اجاره دفتر و مغازه در دبی

اجاره دفتر و مغازه در دبی

افرادی که قصد کار در دبی را دارند می توانند با اجاره دفتر و مغازه در شهر دبی به حرفه خود پرداخته و کسب درآمد کنند.

مغازه و دفتر و مغازه در مناطق مختلف دبی برای اجاره موجود است، که فقط سالیانه و برای افراد مقیم دبی می باشد.

اجاره کردن مکان اجاره‌ای در دبی مشکل به نظر می‌آید، از آن نظر که قیمت مسکن در این شهر بسیار بالاست بهتر است با اطلاعات کافی و چشمان باز مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید. اکثر مالکان در دبی اجاره را به‌ صورت ماهانه دریافت نمی‌کنند.

درواقع، آن‌ها ۲ برگ چک برای کل اجاره‌ی یک سال از شما دریافت می‌کنند  که ممکن است برای کسی که تازه به دبی آمده است کمی غیرمعقول باشد. هیچ قانونی برای تعداد چک ها وجود ندارد.

پرداخت ۴ ماهه یا هر ۲ ماه گاهی اوقات امکان‌پذیر است ولی باید این نکته را ذکر کرد که خیلی از مالکان ممکن است اجاره‌ی کل را بر اساس تعداد چک ها فزایش دهند. بهترین حالت معامله این است که کرایه یک سال را زودترپرداخت کنید.

توجه داشته باشید بدون مجوز تجاری یا همان به اصطلاح رخصه تجاری یا لایسنس تریدینگ اجازه اجاره مکان برای بیزینس خود ندارید .

مغازه دویست متری در منطقه قصیص ،در خیابان اصلی ،اجاره فقط ۳۰۰هزار درهم،سرقفلی مغازه با شرایط عالی در ابوهیل و بازار مرشد در قلب دبی. مغازه های بسیار شیک جهت خرید در دبی با قیمت مناسب موجود می باشد.

مغازه در فریج مرر بیست متر بدون سرقفلی فقط ۴۲ هزار درهم- مغازه بنجاه متری در نایف با طبقه میزانسن جهت استفاده انبار فقط ۱۵۰ هزار درهم در سال- مغازه در منطقه بنی یاس دبی ۴۰ متری ۱۶۰ هزار درهم.

در مطالب گذشته در مورد ساخت دفتر کار در دبی و دفتر کار لاکچری با اقساط بدون سود صحبت کردیم.

اجاره دفتر و مغازه در دبی

شرایط اجاره دفتر و مغازه در دبی

داماکdamac در این قسمت از مقاله به شرایط اجاره دفتر و مغازه در دبی می پردازد . از شما همراهان گرامی خواهشمندیم تا پایان این مقاله با ما باشید.

خیلی از جاها از مستأجر می‌ خواهند که مقداری پول که معمولاً ۵ درصد کل اجاره یک سال است را به‌ صورت رهن و امانت پرداخت کنند. فارق از مقدار آن، پول رهن برای تضمین این است که شما ملک را در همان وضعیتی که وارد آن شده اید، تحویل خواهید داد.

این نکته را باید بدانید که شما کاملا حق این را دارید که هنگامی که ملک را تخلیه می کنید می توانید تقاضای برگرداندن پول رهن خود را بکنید. و اگر صاحب ملک از این کار اجتناب کرد شما می توانید از مراجع قانونی کمک بگیرید. بعضی از گزارشات نشان داده که تعدادی از آژانس ها تقاضای درخواست پول رهن برای بازدید ملک را دارند.

تا به این لحظه هیچ قانونی وجود ندارد که آژانس ها را از این کار منع کند ولی پیشنهاد ما  این است که اگر همچین موردی پیش آمد شما قبول نکنید. هزینه های مربوط به اجاره نامه و آژانس ها (منظور بنگاه های املاک) معمولاً توسط مالک پرداخت می‌شود ولی گاهی از اوقات از مستاجرین درخواست می‌ شود تا هزینه‌ها را بپردازند.

مالکان مسئول پرداخت هزینه‌های سرویس و تعمیر هرگونه نقص یا عیب در طول زمان اجاره‌ نامه ملک هستند مگر اینکه در اجاره‌ نامه چیز دیگری قید شود. رایج است که در اجاره‌ نامه قید می‌شود که مستأجر مسئول پرداخت هزینه‌های تعمیرات جزئی است و مالک مسئول پرداخت هزینه‌های تعمیرات اساسی است.

شما باید مطمئن باشید که این نکته ها و موارد در اجاره نامه ذکر شود. مالک تنها در شرایطی می تواند اقدام به بیرون کردن مستاجر کند که ، مستاجر اجاره را پرداخت نکرده و یا به مفاد اجاره نامه عمل نکند.

  • امیدواریم که به طور کامل با اجاره دفتر و مغازه در دبی و شرایط آن آشنا شده باشید.

مطالب مشابه:

دفتر کاری دبی     دفتر خدمات مجازی دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...