سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت

سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت

داماک گروپ damac group  قصد دارد در این مقاله به سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت بپردازد، پس همراه ما باشید.

سرمایه گذاری در دبی به دلایل گوناگون مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران واقع شده است . سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی ، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا گذاشته شده اند که دولت و بخش خصوصی را ملزم می کند که بر این چهار مسیر استاندارد حرکت کنند تا بینش بلند مدت دولت را عملی کنند .

این چهار مسیر عبارتند از: مسیر اول، ایجاد محیطی مهیج برای نوآوری به شکل نهادهای حمایتی- مسیر دوم، نوآوری های دولتی با نهادینه کردن شیوه های نوآورانه- مسیر سوم نوآوری بخش خصوصی را تشویق خواهد کرد تا شرکت ها را برای ایجاد مراکز نوآوری و تحقیقاتی تشویق کند-مسیر چهارم برای افراد با مهارت های نوآورانه است.

شهر دبی به مقصدی جذاب برای سرمایه گذاری متقاضیان تبدیل شده است و سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت با قوانین و شرایطی همراه است که پیشنهاد می شود پیش از انجام اقدامات لازم اطلاعات کاملی در خصوص این قوانین کسب کنید.

همان طور که آگاه هستید اقتصاد رو به رشد دبی این شهر را به شهری لوکس و منحصر به فرد تبدیل کرده است، صنعت گردشگری و توریست در اقتصاد شهر دبی تاثیر به سزایی دارد و بخش بزرگی از اقتصاد این شهر را تامین می کند. سرمایه گذاری در این شهر از طریق راه های گوناگون مثل: خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی و خرید اوراق قرضه امکان پذیر است و برای هر یک از طرق حداقل سرمایه در نظر گرفته شده است.

یکی از پرطرفدارترین راه های سرمایه گذاری در دبی ثبت شرکت در این شهر است که یکی از شرایط اصلی آن ارائه بیزینس پلن خلاقانه و سودآورد است.

سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت

شرایط سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت

در این قسمت به شرایط سرمایه گذاری در دبی و اخذ اقامت می پردازیم. اتباع خارجی که قصد سرمایه گذاری در شهر دبی را دارند باید اقدامات لازم را در جهت اخذ ویزای سرمایه گذاری این شهر را نیز انجام دهند. اعتبار ویزای سرمایه گذاری دبی 3 ساله است و به دارندگان این اجازه را می دهد که در شهر دبی مشغول به کار و زندگی شوند. همچنین متقاضیان می توانند به موجب دریافت این ویزا مجوز اقامت اعضاء خانواده خود در این شهر را نیز دریافت کنند.

مهاجرت به دبی و اقامت از طریق سرمایه گذاری برای افرادی که آماده نیستند که فرهنگ کاملا متفاوتی را در نظر بگیرند یک تغییر بزرگ و اساسی به حساب می آید به همین دلیل برای این افراد خیلی توصیه نمی شود. تفاوت های زیادی برای غلبه بر این موضوع وجود دارد.

 در این شهر آداب و رسوم، زبان، آب و هوا و دین متفاوت خواهد بود. اقتصاد امروزه دبی نه تنها بر پایه زمینه تجارت سنتی و یا منابع طبیعی است، بلکه در خدمات مالی، تدارکات، املاک، مهمان نوازی و گردشگری، نیز می باشد. این تنوع، همراه با موقعیت استراتژیک در این شهر می باشد، زیر ساخت های برتر و فلسفه سهولت کسب و کار، دبی را یک مقصد اصلی برای بسیاری از شرکت های چند ملیتی و انتخابی مطلوب برای کارگران مایل به کار در این شهرمی دانند.

در حال حاضر قوانین بسیاری برای رسیدگی به موانع و مشکلات مرتبط با سرمایه‌ گذاران خارجی در دبی وضع شده است. در برخی بندها این قوانین شامل قوانین ورشکستگی و داوری می ‌شود. در مورد قوانین عدم تعلق بیش از 49 درصد سرمایه شرکت محلی برای سرمایه‌ گذاران خارجی و بخش بانکداری نیز رایزنی ‌هایی شده است ولی به مرحله تصویب نهایی نرسیده است.

 مطالب مشابه:

راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک      چگونه در دبی سرمایه گذاری کنیم؟

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...