هزینه زندگی خانوادگی در دبی

هزینه زندگی خانوادگی در دبی

در این مقاله به شرح و تفصیل هزینه زندگی خانوادگی در دبی می پردازیم . همراه با گروه داماک damac باشید.

هزینه زندگی خانوادگی در دبی از جمله رایج ترین سوالاتی است که برای علاقه مندان مهاجرت به این کشور مطرح می شود. دبی از شهرهای لوکس و سرشناس دنیا به شمار می رود. و با امکاناتی تکرار نشدنی همواره در ردیف شهرهایی است که برای اقامت و سفر در ردیف شهرهای ایده آل قرار دارد.

برای افراد خارج از این شهرمی توان گفت هزینه زندگی خانوادگی در این شهر زیاد است اما اگر در همین شهر به کار بپردازید هزینه های شما به نسبت درآمدتان ایده آل خواهد بود.هزینه زندگی خانوادگی در دبی در شامل هزینه هایی از قبیل هزینه خوراک و مسکن و حمل ونقل را شامل می شود در ادامه به بررسی این هزینه ها به صورت جزئی بررسی می کنیم.

دبی درسال های اخیر به میزان قابل توجهی درلیست گران ترین شهر های دنیا به سمت عدد بزرگ تری در حال حرکت است و این نشان می دهد که این شهر دارد شرایطی را فراهم می کند تا هزینه ها برای افرادی که در اون زندگی می کنند به نسبت کمتر بشود.

برای زندگی در یک سطح معمولی و البته راحت و با هزینه های متوسط در دبی یک فرد مجرد در ماه به حدود ۳۱۹۰ درهم احتیاج دارد و در  یک سال این هزینه حدود ۳۸,۲۸۰ درهم تخمین زده می شود.

همان طور که گفته شد دبی شهری لوکس و مدرن است. به علت سطح پیشرفت در این شهر، استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز می تواند به اندازه استفاده از وسایل حمل و نقل خصوصی برای وی آسایش فراهم کند. پس با انتخاب وسایل نقلیه عمومی علاوه بر رفاه تا حد بسیاری در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

هزینه زندگی خانوادگی در دبی

هزینه زندگی خانوادگی در دبی و ویژگی های آن

در این بخش به هزینه زندگی خانوادگی در دبی و ویژگی های آن می پردازیم.

هزینه مسکن در هر ناحیه از این شهر با سایر نقاط تفاوت بالایی دارد با توجه به شهر محل زندگی شما و همین طور نوع ساختمان مورد اقامت نیاز به پرداخت هزینه های متفاوتی دارید. همین طور میزان نزدیکی به مرکز شهر و مراکز معتبر دبی هزینه مسکن متفاوت خواهد بود.

هزینه اجاره خانه در دبی: این که بخواهیم اجاره خانه را در دبی بررسی کنیم همانند هر شهر دیگری، در دبی نیز بسته به نوع منطقه خود قیمت‌ ها متفاوت است. اما در حالت کلی هزینه اجاره خانه در دبی بسیار بالا است و نکته‌ای که وجود دارد این است که قرارداد اجاره خانه در دبی سالانه است. به‌علاوه در ابتدای قرارداد با صاحب‌خانه، شما موظفید کل اجاره سالانه خود را همان ابتدای قرارداد پرداخت کنید.

مثلا برای یک واحد دو خوابه در برج خلیفه بلندترین برج جهان، حدود ۳۰۰ هزار دلار هزینه اجاره سالانه آن است و یا یک ویلا در پالم دبی یک‌ میلیون در هم است. در مکان‌های دیگری مثل دبی ماریانا یا جمیرا پیچ نیز حدودا ۱۴۰ هزار درهم است. گفتنی است که در دبی حقوق به نسبت بالا است و هزینه اجاره خانه در دبی حدود ۳۰ درصد درآمد خانواده است.

هزینه تحصیل در دبی: در دبی تحصیل یکی از هزینه‌های بالای زندگی به‌حساب می‌آید. درواقع هزینه مدارس ابتدایی از ۲۰ هزار تا ۳۰ هزار درهم در سال است که می‌توان گفت هزینه بسیار بالایی است. مدارس متوسطه نیز از ۴۰ هزار درهم تا ۹۰ هزار درهم متغیر است که این نیز بسیار بالا است. گفتنی است که باوجود بالا بودن هزینه تحصیل در دبی تمامی کلاس‌ها سریعا پر می‌شوند و تقاضای تدریس در دبی بسیار بالاست.

  • از شما عزیزام ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

مطالب مشابه:

مهاجرت خانوادگی به دبی     زندگی خانوادگی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...