اجاره اتاق ارزان در دبی

اجاره اتاق ارزان در دبی

داماک گروپdamac group در این مقاله به اجاره اتاق ارزان در دبی می پردازد. شما می توانید با اجاره اتاق ارزان در دبی از زندگی در این شهر بی نظیر و دیدنی نهایت لذت را ببرید.

اگرچه در هنگام سفر به دبی اولین اقامتگاهی که برای اسکان موقت به ذهنمان می رسد هتل های بزرگ و کوچک این شهر است ، اما نباید فراموش کرد که در لایه های عمیق تر این شهر ، هم اماکنی استثنایی برای ثروتمندان وجود دارد و هم مکان هایی مختص افراد کم درآمد وجود دارد . به عنوان مثال در پالم جمیرا یا نخل معروف این شهر ، ویلاهای متعددی با بهره گیری از جدیدترین متدهای عمرانی و رفاهی ساخته شده است که با هزینه چند هزار دلاری بصورت کوتاه و بلند مدت اجاره داده می شوند و از سویی دیگر نیز اتاق های محقر و ساده با قیمتی نازل در اختیار افراد کم بضاعت قرار می گیرد . در میان دو قشر مذکور ، عده فراوانی وجود دارند که قصد اقامتی بلند مدت در این شهر را داشته و یا در طول سال به دفعات مکرری به این شهر سفر می کنند.

یکی از مقرون بصرفه ترین اقداماتی که این افراد انجام می دهند اجاره اتاق ارزان در دبی می باشد. چراکه اگر قصد اقامت در هتلی ولو ارزان قیمت را داشته باشند ، با گذر زمان و افزایش روزهای حضورشان در این شهر مبلغ قابل توجهی را از دست می دهند و اگر قصد خرید یک ملک را نیز داشته باشند سرمایه کلانی از دارایی های خود را بی دلیل مسکوت کرده اند.

در همین رابطه اجاره اتاق ارزان در دبی که عموماً به صورت مبله و نیمه مبله ارائه داده می شوند در گرو مشورت و همکاری با آژانس های مسکن این شهر می باشد .

اجاره اتاق ارزان در دبی

اطلاعات بیشتر درباره ی اجاره اتاق ارزان در دبی

در این بخش به اطلاعات بیشتر درباره ی اجاره اتاق ارزان در دبی می پردازیم. در مطالب گذشته در مورد سوییت های دبی ، برترین سوییت های مجلل دبی و نرخ اجاره سوییت در دبی صحبت کردیم.

هتل های مشهور و خوب دبی بسیار گران بوده و بین شبی ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار هزینه خواهند داشت. بیشتر هتل های بین المللی و زنجیره ای جهان در این شهر دارای شعبه هستند و اگر شما در یکی از آن ها عضویت داشته باشید، با هر بار اقامت قبلی در این هتل ها، امتیازاتی در حساب شما منظور شده است.

البته اگر شما در این هتل ها عضو نبوده یا امتیاز قبلی ندارید، در شهر دبی سیستم Couchsurfing بسیار فعال است. (شبکه ای اینترنتی که افراد مختلفی از سراسر جهان در آن عضو بوده و یکی از اتاق های خانه خود یا یک تخت و محل خواب را به رایگان در اختیار مسافران قرار می دهند. این فعالیت جنبه تجاری ندارد) توصیه می کنیم پیش از سفر به دبی در این سایت جست وجو کرده و اگر کسی را پیدا کردید که به شما محلی برای خواب می دهد، با وی تماس بگیرید.

پیش از سفر به دبی همچنین می توانید  هتل هایی ارزان در رده قیمتی ۳۵ تا ۴۵ دلار پیدا کرده و اگر با زبان عربی آشنایی دارید، نیز می توانید تخفیف های بیشتری در برخی هتل ها بگیرید. در دبی همچنین سه هتل وجود دارند که در اتاق های آن ۶ تا ۱۰ تخت قرار داشته و کرایه هر کدام از ان ها ۱۵ تا ۲۵ دلار است.

در دبی مال و نزدیکی محل ورودی جهت رفتن به برج الخلیفه، محلی به نام Debonairs وجود دارد که دقیقا در فود کورت طبقه همکف قرار داشته و یک پیتزا را به همراه نوشابه به قیمت ۴ دلار یا ۱۵ درهم ارائه می کند. این محل یکی از بهترین رستوران های ارزان در دبی محسوب می شود.

مطالب مشابه:

سوییت هاوتورن     سویت سیتی سیزن دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...