اقامت دبی با داماک

اقامت دبی با داماک

اقامت دبی با داماک را تجربه کنید. کشور امارات و شهر دبی به دلایل گوناگون همانند نزدیک بودن به ایران همواره متقاضیان فراوانی برای مهاجرت داشته است.

امیدواریم مقاله پیش رو که توسط متخصصین مجرب داماک به نگارش در آمده، تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب راه های اخذ اقامت دبی خدمت شما عزیزان ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تمکیلی ، از کارشناسان داماک، مشاوره دریافت نمائید. لطفا تا ادامه مقاله با ما همراه باشید.

اقامت دبی با داماک

اقامت دبی از طریق کار

داماک در این متن اقامت دبی از طریق کار را توضیح میدهد.اقامت دبی از طریق کار یکی از راه های ورود به این شهر می باشد. همیشه یکی از بهترین راه های اخذ اقامت هر شهری به دست آوردن ویزای کار آن بوده است که شهر دبی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. با به دست آوردن شغل می توان اقامت دبی را به مدتی که مشغول به کار هستید، به دست آورید، اما برخلاف سایر کشور های اروپایی این اقامت تبدیل به اقامت بلند مدت و تابعیت نمی گردد. افرادی که تقاضای ورود به این شهر را دارند باید حتما از سوی یک کار فرما یا یک شرکت معتبر دعوت نامه کاری (job offer ) داشته باشند و درصورتی که شهروند شهر دبی برای آن شغل وجود نداشته باشد، چراکه اولویت گرفتن شغل با شهروندان شهر دبی می باشد.

درصورت عدم وجود نیروی کار اماراتی، کارفرما می تواند برای اتباع خارجی درخواست شغل نماید. از مهمترین شرایط برای به دست آوردن شغل در هر شهری می توان به سن متقاضی، مدارک تحصیلی و تخصصی، سوابق کاری، سطح زبان و توانایی جسمی اشاره نمود. متقاضیانی کار در دبی که دعوت نامه کاری دارند، برای آنها ویزای دو ماهه صادر می گردد که بعد از ورود به این شهرمی توانند با ارائه مدارک به اداره مهاجرت درخواست کارت اقامت در امارات را نمایند. متقاضیان باید تاییدیه شرکت تأمین کننده، مدارک آزمایشی و پزشکی متقاضی، کارت کار و تایید مجوز اقامت کاری را به اداره مهاجرت ارائه دهند. متقاضیان می توانند بعد از اسکان در این شهر ، درخواست ویزای همراه برای خانواده خود را داشته باشند.

اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری

اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری به چه صورت است؟یکی از راه های اخذ اقامت کوتاه مدت دبی، سرمایه گذاری در این شهر می باشد. سرمایه گذاری در دبی نسبت به سالیان گذشته بسیار رشد و ترقی نموده است. سرمایه گذاری در دبی که یکی از راه های اخذ اقامت دبی می باشد، دارای انواع مختلفی است. از مهم ترین پلن های سرمایه گذاری در دبی می توان به خرید ملک دردبی، ثبت شرکت در دبی و سرمایه گذاری ۵ یا ۱۰ میلیون درهمی و یا کارآفرینی در دبی اشاره نمود. ویزای اقامتی که از طریق سرمایه گذاری در دبی به اتباع خارجی اعطا می گردد، برای مدت ۲ یا ۳ سال است که قابل تمدید نیز می باشد.

برای سرمایه گذاری در هر شهری بررسی استانداردهای بین المللی همانند نظام قضایی آن کشور، مصادره اموال، معاهدات و توافق نامه های دو جانبه یا چند جانبه و امنیت سرمایه را بررسی نمود.

یکی از مهترین روش های سرمایه گذاری در امارات خرید ملک می باشد .

که شخص می بایست برای خرید ملک حداقل ۱ میلیون درهم ( معادل حدود ۲۷۲ هزار دلارآمریکا) سرمایه گذاری نماید. البته خرید ملک در دبی برای اتباع خارجی امکان پذیر می باشد. با خرید ملک متقاضی می تواند برای خانواده خود نیز درخواست اقامت نماید. با خرید ملک در دبی شخص نمی تواند اقامت بلند مدت و پاسپورت دبی را به دست آورد بلکه باید ۳۰ سال در دبی اقامت داشته باشد و با ترک تابعیت قبلی خود می تواند تابعیت دبی را به دست آورد.

از مهم ترین و جدیدترین برنامه های سرمایه گذاری در دبی می توان به سرمایه گذاری ۵ میلیون یا ۱۰ میلیون درهمی اشاره نمود که در نوع اول به شخص اقامت ۵ ساله و در نوع دوم به شخص اقامت ۱۰ ساله اعطاء می گردد. البته باید درنظر داشت که اجازه اقامت بلند مدت در دبی مشروط می باشد با اینکه سهم مستغلات و املاک برای دارایی های سرمایه گذار اتباع خارجی نهایتا می تواند ۴۰ درصد باشد. از دیگر روش های سرمایه گذاری در دبی می توان به ثبت شرکت اشاره نمود که مهم ترین نوع ثبت شرکت در دبی، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد که شرایط مناسب و آسانی برای سرمایه گذاران خارجی دارد.

مطالب مشابه:

اقامت دبی   اطلاعات کامل اقامت دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...