واحدهای آماده تحویل داماک

واحدهای آماده تحویل داماک

ما در این مقاله واحدهای آماده تحویل داماک را به شما معرفی می کنیم. با داماکdamac همراه باشید.

توسکان رزیندس – سینا: این آپارتمان آماده تحویل که در جمیرا ویلیج واقع شده است دارای آشپزخانه فرنیش می باشد. از امکانات این آپارتمان می شود به استخر – سونا – سالن ورزشی – سالن بازی – فروشگاه – فضای سبز – سالن زیبایی – نگهبانی و خدمات شبانه روزی – سالن اجتماعات – رستوران – کافی شاپ اشاره کرد.

تعداد کل طبقات آن 4 طبقه می باشد که یک طبقه لابی و یک طبقه پارکینگ می باشد و امکانات عمومی نیز در طبقات وجود دارد. همچنین این پروژه نزدیک به بزرگراه – مدرسه – مرکز خرید – پارک می باشد که دسترسی شما را به این اماکن آسان می کند.  شروع قیمت از 1.100.000 درهم است که به صورت اقساط بدون بهره می باشد.

ویلا های شهرک آکویا اکسیژن: این ویلاها  واقع در شهرک آکویا اکسیژن است و آشپزخانه های آن فرنیش هستند و دارای طبقات دوبلکس می باشند. امکانات آن شامل زمین گلف ، دریاچه، پارک، نگهبانی – خدمات شبانه روزی – خدماتی – رستوران – کافی شاپ – خدمات عمومی می باشد.

واحدهای سه خوابه آن 158 – 159 – 161 – 165 – 195 متر، واحدهای چهار خوابه آن 166 – 170 – 220 – 251 متر، واحدهای پنج خوابه آن 228 – 234 – 255 متر و واحد های شش خوابه آن 279 – 337 متر می باشد. شروع قیمت  از 1.130.000 درهم و به صورت اقساط بدون بهره است.

ویردیس در شهرک آکویا اکسیژن:  اقامتگاه و هتل آپارتمان ویردیس یک هتل لوکس و مجتمع مسکونی در آکویا اکسیژن می باشد.که به ساکنین این امکان را می دهد که به شرایط اقتصادی مطلوبی دست یابند.

این اقامتگاه ها در یک پارک پر جنب و جوش زیبا قرار دارند.  آپارتمان های این هتل ، تمام امکانات راحتی منزل به همراه لوکس ترین سرویس ها را در اختیار ساکنین خود قرار می دهد. 

در مطالب گذشته در مورد املاک دبی ، دفتر فروش املاک دبی و فروش ویژه املاک برای ایرانیان صحبت کردیم.       

واحد های آماده تحویل داماک         

معرفی دیگر واحدهای آماده تحویل داماک

در این بخش به معرفی دیگر واحدهای آماده تحویل داماک می پردازیم.

رویال دیستنکشن:  این آپارتمان که به صورت فول فرنیش است و موقعیت محلی آن در بیزنس بی می باشد.امکانات آن شامل استخر - سونا - سالن ورزشی - نگهبانی و خدمات شبانه روزی – فروشگاه است و دارای 53 طبقه - شش طبقه پارکینگ - سه طبقه عمومی - یک طبقه لابی می باشد. همچنین نزدیک به مرکز خرید دبی مال - فضای تفریحی و نزدیک به برج خلیفه – پارک است و شوع قیمت آن از 3.600.000 درهم می باشد.

کپیتال بی رزیدنس (بریز): این آپارتمان به صورت فول فرنیش است و در بیزنس بی واقع شده است. دارای 22 طبقه - چهار طبقه پارکینگ است. نزدیک به برج خلیفه - کانال آب قایقرانی می باشد. شروع قیمت  آن از  850.000 درهم است .

آپرکرست داماک میشن: این آپارتمان به صورت فول فرنیش است . امکانات آن عبارتنداز: استخر ، سونا ، سالن ورزشی ، سالن بازی ، نگهبانی و خدمات شبانه روزی ، فروشگاه ، امکانات کامل.

این آپارتمان 44 طبقه ، سه طبقه پارکینگ ، یک طبقه عمومی ، یک طبقه لابی و نزدیک به مرکز خرید ، دبی مال ، فضای تفریحی ، برج خلیفه ، بزرگراه می باشد. شروع قیمت آن از 2.000.000 درهم به صورت اقساط بدون بهره می باشد.

داماک هایتز – فندی: این آپارتمان لوکس که در دبی مارینا و روبه دریا قرار دارد که آشپزخانه های آن فرنیش می باشد. و امکانات این آپارتمان استخر - سونا - سالن فرزشی - سالن بازی - فروشگاه - فضای سبز - سالن زیبایی - نگهبانی و خدمات شبانه روزی - سالن اجتماعات - مهد کودک - لابی - پارکینگ - رستوران - کافی شاپ است و دارای 83 طبقه - 6 طبقه پارکینگ - یک طبقه لابی - 3 طبقه امکانات عمومی می باشد.

مطالب مشابه:

مشاورین املاک در دبی     قیمت املاک دبی   

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...