دفتر کار لاکچری با اقساط بدون سود

دفتر کار لاکچری با اقساط بدون سود

شما می توانید دفتر کار لاکچری با اقساط بدون سود را در دبی تهیه کرده و در این شهر شروع به کسب و کار خود کنید و درآمد کسب کنید.

ما در زیر به معرفی تعدادی از این دفاتر می پردازیم.

داماک پارک تاورز: موقعیت آن در بیزنس بی – امکانات آن شامل: نگهبانی 24 ساعته - رستوران – خدماتی و نزدیک به دبی مال - برج خلیفه - مترو - بزرگراه شیخ زاید می باشد. تنوع متراژ آن از 76 متر الی 104 متر و شروع قیمت از  1.379.000 درهم می باشد.

اگزکیوتیو: موقعیت محلی این دفتر کار در بیزنس بی است . تنوع متراژ آن از 102 متر الی 128 متر است و شروع قیمت از از 1.175.000 درهم می باشد.

ایکس ال تاورز: نوع پروژه به صورت دفتر کار سند اداری است و موقعیت آن در بیزینس بی می باشد. به کانال آب – برج خلیفه – داون تاون ویو دارد. امکانات آن شامل نگهبانی و خدمات شبانه روزی  – رستوران - کافی شاپ - – خدمات عمومی .  نزدیک به مرکز خرید و دبی مال است و  برج خلیفه است. شروع قیمت از  1.551.000 درهم می باشد.

سایر توضیحات: تامین بخش بزرگی از اقساط بعد از تحویل از طریق اجاره همان ویلا، زمان بندی اقساط بر مبنی زمان پیش پرداخت می باشد، خرید واحد های هتلی و اداری شامل اقامت نمی شود . واحد های مسکونی بالای یک میلیون درهم شامل اقامت می شود. مجموع مبالغ به عدد 104 درصد می رسد که مبلغ 4 درصد مربوط به انتقال سند و دولت است که در همان ابتدای پیش پرداخت سند به نام مالک میشود چه ملک آماده باشد چه نباشد سند قطعی به نام می شود. اقساط شرکت داماک همیشه بدون بهره هستند . با هر خرید یک تور کامل دبی هدیه می شود.

دفتر کار لاکچری با اقساط بدون سود

بهترین دفتر کار لاکچری با اقساط بدون سود

بهترین دفتر کار لاکچری با اقساط بدون سود کدام است؟

برج های داماک پارک یک ساختمان شیک تجاری معرفی می شود که تحت مدیریت املاک داماک در difc ، فضاهای اداری وسیع و دلبازی را همراه باغ چشم اندازهایی از مکان عرضه می کند. این برج شکوهمند مکانی ایده آل برای فضای اداری آتی شما محسوب می شود و در محله پویا و به سرعت در حال رشدی که اکثر کسب و کارهای منطقه ای و بین المللی در آن جاری هستند، بنا شده است.

فضای محوطه سازی شده زیبایی همراه با خرده فروشی ها، پاساژهای خرید و چندین کافی شاپ لوکس از جمله امکانات موجود در این مکان می باشند. با توجه به ماهیت صمیمی و محیط آرام، اینطور به نظر می رسد که برای ارباب رجوعی خودی، گردهمایی های شغلی یا صرفا مکانی برای استراحت بعد از کار بسیار مناسب باشد.

برج های داماک پارک از بهترین مکان های تجاری منطقه معرفی می گردد که مجهز به لابی خیره کننده و پیشرفته ترین امکانات رفاهی است به گونه ای که گفته می شود سکنه و میهمانان قطعا عاشق آن خواهند شد.

شروع قیمت از 1.379.700 درهم و قیمت هر فوت مربع از 1.681 درهم و شروع مساحت از 821 فوت مربع است.

بولوارد پلازا توسط شرکت اعمار یکی از پروژه های منحصر به فرد تجاری در قلب داون تاون دبی می باشد. صرف نظر از دسترسی آسان آن به دبی مال / برج خلیفه ، نقطه شهری ممتاز آن برای تجارت و بیزینس عالی است و دامنه وسیعی از موسسات چند ملیتی در این ناحیه واقع شده اند.

امکانات این پروژه شامل دو برج اداری با یک بالکن مشترک، قابلیت دسترسی به اینترنت باغ سرعت بالا، امنیت 24 ساعته ، کارت دسترسی از راه دور برای پارکینگ ماشین و ... می باشد.

مطالب مشابه:

ساخت دفترکار دبی         دفتر خدمات مجازی دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...