌های ممکن می‌باشد که شما می‌توانید از این طریق به اهداف خود در کسب و کار و زندگی دست پیدا کنید.

 این سرمایه گذاری در خارج از کشور دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد که می‌تواند زمینه پیشرفت شما را رقم بزند. البته در بعضی از مواقع سرمایه گذاری در بعضی از کشورها یک ریسک بزرگ محسوب می‌شود، به این خاطر شما باید قبل از انجام سرمایه گذاری خود به مطالعه شرایط اقتصادی آن کشور بپردازید تا در سرمایه گذاری خود دچار ضرر نشوید.

در مطالب گذشته در مورد اشتغال در دبی ، مشاغل مورد نیاز در دبی و شرایط اشتغال در دبی صحبت کردیم.

راه اندازی کسب و کار در دبی

مزایای راه اندازی کسب و کار در دبی

مزایای راه اندازی کسب و کار در دبی به شرح زیر است:

اقتصاد انعطاف پذیر: دبی میزبان دومین اقتصاد در جهان عرب است که تولید ناخالص داخلی آن حدود 692 میلیارد درهم ، پس از عربستان صعودی است.

کیفیت بالای زندگی : دبی در فهرست بهترین کشور های سال 2017، جایگاه 23 را دارد. و هزینه زندگی در دبی مناسب است.

مالیات کم: دبی هنوز با افتخار بر روی درآمد های شخصی و حقوقی، مالیات صفر را اعمال می کند. تنها مالیاتی که در دبی باید درباره آن آگاه باشید، مالیات بر ارزش افزوده است که از ژانویه 2018، به صورت ثابت 5 درصد بوده است.

پشتیبان استارت آپ: دبی ،خانه بسیاری از کمپانی هایی است که از استارت آپ ها حمایت می کنند و به دنبال ایده ها هستند و همین باعث می شود تا کسب و کار در این منطقه گسترش داشته باشد.

چگونگی راه اندازی کسب و کار در دبی

شما باید چگونگی راه اندازی کسب و کار در دبی را بدانید و بعد اقدام به راه اندازی آن کنید . فرایند راه اندازی کسب و کار 6 مرحله می باشد که در زیر برای شما شرح می دهیم .

انتخاب نوع فعالیت: اولین کاری که پیش از ثبت کسب و کارتان باید انجام دهید، انتخاب نوع فعالیت یا فعالیت های شماست. وابسته به این که چه نوع فعالیتی انتخاب می کنید، مکان راه اندازی آن را تعیین می کند. وزارت توسعه اقتصادی دبی فهرست بیش از 2,000 فعالیت که کسب و کار شما می تواند یکی از آن ها باشد را منتشر کرده است.

انتخاب مکان: در این مرحله می توانید انتخاب کنید که می خواهید در منطقه اصلی باشید یا در یک منطقه آزاد فعالیت خود را پایه گذاری کنید. اگر تصمیم بگیرید که در بازار محلی دبی فعالیت کنید، می بایست با یک شریک محلی کارتان را آغاز کنید که شامل هزینه هایی می شود. اگر کار کردن در منطقه اصلی را انتخاب کنید، آزاد هستید که به طور مستقیم در بازار محلی فعالیت کنید.

انتخاب نام برای کسب و کار: در کنار چالش هایی که در انتخاب نام برای کسب و کار  وجود دارد، مثلا این که منحصر به فرد و قابل یادآوری باشد، نامی که انتخاب می کنید باید مغایر با استاندارد های دبی نباشد.

درخواست اجازه کسب و کار: فرقی نمی کند که می خواهید کسب و کار خود را در منطقه اصلی یا مناطق آزاد راه اندازی کنید، مدارکی که برای کسب اجازه نیاز دارید تقریبا یکی است.

بازگشایی حساب بانکی: با داشتن اجازه کسب و کار، حالا شما مجاز به بازگشایی حساب بانکی حقوقی در دبی هستید.

درخواست ویزا: آخرین مرحله از راه اندازی کسب و کار در دبی، انجام فرآیند مهاجرت و دریافت ویزا است.

 مطالب مشابه:

شغل های پر درآمد در دبی    وضعیت اشتغال در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...