اجاره سوئیت مبله دبی

اجاره سوئیت مبله دبی

داماک گروپ damac group در این مقاله به اجاره سوئیت مبله دبی می پردازد.

با توجه به تعریف رایجی که برای سوئیت (Suite) بیان می شود ، می توان این محیط را خانه ای کوچک با حداقل امکانات رفاهی دانست . به عبارتی دیگر به واحدهای مسکونی –عموماً اتاق هتل- که علاوه بر آشپزخانه ، سرویش بهداشتی و اتاق خواب ، به سخت افزار هایی همچون وسایل صوتی و تصویری ، گاز و یخچال ، مبلمانی راحت و نوری استاندارد مجهز باشد سوئیت یا “سراچه” گویند .

 سوئیت هتل های مختلف ، سهم عمده ای در اسکان مسافرین سراسر دنیا دارند . شهر دبی نیز با پیروی از این قانون نانوشته با داشتن هزاران سوئیت کوچک و بزرگ در دل صدها هتل معتبر خود با امکانات رفاهی گوناگون پذیرای گردشگرانش می باشد .

به منظور نرخ اجاره سوئیت مبله در دبی به صورت گلچین سه هتل در سه سطح مختلف – هتل  Citymax Hotels Bur Dubaiنماینده هتل های ۳ ستاره ، هتل Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road نماینده هتل های ۴ ستاره و هتل Bonnington Jumeirah Lakes Towers نماینده هتل های ۵ ستاره –  را انتخاب کرده ایم .

درهمین رابطه به دلیل وجود امکانات مشابه و تقریباً یکسان در هتل های هم رده که سبب نزدیکی نرخ اجاره سوئیت در دبی می شود، می توان به قیمت های رایج در دبی پی برد .

اجاره سوئیت مبله دبی

نرخ اجاره سوئیت مبله دبی

در این قسمت به نرخ اجاره سوئیت مبله دبی می پردازیم.

در این مقایسه که اطلاعات آن از سایت رسمی هر مجموعه استخراج شده است ، بهای اجاره هتل سیتی ماکس به ازای هر شب ۴۵ تا ۹۵ دلار می باشد . هتل ۴ ستاره شرایتون شیخ زائد نیز به ازای هرشب اقامت مسافرین خود در هر اتاق مبلغی از ۸۰ تا ۳۷۰ دلار از آنان دریافت می کند .

 نکته جالب توجه تطابق کامل قیمت های هتل ۵ ستاره بونینگتون با هتل ۴ ستاره شرایتون می باشد . با توجه به ستاره های بیشتر بونینگتون انتظار مسافرین پرداخت هزینه ای بیشتر می باشد ، اما نباید فراموش کرد که گاهی ستاره کمتر به دلیل فضای کمتر در اختیار مجموعه های مذکور بوده و از نظر سرویس دهی تفاوت چندانی با بالا دستی های خود ندارند .

وقتی دنبال جایی برای اجاره کردن می‌گردیم، اصطلاح‌های مختلفی را می‌شنویم: اجاره سوئیت مبله، اجاره ویلا و اجاره آپارتمان. می‌دانید این‌ها چه فرقی با هم دارند؟ در یک واحد چه چیزهایی متفاوت‌اند که به یکی سوئیت گفته می‌شود و به جاهای دیگر آپارتمان؟

کمتر کسی می‌داند که سوئیت دقیقا تعریفش چیست و با بقیه اقامتگاه‌ها چه فرقی دارد. اگر دقت کرده باشید، سوئیت‌ها قیمت‌شان با جاهای دیگر متفاوت است. پس حتما یک فرق‌هایی بین سوئیت و جاهای دیگر هست. برای این که مسئله روشن شود، می‌خواهیم سوئیت را برایتان تعریف کنیم و تفاوتش با آپارتمان و ویلا را توضیح بدهیم. بعد می‌توانید درباره اجار سوئیت مبله تصمیم بگیرید.

تفاوت سوئیت با آپارتمان و ویلا

تفاوت سوئیت با آپارتمان و ویلا چیست

قبل از اجاره سوئیت مبله دبی ابتدا بهتر است تفاوت سوئیت با آپارتمان و ویلا را بدانیم. بگذارید این شکلی توضیح بدهیم. وقتی وارد یک سوئیت می‌شوید، اولین چیزی که می‌بینید ‌هال و پذیرایی است. یعنی اولین بخش سوئیت، جایی است که مبلمان و تلویزیون و این جور چیزها هستند.

پشت ‌هال و پذیرایی سوئیت، اتاق خواب قرار دارد. در سوئیت‌ها معمولا خبری از آشپزخانه نیست. ولی اگر فضایش باشد، می‌شود یک آشپزخانه کوچک هم در نظر گرفت. بعضی‌ها سوئیت را این شکلی تعریف می‌کنند: «اتاق‌های کوچک و بزرگی که به هم متصل هستند». در کل سوئیت شبیه به یک خانه کوچک و جمع و جور است.

آپارتمان: به فضایی گفته می‌شود که چند اتاق در آن هست و آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و تمام امکانات را دارد. ویلا: ویلا یک خانه مستقل است. وقتی کل ساختمان، یک خانه باشد و فرد دیگری غیر از خودتان در آن زندگی نکند. ویلاها معمولا یک حیاط هم دارند. بسته به قیمت، استخر و زمین بازی هم می‌تواند در ویلا باشد.

 

مطالب مشابه:

اقامتگاه های دبی     اجاره اتاق ارزان در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...