فرنیش را با داماک بشناسید

فرنیش را با داماک بشناسید

برای این که فرنیش را با داماک بشناسید پس با گروه داماک damac همراه باشید.

فول فرنیش یک عبارت آمریکایی است که به معنای مبله یا مبلمان شده یا همان مجهز کردن خانه به وسایلی که برای زندگی مورد نیاز است می باشد.

بیشترین استفاده کننده های این کلمه معماران و دکوراسیون کاران ، سازندگان ساختمان و املاک ها هستند.هنگامی که شما یک خانه را با وسایل مورد استفاده و مورد نیاز خانه مجهز می کنید یا به عبارتی مبله می کنید همان فرنیش کردن است . بسته به خواسته ی شما می توانید هر بخش را به طور جداگانه فرنیش کنید. برای مثال فرنیش کردن آشپزخانه یا فرنیش کردن پذیرایی و یا …. اما اگر تمام قسمت های یک خانه را فرنیش کنید می توان به عبارتی گفت که شما فول(full = کامل) فرنیش کردید.

فرنیش کردن شامل مجهز کردن خانه با وسایل اصلی زندگی که بدون آنها زندگی کردن سخت است می شود . برای مثال فرنیش کردن یک آشپزخانه: شامل وسایلی مانند: یخچال ، گاز ، لباس شویی ، وسایل پخت و پز و وسایل پذیرایی و سرو غذا ، هود می شود.

فرنیش کردن اتاق پذیرایی : شامل مبلمان ، تلویزیون ، فرش ، میز ناهار خوری و پرده و سرویس صوت و پخش می شود. چه وسایلی شامل فرنیش نمی شود؟ وسایلی مانند: شیرآلات ، کف ساختمان، لامپ و چراغ و سیستم گرمایشی و سرمایشی شامل فرنیش نمی شود و در صورت نداشتن این امکانات می توان ساختمان را نا تمام و نیمه  کاره نامید.

فرنیشر کیست؟ فرنیشر ( Furnisher ) به فردی گویند که تخصص او در زمینه دکوراسیون داخلی و تجهیز اثاثیه خانه است.

در مطالب گذشته در مورد آپارتمان های فول فرنیش و تعریف فول فرنیش در دبی صحبت کردیم.

فرنیش را با داماک بشناسید

فرنیش را با داماک بشناسید و تکنیک های مناسب برای فول فرنیش کردن منازل را بدانید

برای این که فرنیش را با داماک بشناسید و تکنیک های مناسب برای فول فرنیش کردن منازل را بدانید تا پایان این مقاله همراه ما باشید . برای فول فرنیش کردن یک منزل قبل از هر چیز برنامه ریزی کنید. این برنامه ریزی برای بازه ای 7 تا 8 ساله است.

از تغییرات نهراسید، فراموش نکنید که مبلمان ها نقش بسیار مهمی در فول فرنیش کردن منازل بر عهده دارند. برای این کار عاقلانه تصمیم بگیرید. می توانید سبک و طراحی مینیمالیستی را گسترش دهید. در صورتی که از سبک مینیمال در فرنیش کردن منزل بهره بگیرید می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

استفاده از رنگ ها در طراحی داخلی یکی از رموز موفقیت محسوب می شود شما با استفاده از انواع رنگ ها در فرنیش کردن منزل به یک ترکیب و هارمونی مناسب همچنین ارزان قیمت دست پیدا کنید.یکی از اشتباهاتی که افراد هنگام انجام این فرآیند مرتکب می شوند طراحی چند باره و مجدد دکوراسیون داخلی است.

اگر قرار است در هزینه هایتان صرفه جویی کنید بهتر است ابتدا وسایل اصلی را تهیه کنید سپس به تهیه ی وسایل جانبی بپردازید. ممکن است پس از خریداری وسایل اصلی منزل شما برای وسایل دکوری و جانبی فضایی نداشته باشد. این راه حل به شما امکان می دهد تا هنگام فرنیش کردن منزل از شر خرج های اضافه رهایی پیدا کنید.

 مطالب مشابه:

نحوه فرنیش کردن آپارتمان    فرنیش کردن چیست؟

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...