ملک های قسطی در دبی

ملک های قسطی در دبی

ملک های قسطی در دبی به فراوانی یافت می شوند که شما می توانید با شرایطی که دارند اقدام به خرید آن ها کنید.

 چون که قیمت خانه در دبی افزایش یافته شده می توانید از طریق خرید قسطی به خانه هایی که در دبی می خواهید برسید و از زندگی در آن نهایت لذت را ببرید. یکی از این پروژه ها Arjan در دبی است که تاریخ اتمام پروژه مارس 2020 است ،. آپارتمان‌های استودیو: 40 متر: قیمت از 530تا 533 هزاردرهم، آپارتمان‌های 1 خوابه: 78 تا 80 متر: قیمت از 845 تا 922 هزار درهم، آپارتمان‌های 2 خوابه: 101 تا 104 متر: قیمت از 1,090,000 تا 1,171,000 درهم است .

شرایط پرداخت اقساطی تا 6 سال و تنها 10 درصد پیش پرداخت است و امکانات این ملک شامل : زمین بدمینتون، زمین تنیس، مسیر پیاده روی، استخر روباز، باربیکیو، باشگاه بدنسازی به همراه سونای خشک و بخار، لابی زیبا با طراحی منحصربه فرد، سالن پذیرایی، نگهبانی، پارکینگ سرپوشیده است.

موقعیت ملک : تنها یک دقیقه فاصله تا باغ زیبای Miracle Garden، 1 دقیقه رانندگی تا اتوبان شیخ محمد بن زاید، 2 دقیقه رانندگی تا مرکز شهر Al Barsha، 7 دقیقه فاصله تا اتوبان شیخ زاید، 7 دقیقه فاصله تا ایستگاه مترو، 25 دقیقه فاصله تا فرودگاه بین المللی دبی،  دسترسی آسان به مدارسی که کمتر از 3 کیلومتر تا مجموعه فاصله دارد.

ملک های قسطی در دبی

ملک های قسطی در دبی و وام املاک دبی

ملک های قسطی در دبی و وام املاک دبی موضوع مورد بحث این قسمت از مقاله ما می باشد همراه گروه داماکdamac باشید.

شما می توانید برای خرید ملک های قسطی در دبی از وام املاک دبی استفاده کنید. موفقیت سرمایه گذاری ملکی در دبی یه عواملی مانند منطقه خرید، زمان خرید و قیمت مناسب بستگی دارد. همچنین رخداد های سیاسی و اقتصادی کشور هم تاثیر بسزایی در قیمت ها دارد.

با توجه به این که مشاورین املاک همه روزه در حال فعالیت در بازار ملکی یک شهر یا منطقه ای خاص هستند می توانند توصیه های مفیدی را به سرمایه گذاران ارائه دهند.نکته دیگر این است که واحد های کوچکتر درآمد اجاره بهتری دارند. مثلا یک سویت معمولا سالانه 10 درصد ارزش ملک بازدهی اجاره دارد. در حالی که یک واحد سه خوابه حدودا 5 درصد بازدهی اجاره دارد.

در حال حاظر مناطقی مانند جمیرا ویلیج، اسپورت سیتی، گرین کامیونیتی، موتور سیتی، شیخ راشد سیتی، فالکون سیتی ..... دارای پتانسیل خوبی برای سرمایه گذاری هستند. البته به شرطی که به قیمت مناسبی خرید کرده باشید.

خرید ملک های قسطی در دبی و اقامت از این طریق

خرید ملک های قسطی در دبی و اقامت از این طریق چگونه است؟ شما می توانید با خرید ملک های قسطی در دبی اقامت این شهر را دریافت کنید و در این شهر جذاب و دیدنی زندگی پر از آرامش همراه با لذت را تجربه کنید.

در شهر دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد سرمایه گذاری گزینه جذابی است که معمولا مورد متوجه متقاضیان خارجی و بین المللی می باشد. برای خرید ملک اولین چیزی که مهم است به آن توجه داشته باشید ارزش دارایی شما در این کشور است که باید برابر با 1000000AED (درهم) باشد.

 به خاطر داشته باشید که ارزش دارایی شما،  مبلغ ذکر شده در قرار داد و سند است نه ارزش فعلی آن. برای مثال: اگر ملکی با ارزش 900000AED (درهم ) خریداری کرده باشید ولی ارزش آن در حال حاضر 1 میلیون AED (درهم) باشد فرد واجد شرایط لازم برای دریافت ویزای دارایی دبی نمی باشد. اگر فردی 2 ملک با ارزش هر کدام به مبلغ 500000AED (درهم) خریداری کند نیز واجد شرایط برای دریافت ویزا نمی باشد.

در دبی برای خریداران ملک 2 نوع ویزا صادر می شود، که عبارتند از: اقامت 2 ساله و اقامت 6 ماهه که برای دریافت هر یک از ویزای های نامبرده شده شرایط و مقرراتی وضع شده است.

 مطالب مشابه:

ویلا از دم قسط در دبی    اجاره خانه ارزان در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...