آپارتمان ارزان و قسطی در دبی

آپارتمان ارزان و قسطی در دبی

خرید آپارتمان ارزان و قسطی در دبی با داماک را تجربه کنید.

با خريد آپارتمان به ارزش بيش از يك ميليون درهم ، دولت امارات به شما و خانواده شما اقامت بلند مدت ارائه مي كند. آنچه ما به شما پيشنهاد مي كنيم خريد يک واحد مسكوني در منطقه اسپورت سيتی دبی به ارزش ٨٣٠٠٠٠ درهم (790میلیون تومان) می باشد و تنها در اين مورد استثنائي به شما اقامت بلند مدت هم تعلق ميگيرد. با توجه به حراجی بودن اين واحد مسكوني و در صورت تمايل فقط تا 15 روز فرصت داريد تا صاحب يك واحد 80 متری نوساز در نزديک ترين منطقه به نمايشگاه جهاني اكسپو شويد. همچنين براي اطمينان از افزايش قيمت سالانه اين مورد استثنايی می توانيد تحقيقات خود را در مورد محل برگزاری مسابقات جام ملت هاي آسيا در سال ٢٠١٩ آغاز كنيد چون ملک شما دقيقا در منطقه برگزاری مسابقات بوده و اين به معناي افزايش قيمت سالانه ملک شما خواهد بود خريد اين آپارتمان مساوي است با: 1.اقامت بلند مدت 2.سود مطمئن سالانه به دليل قرار داشتن آپارتمان در منطقه برگزاری مسابقات جام ملت هاي آسيا ٢٠١٩ و مسافت ١٠ دقيقه اي با نمايشگاه جهاني اكسپو ٢٠٢٠  3.سرمايه گذاری شما به درهم بوده و به دليل نرخ ثابت دلار و درهم ،سرمايه شما هميشه با نرخ جهاني شناور ميگردد 4.ماليات در امارات صفر است 5.با خريد كمتر از يك ميليون درهم صاحب اقامت بلند مدت می شويد6.تمامی تكنولوژی هاي دنيا را در اطراف خود تجربه خواهيد كرد.

آپارتمان ارزان و قسطی در دبی

خريد  آپارتمان دبی مساوی است با

خرید آپارتمان دبی مساوی است با:سود مطمئن سالانه به دليل قرار داشتن آپارتمان،سرمايه گذاری شما به درهم بوده و به دليل نرخ ثابت دلار و درهم ،سرمايه شما هميشه با نرخ جهاني شناور مي گردد.

ماليات در امارات صفر است،با خريد كمتر از يك ميليون درهم صاحب اقامت بلند مدت مي شويد.

در مطالب گذشته در مورد آپارتمان قسطی در دبی ، فروش آپارتمان در دبی از دم قسط صحبت کردیم.

اجاره خانه ارزان قیمت در دبی

اگرچه در هنگام سفر به دبی اولین اقامتگاهی که برای اسکان موقت به ذهنمان می رسد هتل های بزرگ و کوچک این شهر است ، اما نباید فراموش کرد که در لایه های عمیق تر این شهر ، هم اماکنی استثنایی برای ثروتمندان وجود دارد و هم مکانی مختص افراد کم درآمد . به عنوان مثال در پالم جمیرا یا نخل معروف این شهر ، ویلاهای متعددی با بهره گیری از جدیدترین متدهای عمرانی و رفاهی ساخته شده است که با هزینه چند هزار دلاری بصورت کوتاه و بلند مدت اجاره داده می شوند و از سویی دیگر نیز اتاق های محقر و ساده با قیمتی نازل در اختیار افراد کم بضاعت قرار می گیرد . در میان دو قشر مذکور ، عده فراوانی وجود دارند که قصد اقامتی بلند مدت در این کشور داشته و یا در طول سال به دفعات مکرری به این شهر سفر می کنند.یکی از مقرون بصرفه ترین اقداماتی که این افراد انجام می دهند اجاره خانه ارزان قیمت در دبی می باشد ، چرا که اگر قصد اقامت در هتلی ولو ارزان قیمت را داشته باشند ، با گذر زمان و افزایش روزهای حضورشان در این شهر مبلغ قابل توجهی را از دست می دهند و اگر قصد خرید یک ملک را نیز داشته باشند سرمایه کلانی از دارایی های خود را بی دلیل مسکوت کرده اند . در همین رابطه اجاره خانه ارزان قیمت در دبی که عموماً به صورت مبله و نیمه مبله ارائه داده می شوند در گرو مشورت و همکاری با آژانس های مسکن این شهر می باشد . این افراد بر خلاف هتل ها و سایر مراکز خدماتی و تجاری دبی که با دلار کار می کنند، از واحد رسمی و بومی پول دبی ، درهم امارات یا AED استفاده می کنند . اجاره این اماکن ، مشابه ایران در گرو عناصری همچون محله بنا ، امکانات ساختمان و واحد ، تعداد واحدها ، متراژ و … است . 

توصیه داماک

یک توصیه از سایت  داماک گروپ با توجه به قیمت های بالا اجاره خانه و آفیس بسیاری از ایرانی ها حداقل برای اقامت و پرداخت اجاره مناسبت تر ، شهرهای شارجه و عجمان را انتخاب می کنند .شما هم توانید با خرید ملک سرمایه گذاری کنید و خانه رویایی خود  را از شرکت داماک بخواهید .

مهاجرت رایگان با خانواده تان ،  ظرف 48 ساعت جهت خانه های لوکس و لاکچری  را از شرکت  داماک بخواهید . با شرکت داماک آرامش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید . حال در صورتی که تصمیم به سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک را دارید با کارشناسان داماک گروپ در تماس باشید تیم های متخصصین ما در هر ساعت شبانه روز از مشتریان پشتیبانی می کند و یا به لینک مورد نظر رفته تا اطلاعات کامل کسب نمایید. منتظر ده ها و بلکه صدها مقالات مرتبط با سرمایه گذاری بر ملک در دبی باشید.

مطالب مشابه:

از دم قسط آپارتمان      آپارتمان قسطی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...