ویژگی های یک ویلای لوکس

ویژگی های یک ویلای لوکس

برای دانستن ویژگی های یک ویلای لوکس همراه داماک گروپ damac group  باشید.

قیمت بالای ملک در محله مورد نظر: قطعا قیمت اولین مشخصه شناخته شده برای یک ملک لاکچری است. اما هر ملک گران قیمتی لزوماً لوکس نیست. اما به طور کلی تر چنین می توان عنوان کرد که پایین ترین قیمتی که می توان برای یک ویلای لوکس انتظار داشت در حدود 3 میلیارد تومان می باشد که تا 10 میلیارد تومان و  بالاتر نیز افزایش پیدا می کند.

خاص بودن موقعیت:  مهم نیست که موقعیت ویلای شما در چه شهر، استان و یا حتی کشوری قرار دارد. اما ویلا هایی لاکچری معمولا در یک موقعیت خاص و کم نظیر واقع شده اند. حال ممکن است در بالاترین نقطه یک کوه، در جوار ساحل دریا و یا نقطه ای که چراغ های چشمک زن شهر از دور نمایان باشند ساخته شده باشند.

ویلاهای لوکس با مصالح با کیفیت ساخته می شوند: صد البته از چنین ملکی انتظار می رود تا بسیار مقاوم و مستحکم باشد، بنابراین یک ویلا لوکس باید با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین مصالح و متریالهای بازارهای داخلی و خارجی ساخته شوند.

یک ویلا لوکس از امکانات ویژه برخوردار است: یک ویلا لوکس همچنین از امکانات ویژه ای برخوردار است که در دیگر ویلاهای عادی یافت نمی شوند. برخی از این امکانات را چنین می توان بر شمرد:  اتاق ورزش، اتاق بازی، اتاق تئاتر و سینمای خصوصی Imax، اتاق مهمان، استخر، سونا و جکوزی.

حریم خصوصی از اهمیت ویژه ای برخوردار است: چه فردی مشهور و شناخته شده ای باشید یا نه ،اما انتظار دارید تا با خاطری آسوده و به دور از مزاحمت ، ساعت های استراحت تان را در کنار دوستان یا خانواده تان سپری کنید. به زبانی ساده تر این آزادی را خواهید داشت تا هرچه می خواهید انجام دهید.

ویژگی های یک ویلای لوکس

شرایط و ویژگی های یک ویلای لوکس

در این بخش به شرایط و ویژگی های یک ویلای لوکس می پردازیم.

یکی از امکانات ویلاهای لاکچری و لوکس نسبت به سایر ویلا، مدرن بودن آنها است، به نوعی که با دیدن ویلاهای لاکچری، اولین حسی که در ما به وجود می‌آید، مدرن بودن ویلاها است. مشاهده برخی از ویلاها، این باور را در ما به وجود آورده است که صاحبان ویلاها، تمایل دارند محوطه بیرون را کمی سنتی اما محوطه درون را کاملاً مدرن گونه، به نمایش بگذارند. حتی صاحبان ویلاها نیز تمایل دارند که پای اسباب و تجهیزات مدرن را به دکوراسیون داخلی ویلا باز کنند.

یک ویلای لاکچری باید معماری کاخ گونه داشته باشد. این معماری باید در تمامی قسمت‌های ویلا مشخص باشد. مثلا در طراحی کف باید زیباترین سرامیک‌ها و نورپردازی‌ها را به کار برد و در ساخت نمای ویلا باید از سنگ‌های زیبا و جذاب استفاده کرد.

روف گاردن: روف گاردن را می‌توان به عنوان جایگزینی برای تراس و بالکن ویلا در نظر گرفت. روف گاردن که قابلیت اشراف به تمام محوطه ویلا را دارد، باید با گیاهان مختلف پوشیده شود. زیرا زیبایی روف گاردن‌ها به پوشش سبز و گیاهی آن است و جلوه ای لوکس‌تر به ویلای محل سکونت شما می‌دهد.

نمای خارجی ویلای لوکس: زمانی که وارد یک ویلا می‌شوید اول از هر چیز با محوطه بیرونی آن رو به رو خواهید شد. اگر این محوطه لوکس ساخته شود حتما به دل شما می‌نشیند. محوطه ای که با معماری زیبا و دلنشین ساخته شده است و پر از گل و گیاه‌های رنگارنگ است.

تعداد طبقات ویلای لوکس: در حال حاضر ویلاهای دوبلکس و تریپلکس بیشترین طرح و نقشه را در میان ویلاهای لاکچری دارند. ویلای دوبلکس از دو طبقه استاندارد و ویلای تریپلکس از سه طبقه استاندارد ساخته شده اند که طبقات به وسیله پله از داخل ویلا به هم وصل می‌شوند.

مطالب مشابه:

معرفی ویلاهای داماک       خرید قسطی ویلای لوکس از داماک

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...