ارزان ترین خانه در دبی

ارزان ترین خانه در دبی

داماک گروپ damac group در این مقاله به ارزان ترین خانه در دبی می پردازد.

عزیزانی که قصد زندگی و سفر به دبی را دارند می توانند با خرید و اجاره ارزان ترین خانه در دبی در این شهر بزرگ و دیدنی زندگی کنند. دبی اصولا شهر گرانی است ولی افرادی که توانایی مالی خیلی بالا هم ندارند می توانند بسته به شرایط خود ارزان ترین خانه در دبی را پیدا کنند.

در هنگام سفر به دبی اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند ، اقامت در خانه های لوکس و و گران این شهر می باشد. اما نباید فراموش کرد که علاوه بر خانه های گران و فول فرنیش و لوکسی که برای ثروتمندان در نظر گرفته شده ، ازان ترین خانه در دبی هم پیدا می شود که مختص افراد کم درآمد است.

برای افراد کم درآمد که قصد سفر به دفعات مکرر به این شهر را دارند ، اجاره ارزان ترین خانه در دبی مقرون به صرفه تر است . افراد می توانند برای اجاره این خانه ها از آژانس های مسکن که به فراوانی در این شهر یافت می شود راهنمایی و کمک بگیرند و خانه های ارزان مورد نظر خود را هم می توانند به صورت مبله و هم به صورت نیمه مبله خرید یا اجاره کنند.

مدارک لازم برای اجاره منزل در دبی: ارائه تصویر از پاسپورت، ارائه تصویر بلیط سفر، ارائه تصویر کارت اقامت، تسویه کامل هزینه اجاره منزل در دبی

اجاره آپارتمان در دبی با قوانین ثابتی ثبت می شود. تمام خانه های اجاره ای در دبی باید دارای شماره شناسه RERA باشند. در قوانین کرایه منزل در دبی باید هزینه های اینترنت، آب و برق ثبت شود. ثبت مبلغ اجاره ملک در دبی و مبلغ ودیعه در قرارداد بسیار مهم می باشد.

ارزان ترین خانه در دبی

شرایط ارزان ترین خانه در دبی  و بهترین منطقه برای کرایه خانه

در این قسمت به شرایط ارزان ترین خانه در دبی  و بهترین منطقه برای کرایه خانه می پردازیم . بهترین منطقه اجاره آپارتمان در دبی محله های بر می باشد. همانطور که گفتیم محله بر در دبی شامل برج های بلند و لوکس می باشد. تمام خانه های اجاره ای در دبی (محله بر) دارای امکانات کامل نیز هستند.

دسترسی به مراکز خرید، مترو و اتوبوس، انواع باشگاه ها و استخر ها و سینما در محله بر بسیار آسان تر می باشد. دبی شهر گرانی برای سکونت می باشد. برای کرایه خانه ارزان قیمت در دبی می توانید به سمت محله دیره بروید. آپارتمان های اجاره ای در دبی مستر (دارای امکانات کامل) هستند.

اجاره خانه در دبی نیز به صورت روزانه هم امکان پذیر می باشد. مدت زمان قرارداد خانه اجاره ای در دبی اصولا به صورت شش ماهه و یک ساله می باشد. مستاجران می توانند پس از اتمام قرارداد اجاره آپارتمان در دبی، قرارداد را تمدید کنند. اجاره کنندگان می بایست ۵% از کل مبلغ کرایه خانه در دبی را به مالک خانه به عنوان بیعانه پرداخت کنند. مالکان منازل در دبی، ۵% از مبلغ اجاره منزل در دبی را نزد خود نگه می دارند که در صورت بروز خسارت وارده بر خانه از مستاجران دریافت کنند.

برای تخلیه آپارتمان و تمدید قرارداد از سوی مستاجران، باید حداقل یک الی دو ماه قبل از اتمام قرارداد مالک خانه را از تصمیم خود مطلع کنند. برای تخلیه خانه از سوی مالک، باید حداقل ۵ الی ۶ ماه قبل از اتمام قرارداد مستاجر را خبردار کرد. برای تحلیه خانه از سوی دادگاه نامه رسمی برای مستاجر صادر می شود.

اجاره خانه ارزان قیمت در دبی شامل این مناطق می باشد: رمرام، پارک سرمایه در دبی، روستای مثلثی جمیرا،میردیف،برج رودخانه جمیرا

مطالب مشابه:

خانه قسطی در دبی     ملک های قسطی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...