فروش قسطی آپارتمان دبی

فروش قسطی آپارتمان دبی

داماک damac در این مقاله به فروش قسطی آپارتمان دبی می پردازد. شما می توانید در دبی خانه یا آپارتمان خریداری کرده و اقدام به فروش قسطی آن کنید.

در برخی ایام، جهت تسهیل در ساخت و ایجاد فضای مناسب جهت خرید و فروش، امکان خرید قسطی ملک در دبی نیز فراهم می گردد. که گاهاً میتوان حتی با پرداخت 10درصد از کل یک پروژه، در کنار بلندترین برج دنیا در دبی یا دیگر مکان های عالی در دبی، صاحب شیک ترین منزل، آپارتمان و... شد.

یا حتی اگر قصد استفاده شخصی از آن را نداشته باشید، می توانید پس از پرداخت بخشی از کل پروژه، واحد خود را با سود حاصله بفروشید و یا پس از تحویل آپارتمان، واحد شما توسط شرکت سازنده اجاره داده شده و شما سود حاصله از آن را دریافت می نمائید.

اگر قصد سرمایه گذاری نیز داشته باشید نه تنها خرید تک واحد پیشنهاد می گردد بلکه یک  طبقه کامل با تخفیف ویژه به شما فروخته می شود و سپس شما می توانید واحدهای خود را به صورت تک واحدی فروخته و حداقل 20درصد سود را از همان ابتدا برای خود تضمین کنید.

طریقه پرداخت ها: بین5 الی 10قسط و بعضاً بیشتر، قسط اول، هنگام امضای قرارداد، اقساط بعدی، در زمانهای تعیین شده و حین کامل شدن پروژه، قسط نهایی، در زمان تحویل کلید،

در مطالب گذشته در مورد از دم قسط آپارتمان صحبت کردیم.

فروش قسطی آپارتمان دبی

فروش قسطی آپارتمان دبی و شرایط آن

در این قسمت می خواهیم بدانیم که فروش قسطی آپارتمان دبی و شرایط آن و قوانین پیش فروش خانه به چه صورت می باشد . یکی از موضوعات حقوقی که همیشه پیچیدگی‌های خودش را دارد، پیش‌فروش آپارتمان است. چرا که مورد معامله هنوز به صورت کامل وجود خارجی ندارد و ممکن است در آینده همین مسئله سرمنشاء بروز مشکلات بعدی باشد.

از زمانی که موضوع پیش ‌فروش آپارتمان به صورت جدی رونق پیدا کرده، همیشه اختلافاتی میان فروشنده، خریدار و شرکت پیمانکار وجود داشته است که باعث شده پرونده‌های زیادی در مراکز قضایی شکل بگیرد. از آنجایی که هنگام عقد بیع باید مورد خرید و فروش به صورت فیزیکی آماده و موجود باشد اما هنگام پیش‌فروش آپارتمان، ملک مورد نظر هنوز آماده نشده و همین مسئله بارها و بارها محل مناقشه بوده است.

اگر تصمیم به پیش‌خرید آپارتمان دارید باید بدانید که طبق قانون پیش‌فروش آپارتمان، تمام مراحل باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود و عقد قرارداد و قولنامه صرفا در بنگاه‌ها و مشاوران املاک کافی نیست . برای درج آگهی پیش‌فروش آپارتمان در  وب‌سایت‌ها باید مجوز رسمی دریافت شود.

نکته‌ی قابل توجه این است که براساس قانون پیش ‌فروش آپارتمان، اگر پیش ‌فروشنده و سرمایه‌گذاران بدون تنظیم سند در دفاتر رسمی یا دریافت مجوز انتشار آگهی هر اقدامی انجام دهند، از ۹۱ روز تا یک سال حبس یا دو تا چهار برابر وجوه دریافتی جریمه خواهند شد.

نحوه خرید خانه وام دار

نحوه خرید خانه وام دار چگونه است؟ در هنگام خرید و فروش قسطی آپارتمان در دبی و خرید خانه وام دار باید یک سری نکات را در نظر بگیریم. در اولین مرحله باید بدانیم یک خانه وام دار چگونه خریداری می شود.

که روند خرید به این گونه است که بیشتر سازندگان خانه های نوساز، از سمت بانک یک وام  دریافت می کنند که وقتی فرآیند ساخت و ساز مسکن شان به اتمام رسید، این بدهی خود به بانک را از طریق فروش خانه های وام دار تسویه می کنند .

 این راه چند مزیت دارد: سازنده مسکن که همان فروشنده است بدهی خودش به بانک را از طریق وامی که روی خانه های ساخته شده اش گذاشته تسویه می کند. خریدار با پرداخت نقد و اقساط مبلغ بهای خانه،  فشار مالی کمتری را احساس می کند. فروشنده ملک خود را سریع تر می فروشد. خریدار به پول نقد کمتری برای خرید خانه نیازمند است.

مطالب مشابه:

آپارتمان ارزان و قسطی در دبی    شرایط قسط با داماک

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...