پیش فروش آپارتمان های بسیار لوکس و دیدنی

پیش فروش آپارتمان های بسیار لوکس و دیدنی

پیش فروش آپارتمان های بسیار لوکس و دیدنی را با داماک گروپ جامع ترین و کامل ترین سایت املاک در دبی تجربه کنید.

زندگی بر فراز دبی با داماک،با خرید اقساطی واحد در آپارتمان های لوکس و لاکچری آرامش واقعی زندگی در امارات را با سکونت در این آپارتمان در دبی ها بیابید . 

انواع ملک در دبی و خرید ملک در شهر های امارات با مراجعه به سایت داماک  برای شما عزیزان امکان پذیر است.

پیش فروش آپارتمان های بسیار لوکس و دیدنی

قوانین پیش فروش آپارتمان های لوکس در دبی

قوانین پیش فروش آپارتمان های لوکس در دبی را با داماک بررسی می کنیم.یکی از موضوعات حقوقی که همیشه پیچیدگی‌های خودش را دارد، پیش‌فروش آپارتمان های لوکس در دبی است. چرا که مورد معامله هنوز به صورت کامل وجود خارجی ندارد و ممکن است در آینده همین مسئله سرمنشاء بروز مشکلات بعدی باشد. در این مقاله قصد داریم  با داماک مطلبی جامع درباره‌ی قوانین پیش‌فروش آپارتمان در دبی را به شما ارائه کنیم.

از زمانی که موضوع پیش‌فروش آپارتمان های لوکس در دبی به صورت جدی رونق پیدا کرده، همیشه مشکلات و اختلافاتی میان فروشنده، خریدار و شرکت پیمانکار وجود داشته است که باعث شده پرونده‌های زیادی در مراکز قضایی شکل بگیرد. از آنجایی که هنگام عقد بیع باید مورد خرید و فروش به صورت فیزیکی آماده و موجود باشد اما هنگام پیش‌فروش آپارتمان در دبی ، ملک مورد نظر هنوز آماده نشده و همین مسئله بارها و بارها محل مناقشه بوده است.

پیش‌فروشنده باید احداث یا تکمیل واحد ساختمانی با ویژگی‌های مشخص را در زمین معین‌ شده به صورت آپارتمان در دبی انجام داده و در نهایت برای پیش‌فروش آپارتمان در دبی چه نکات مهمی را باید بدانیم .

مراحلی قانونی برای پیش فروش آپارتمان های لوکس

مراحلی قانونی برای پیش فروش آپارتمان های لوکس که باید طی شود: اولین مرحله که اتفاقا یکی از مهمترین فرایندهای قانونی پیش‌فروش آپارتمان های لوکس در دبی به شمار می‌رود این است که فروشنده بعد از دریافت پروانه‌ی ساختمان از شهرداری و تنظیم شناسنامه‌ی فنی مستقل برای هر واحد آپارتمان در دبی که مشخصات و جزئیات کامل درج شده است، اقدام به درج آگهی و تبلیغات می‌کند.

اگر تصمیم به پیش‌خرید آپارتمان لوکس در دبی را دارید  باید بدانید که طبق قانون پیش‌فروش آپارتمان در دبی ، تمام مراحل باید در دفاتر اسناد رسمی انجام شود و عقد قرارداد و قولنامه‌ صرفا در بنگاه‌ها و مشاوران املاک کافی نیست.  مشاورین داماک شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

برای درج آگهی پیش‌فروش آپارتمان در دبی در جراید و وبسایت ها باید مجوز رسمی دریافت شود. نکته‌ی مهم این است که براساس قانون پیش‌فروش آپارتمان در دبی ، اگر پیش‌فروشنده و سرمایه‌گذاران بدون تنظیم سند در دفاتر رسمی یا دریافت مجوز انتشار آگهی هر اقدامی انجام دهند، از ۹۱ روز تا یک سال حبس یا دو تا چهار برابر وجوه دریافتی جریمه خواهند شد.

جزئیاتی که باید براساس قانون پیش‌فروش آپارتمان در دبی به خریدار اعلام شود:

1.مشخصات مالک: مشابه هر قراردادی باید مشخصات طرفین در اسناد پیش‌فروش آپارتمان در دبی ثبت شود.

2.مشخصات و جزئیات آپارتمان در دبی : در این قسمت نیز مانند هر قرارداد دیگری باید جزئیات مورد معامله کاملا شفاف شود. از آنجایی که در پیش‌فروش آپارتمان در دبی مورد معامله هنوز به صورت کامل وجود خارجی ندارد، باید مشخصات و جزئیات دقیقی  کاملا شفاف شود. از آنجایی که در پیش‌فروش آپارتمان در دبی مورد معامله هنوز به صورت کامل وجود خارجی ندارد، باید مشخصات و جزئیات دقیقی که براساس آن خریدار تصمیم گرفته و ملک نهایی را تحویل می‌گیرد، به صورت کامل درج شود.

3:شرایط و نحوه تسویه‌ بهای آپارتمان در دبی : از آنجایی که در پیش‌فروش آپارتمان در دبی معمولا زمان تحویل براساس شرایط موجود و اعلام سازندگان و سرمایه‌گذاران به صورتی زمانی در آینده مشخص می‌شود، بنابراین بهای آپارتمان در دبی به صورت مرحله به مرحله و اقساطی پرداخت می‌شود.

4:متراژ آپارتمان در دبی : یکی دیگر از مواردی که معمولا در پیش‌فروش آپارتمان در دبی موضوع مناقشه میان پیش‌فروشنده و پیش‌خریدار بوده و مشکلات بعدی را رقم زده، متراژ و مساحت آپارتمان در دبی است. از آنجایی که معمولا متراژ نهایی با توجه به شرایط نسبت به آنچه در مرحله‌ ی اول پیش‌فروش آپارتمان در دبی اعلام می‌شود، تفاوت دارد بنابراین قانون در این بخش نیز ضوابط شفافی دارد.

اگر می خواهید از شرایط اقساطی ویژه برای خرید آپارتمان های لوکس بهره مند شوید؛به سایت داماک  گروپ مراجعه کنید و یک زندگی مدرن با واحد های لوکس و لاکچری در قلب دبی را تجربه کنید.

مطالب مشابه:

گران ترین آپارتمان های دبی    خرید آپارتمان لوکس دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...