خرید آپارتمان فول فرنیش در دبی

خرید آپارتمان فول فرنیش در دبی

شما عزیزان می توانید با خرید آپارتمان فول فرنیش در دبی ، بهترین و لوکس ترین زندگی و اقامت را در شهر رویایی و جذاب دبی را تجربه کنید.

آپارتمان های فول فرنیش ، آپارتمان هایی هستند که با تمامی امکانات و تجهیزات و به صورت مبله هستند که تمامی نیازهایی که شما برای زندگی در یک خانه را دارید برطرف می کند.

فول فرنیش با نام لاتین Full Furnish در واقع همان مبله یا مبلمان خانه است که به منظور تجیهز کردن یک ویلا و یا آپارتمان استفاده می شود. عوامل مختلفی در مبله بودن یک ویلا تاثیر گذار هستند همچنین میتوان قسمت های مختلفی از خانه را مورد پوشش قرار داد.

هنگامی که فرنیش کردن خانه برای تمام بخش‌های آن صورت می‌گیرد به آن فول فرنیش (Full Furnish) گویند. بنابراین هنگامی که به شما می گویند آپارتمانی فول فرنیش است به این معنی است که این آپارتمان کاملاً مجهز بوده و دارای آشپزخانه فرنیش، اتاق پذیرایی فرنیش و … است.

داماک damac دارای آپارتمان های فول فرنیش زیاذی می باشد که در بهترین موقعیت ها با بهترین امکانات برای افراد فراهم شده است در ادامه ی مقاله به معرفی این آپارتمان های جذاب می پردازیم.

خرید آپارتمان فول فرنیش در دبی

خرید آپارتمان فول فرنیش در دبی و ویژگی این آپارتمان ها

در این قسمت به خرید آپارتمان فول فرنیش در دبی و ویژگی این آپارتمان ها می پردازیم.

نورت ساید - داماک میشن (لینکولن پارک): موقعیت محلی آن در میراکل گاردنز است. امکانات آن: استخر - سونا - سالن ورزشی - سالن بازی - فروشگاه - فضای سبز - سالن زیبایی - نگهبانی و خدمات شبانه روزی - سالن اجتماعات است. تعداد طبقات آن: 7طبقه - 1 طبقه پارکینگ - یک طبقه لابی - 1 طبقه امکانات عمومی و شروع قیمت از 790.000 درهم است.

مجستین: موقعیت محلی آن در بیزنس بی است. امکانات آن شامل: استخر - سونا - سالن ورزشی - سالن بازی - نگهبانی و خدمات شبانه روزی - خدماتی - رستوران - کافی شاپ - سالن اجتماعات - خدمات عمومی و نزدیک به دبی مال - برج خلیفه است. شروع قیمت از از 1.440.000 درهم است.

امیریتس رز گاردن: موقعیت محلی آن در جمیرا ویلیج است. امکانات آن: نگهبانی و خدمات شبانه روزی – خدماتی – رستوران – کافی شاپ – خدمات عمومی – نزدیک مرکز خرید – پارک بازی . شروع قیمت از 949.000 درهم است.

گلف تراس: امکانات آن شامل استخر، سونا ، سالن ورزشی ،سالن بازی ، نگهبانی و خدمات شبانه روزی ، فروشگاه ، مرکز خرید ، پزشک مقیم ، تمام مشاغل خدماتی ، رستوران ، سرویس کافی شاپ سالن اجتماعات ، مهد کودک ، ولت پارکینگ . شروع قیمت از 1.025.000 درهم است.

تعریف فرنیش

فرنیش کامل خانه (Complete Home Furnish  ) : شامل فرنیش آشپزخانه ، فرنیش فضای پذیرایی و نشیمن ، اتاق و سرویس های بهداستی است. مبله کردن پذیرایی می تواند با یک یا چند دست مبل انجام شود، می توانید با در نظر گرفتن محل قرار گیری تلویزیون دکوراسیون مختلفی را ایجاد کنید، در میان مبلمان، وجود چند گل و یا لوسترهای قدی و آویز هم می تواند زیبایی محیط را چندین برابر کند.

کافیست از چندین طیف رنگی خاص استفاده کنید تا هماهنگی بین لوازم خانه به چشم آید، یادتان نرود لوازم سرمایشی و یا گرمایشی هم جزوی از فاکتورهای فول فرنیش بودن هستند. در آشپزخانه استفاده از چند ردیف کابینت ها، وجود هود و گاز و دیگر وسایل مورد نیاز برای پخت و پز می تواند به تجهیزات این قسمت کمک کند همچنین قرار دادن ماشین لباسشویی و یک یخچال ساید علاوه بر مبله کردن به تکمیل کردن فضای آشپزخانه کمک می کند.

خرید آپارتمان فول فرنیش در دبی به عنوان یکی از فاکتورهای مهم تلقی میشود، در واقع شما با یک تیر دو نشان زدید و صاحب آپارتمانی با تجهیزات کامل شدید همچنین از دردسرهای و اتلاف زمان برای مبله کردن ویلا جلوگیری کردید.

 مطالب مشابه:

فرنیش کردن چیست؟       نحوه فرنیش کردن آپارتمان

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...