خرید مستقیم ملک در دبی از داماک

خرید مستقیم ملک در دبی از داماک

شما عزیزان می توانید با خرید مستقیم ملک در دبی از داماک ، صاحب خانه ی رویایی خود شوید . دبی تنها شهری در جهان است که 96 درصد جمعیت آن خارجی هستند .

چون به دلایل درآمد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی است.

داماک damac  تنها سازنده ای است که سلیقه تمام ملیت ها را در سازه های خود اولویت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید مستقیم ملک در دبی از داماک دقیقا به خواسته خود و خانواده اش برای خرید ویلا یا آپارتمان برسد.

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید، خرید مستقیم ملک در دبی از داماک یکی از گزینه های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می شود. پس از تصویب قانون Freehold 2020 خرید ملک در دبی امکان پذیر است و متقاضیان خارجی می توانند بدون وجود مقررات و قوانین خاصی اقدام به خرید، فروش و اجاره ملک کنند. مهم است متقاضیان پیش از اقدام برای خرید ملک در دبی باید تمامی پیچیدگی های خرید ملک را بررسی کنند.

در شهر دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری گزینه جذابی است که معمولا مورد متوجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است که باید برابر با 1000000AED (درهم) باشد.

خرید مستقیم ملک در دبی از داماک

خرید مستقیم ملک در دبی از داماک و ملک های داماک

در این قسمت به خرید مستقیم ملک در دبی از داماک و ملک های داماک می پردازیم.

ریوا رزیدنس: موقعیت محلی آن در بیزنس بی و دارای آشپزخانه فرنیش است. امکانات آن شامل: استخر، سونا ، سالن ورزشی ، سالن بازی ، نگهبانی و خدمات شبانه روزی – فروشگاه است. دارای 29 طبقه – سه طبقه پارکینگ – یک طبقه عمومی – یک طبقه لابی است. شروع قیمت از 1.097.000 درهم است.

گلف ودووتا: موقعیت محلی آن واقع در داماک هیلز و به صورت فول فرنیش می باشد . امکانات آن شامل استخر سونا جیم سالن بازی ، نگهبانی و خدمات شبانه روزی – فروشگاه – مرکز خرید – پزشک مقیم – تمام مشاغل خدماتی – رستوران روم سرویس کافی شاپ سالن اجتماعات – مهد کودک – ولت پارکینگ است. شروع قیمت از 677.000 درهم و دوره اقساط آن: شش ماه بعد 5٪ - یکسال بعد 10٪ - یک سال و نیم بعد 10٪ - دوسال بعد 15٪ - دوسال و نیم بعد 10٪ سه سال بعد 15٪ - یه سال و نیم بعد 10٪ - چهار سال بعد 15٪ است.

گلف پانوراما: موقیعت آن در داماک هیلز و دارای آشپزخانه فرنیش است. نزدیک به مرکز خرید داماک هیلز – فضای تفریحی – پارک و مجتمع تجاری است و تنوع متراژ آن 150 الی 262 مترمی باشد. شروع قیمت آن از 1.483.000 درهم است.

خرید مستقیم ملک در دبی از داماک و قوانین خرید ملک

در این قسمت به خرید مستقیم ملک در دبی از داماک و قوانین خرید ملک در دبی می پردازد. مرحله  اول : قول نامه یا MOU: توافق نامه ای است که بین خریدار و فروشنده امضاء می گردد و در آن تمام کلیات و جزئیات معامله در آن باید مشخص گردد.

مرحله دوم : دریافت برگه NOC  از سازنده ملک: حدودا دو هفته قبل از تاریخ انتقال سند خریدار و فروشنده باید به اتفاق به دفتر سازنده ملک مراجعه نموده و در خواست صدور برگه NOC نمایند.

مرحله آخر: انتقال سند و پرداخت وجه: این مرحله شامل حضور خریدار و فروشنده و نماینده مشاورین املاک در یکی از دفاتر سازمان املاک دبی جهت انتقال سند است و در معامله هیچ گونه وجهی بین خریدار و فروشنده تا روز انتقال سند رد و بدل نمی شود. همچنین در روز انتقال سند حضور خود مالک در سازمان املاک دبی برای دریافت وجه و امضاء الزامی است.

مطالب مشابه:

برای خرید ملک در دبی از کجا باید شروع کرد؟     خرید ویلا در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...