مهاجرت به امارات برای کار

مهاجرت به امارات برای کار

داماک در این مقاله در نظر دارد در مورد مهاجرت به امارات برای کار صحبت کند با ما همراه باشید.

برای مهاجرت کاری به امارات ابتدا نیازمند ویزای اقامت و سپس “روادید کار” یا “کارت کار” می باشید. با اخذ این دو ویزا، مجوز مهاجرت کاری به امارات را کسب نموده و به راحتی می توانید اقامت این کشور را بدست آورید. فرآیند مهاجرت کاری به امارات بدین ترتیب است که ابتداء “ویزای مجوز ورود ” 60 روزه را دریافت و به امارات سفر می کنید و بعد از آن در طول 60 روز ابتدا ویزای اقامت تان را اخذ و سپس روادید کارتان را درخواست می دهید.

کلیه مراحل انجام درخواست به همراه هزینه های مربوطه بر عهده کارفرمای اسپانسر شما می باشد. با اخذ این دو ویزا می توانید با موفقیت مهاجرت کاری به امارات تکمیل و در این کشور اقامت دائمی داشته باشید.

 مهاجرت به امارات برای کار

شرایط مهاجرت کاری به امارات

شرایط مهاجرت کاری به امارات می تواند ایده بسیار جالبی برای کارگران خارجی باشد اما نه برای کسانی که جهت استقبال از یک فرهنگ کاملا متفاوت آمادگی ندارند. اختلافات زیادی وجود دارد که بایستی حل شوند: آداب و رسوم، زبان، آب و هوا و مذهب از آن جمله است، اما در آخر بازدید کنندگان امارات را کشوری مهمان نواز معرفی خواهند کرد.

اقتصاد امارات همانند قدیم زیاد متکی به تجارت سنتی یا منابع طبیعی (همانند نفت) نمی باشد، بلکه در عوض آن خدمات مالی، لجستیک، املاک، ساخت و ساز، مهمان پذیری و توریسم حرف اول را می زند. این تنوع فعالیت اقتصادی در امارات، همراه با مکان استراتژیک اش، زیرساخت های برتر و فلسفه راحتی تجارت، همگی این موارد ، این کشور را به مقصد اول شرکت های چند ملیتی و گزینه مطلوبی برای کارگرانی تبدیل می سازد که خواهان مهاجرت کاری به امارات برای ارتقای کارشان هستند.

ضرورت اخذ ویزای اقامت دائم امارات

ضرورت اخذ ویزای اقامت دائم امارات به این گونه است یافتن کار قبل از مهاجرت به امارات خیلی مهم است، چرا که مرحله نخست برای زندگی در امارات شامل اخذ روادید اقامتی است که بعدا به شما امکان اخذ روادید کار را فراهم می کند. به عنوان یک فرد خارجی هنگام انجام فعالیت هایی چون افتتاح حساب بانکی، اجاره ملک، ثبت خودرو، ثبت خانه، ثبت شرکت نیز به روادید اقامتی نیازمندید. اقامت متکی بر قبول اسپانسری توسط شرکت استخدام کننده فرد خارجی می باشد. انواع مختلف ویزاهای اقامت در امارات وجود دارند: کار برای مدت اعتبار 2 سال، خانواده برای مدت اعتبار 2 سال، دانشجو برای مدت اعتبار 1 سال، کمک کننده های داخلی برای مدت اعتبار 1 سال، سرمایه گذاران برای مدت اعتبار 3 سال.

در مطالب گذشته در مورد مهاجرت به امارات ، مهاجرت به امارات متحده عربی صحبت کردیم.

مدارک اخذ ویزا جهت مهاجرت کاری به امارات

اگر در امارات کاری داشته باشید، ویزای اقامت و روادیدهای کار معمولا توسط کارفرما که همه هزینه ها را برعهده خواهد گرفت، برای شما به راحتی اخذ خواهد شد. اما شما لازم است که درخواست ویزای اقامت را با تهیه مدارک زیر، تکمیل نمایید.

فرم درخواست تکمیل شده

چند قطعه عکس اندازه پاسپورت

اصل و کپی پاسپورتتان

کپی کارت کمپانی معتبر

کپی گواهی تجاری معتبر شرکت

هزینه درخواست

از شرایط اخذ ویزای اقامت تان ،انجام معاینه پزشکی قبل از اعطای ویزا می باشد، شما باید تحت تست پزشکی در بیمارستان یا کیلینیک دولتی قرار گیرید. این تست شامل آزمایشات خون و اشعه X سینه می باشد. اگر آزمایش پزشکی شما مثبت باشد و در شما علایم یکی از بیماری های HIV، TB و جذام وجود داشته باشد، درخواستتان رد و شما از امارات اخراج می شوید.

 مطالب مشابه:

مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری     آسانترین راه های مهاجرت به امارات

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...