شرایط قسط با داماک

شرایط قسط با داماک

شرایط قسط با داماک چگونه است؟

ویلای اقساطی، یکی از راه‌های رسیدن به آرزوی خرید ویلا در کشور امارات است.

کشور امارات  با داشتن آب‌وهوای بسیار مطبوع و مطلوب و مناظر بکر و زیبا، طرفداران بسیاری دارد. شاید آرزوی بسیاری از ما ، سکونت در آرامش و زیبایی باشد. پیدا کردن ویلای اقساطی در کشور امارات  کار سختی نیست. از کنار بنگاه‌ها و آژانس‌های املاک مختلف که عبور می‌کنید انواع تبلیغات فروش ویلای قسطی در امارات را می‌بینید.

داماک damac، جامع ترین سایت املاک کشور است.برای خرید ویلای قسطی در کشور امارات اطلاعات مهمی را باید داشته باشید که آن‌ها را به شرح زیر دسته‌بندی می‌کنیم.

مشخص کردن منطقه مورد نظر در امارات"

1.سنددار بودن ویلا

2.تعهدات شرکت سازنده

3.شرایط اقساط

4.بهره

5.تعداد اقساط

6.زمان تحویل ویلا

7.ضرر و زیان

قبل از اقدام برای خرید ویلای قسطی در دبی  بهتر است منطقه مورد نظر خود را مشخص کنید. نوع ویلا نیز در جستجو به شما کمک بزرگی می‌کند. ویلای خود را در منطقه جنگلی دوست دارید یا ساحلی؟ تمایل به خرید ویلای اقساطی در شهرک دارید یا ساختمان مجزا می‌خواهید؟ تعداد طبقات، امکاناتی از قبیل استخر، باغ گل یا میوه و… نیز در تعیین قیمت ویلا مؤثر است. برای خرید ویلا همانند خرید هر نوع ملک دیگری باید نیاز خود را از خرید آن تعیین کنید. خرید ویلا از آن جایی‌که نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود باید با دقت انتخاب شود.

در مطالب گذشته در مورد از دم قسط آپارتمان و فروش آپارتمان قسطی در دبی صحبت کردیم.

شرایط قسط با داماک

نکات مهم قبل از خرید ملک یا ویلای قسطی با داماک

نکات مهم قبل از خرید ملک یا ویلای قسطی با داماک را بررسی کنید.

خرید ویلای اقساطی به‌ صورت پیش‌ فروش نیز گزینه دیگری برای تحقق رؤیای خرید ویلا است. گرچه در چنین موقعیت‌هایی اطمینان از اتمام پروژه مسئله دیگری است.

 راه‌های دسترسی به ویلا از قبیل جاده ماشین‌ رو یا آسفالت نیز در طول زمان اهمیت خود را نشان می‌دهد.

 قبل از خرید ویلا میزان مشاعات و متراژهای واقعی زمین را با سند مطابقت دهید.

 موارد مهم دیگری که قبل از خرید باید بررسی شود کاربری زمین است.

 ویلا ممکن است چند سال ساخت باشد و امکانات ضروری همچون آب، برق یا گاز تکمیل نباشد.

 مهم‌ترین مسئله اطمینان از استحکام این ویلاها است.

مناطق مختلفی در کشور امارات باقیمت‌های مختلف و شرایط متنوعی برای خرید ویلای قسطی وجود دارند. گرچه ممکن است در تمام این مناطق شرایط خرید ویلای اقساطی وجود نداشته باشد.

برای خرید ویلای قسطی در کشور امارات  سند دار بودن ویلا مسئله حائز اهمیتی است که قبل از اقدام به خرید باید چک شود. بسیاری از معاملات املاک در کشور  امارات به‌صورت قولنامه انجام می‌شوند. با توجه به تعداد بسیار بالای پرونده‌های شکایت ملکی ناشی از معاملات قولنامه‌ای، بهتر است قبل اقدام به خرید از سنددار بودن ملک اطمینان حاصل کنید.

صحت مشخصات واقعی صاحب سند را نیز با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و همچنین با مراجعه به سایت داماک می‌توانید بررسی کنید.

ممکن است در زمان معامله یک ویلای بدون سند، صاحب ویلا یا معامله‌گر به شما بگویند که موضوع سند نداشتن از کوچک‌ترین درجه اهمیتی برخوردار نیست. اما بدون شک این موضوع صحت نداشته و بهتر است بدانید که هرگز صاحب واقعی ملکی که سند رسمی ندارد، نخواهید بود.

تعهدات شرکت سازنده با داماک

در این متن تعهدات شرکت سازنده با داماک را برای شما بازگو خواهیم کرد.در زمان عقد قرارداد خرید ویلای قسطی به‌صورت پیش‌فروش شرکت‌های سازنده قول‌های بسیاری را برای جذب مشتری می‌دهند. علاوه بر درج تمامی این موارد در قرارداد به‌طور رسمی اجرای کامل آن‌ها را نیز از شرکت‌ها درخواست کنید.

برخی از این موارد برای آشنایی بیشتر شما در زیر لیست شده‌اند:

 پیگیری اخذ جواز ساختمانی

 طراحی نما و دکوراسیون داخلی

 مقاوم‌سازی سازه‌های ساختمانی

 بهینه ‌سازی طراحی سازه‌ها به‌منظور سبک‌سازی و مدیریت هزینه‌های پروژه

 طراحی و اجرای گود برداری

 انجام آزمایش‌های ژئوتکنیک جوش و بتن

 تأمین متر یال و مصالح به‌صورت عمده

 تأمین متر یال لاکچری و خاص و نوین ساختمانی

 اجرای هوشمند سازی و تجهیزات ساختمان و پوشش اکثر پروتکل‌های هوشمند سازی و انرژی‌های پاک و سولار

شرایط اقساط

شرایط اقساط و بازپرداخت وجه خرید ویلای قسطی با توجه به بودجه شما قابل تنظیم است. به‌طورمعمول برای فروش ویلا به‌صورت قسطی حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کل ثمن معامله را به‌صورت یکجا و به‌عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌کنند. نوع دیگر فروش ویلای اقساطی در کشور امارات به‌صورت ازدم قسط است. در این روش خرید ویلا، فروشنده مبلغی را در فاصله‌های زمانی مختلف وجه ملک را دریافت می‌کند. مبلغ پیش‌پرداخت دیگر در این روش کاربردی ندارد.

روش اول:

مابقی مبلغ مورد معامله را می‌توانید هم به‌صورت چند قسط در دوره‌های زمانی مشخص پرداخت کنید. مثلاً اگر مانده مبلغ خرید ویلای اقساطی ۴۰۰ میلیون تومان باشد طبق توافق طرفین می‌توانید در ۵ قسط بافاصله ۳ ماه و مبلغ ۸۰ میلیون تومان پرداخت شود.

روش دوم :

پرداخت مابقی اقساط به‌صورت ماهانه با مبلغی مشخص؛ در این نوع پرداخت اقساط معمولاً با هماهنگی با بانک‌های معتبر شیوه پرداخت، ضمانت پرداخت، سند و … مشخص می‌شود. گرچه می‌توانید برای خرید ویلا اقساطی در شمال کشور نیز از بانک‌ها وام خرید ملک را دریافت کنید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی در دبی     آپارتمان ارزان و قسطی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...