راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک دبی

راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک دبی

ما در این مقاله قصد داریم به راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک دبی بپردازیم . از شما همراهان گرامی خواهشمندیم تا پایان این مقاله همراه با داماک گروپ damac group باشید.

متقاضیانی که مایل به سرمایه گذاری در این شهر هستند لازم است بدانند با توجه به روش های مختلف سرمایه گذاری در دبی مدت زمان اخذ اقامت متفاوت است، اما به طور کلی می‌توان گفت که به افرادی که در دبی سرمایه‌گذاری می کنند اقامت موقت دو الی سه ساله تعلق می‌گیرد .

اطلاع از استاندارد های سرمایه گذاری موثر بر سرمایه گذاری در دبی قبل از مهاجرت به این شهر باید توسط متقاضیان مورد بررسی قرار گیرد زیرا در روند سرمایه گذاری آنها می‌تواند نقش بسزایی را ایفا نماید. از جمله استانداردهای سرمایه‌گذاری در دبی می‌توان به نرخ مصادره اموال اشاره نمود.

 نرخ مصادره اموال هر کشور نشان دهنده خطر سلب مالکیت افراد نسبت به سرمایه خود در مواقعی نظیر تغییر حکومت می باشد که برای سرمایه‌گذاری امن باید مورد بررسی واقع شود. این استاندارد در بازه یک تا هفت قرار دارد که هرچه این عدد به ۷ نزدیک‌ تر باشد نشان دهنده خطر بیشتر و هر چه به عدد یک نزدیک‌تر باشد نشان دهنده ریسک کمتر است.

شاخص بعدی که لازم است قبل از سرمایه گذاری در دبی به آن توجه فرمایید کنترل فساد است. که  نشان‌ دهنده کنترل و نظارت دولت و ارگان های آن کشور به سازمان ها و نهادهای مرتبط و غیرمرتبط است .

اگر به دنبال سرمایه گذاری و شروع تجارت در دبی هستید، خرید ملک در دبی یکی از گزینه های مناسب برای شما و متقاضیان محسوب می شود. پس از تصویب قانون Freehold 2020 خرید ملک در دبی امکان پذیر است . مهم است متقاضیان پیش از اقدام برای خرید ملک در دبی باید تمامی پیچیدگی های خرید ملک را بررسی کنند.

راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک دبی

راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک  دبی از طریق سرمایه گذاری

ما در این بخش به راهنمای سرمایه گذاری و خرید ملک  دبی از طریق سرمایه گذاری می پردازیم.

یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در دبی ، خرید ملک می باشد. خرید ملک در این شهر  برای متقاضیان بین‌المللی امکان پذیر است، اما هزینه این سرمایه‌گذاری کمی بالا است و ممکن است مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر مشکلات و خطرات خود را داشته باشد.

 حداقل مبلغ که می توان برای سرمایه گذاری به عنوان یک فرد خارجی در این شهر از طریق خرید ملک وارد شود یک میلیون درهم می باشد. متقاضیان می توانند ملک مسکونی را به قیمت حداقل یک میلیون درهم در این شهر خریداری نمایند تا بتوانند به اقامت دبی  دست یابند.

 از خطرات موجود در این راه می‌توان به خریداری ملک به قیمت غیر واقعی و بالاتر از حد آن اشاره نمود که افراد در صورت این که آگاهی کامل در خصوص ملک و قیمت آن در این کشور نداشته باشند ممکن است به آن دچار شوند.

متقاضیان پس از خرید ملک در این شهر و در صورت تمکن مالی،می‌توانند برای خود و اعضای خانواده خود ویزای دبی را اخذ نمایند. ویزای دبی برای سرمایه‌گذاران و اعضای خانواده وی به صورت دو ساله می باشد و پس از آن در صورتی که فرد متقاضی ملک را نفروخته باشد مجدداً قابل تمدید می‌باشد.

 نکته‌ای که لازم است به آن توجه ویژه شود این است که سرمایه گذاری در دبی  از طریق خرید ملک نمی تواند برای افراد اقامت بلند مدت، تابعیت و پاسپورت را به همراه داشته باشد. اگر افراد صرفاً به قصد اخذ پاسپورت خواهان سرمایه گذاری در این شهر هستند پیشنهاد می شود از طرق دیگر یا حتی به خرید ملک در سایر کشورها فکر نمایند.

مطالب مشابه:

شرایط سرمایه گذاری در دبی    سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...