دفتر خدمات مجازی دبی

دفتر خدمات مجازی دبی

داماک گروپdamacgroup در این مقاله به دفتر خدمات مجازی دبی می پردازد. همراه ما باشید .

امروزه با پیشرفت و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، راه های نوینی در رویه های کسب و کار پدیدآمده است. یکی از این راهکارهای نوین؛ دفترخدمات  مجازی است. دفتر مجازی؛ امکان حضوری غیر فیزیکی در هر نقطه ای از دنیا را از طریق ارائه آدرس پستی؛ خط تلفن ثابت و سایر امکانات ارتباطی در محل مطلوب فراهم می آورد.با توجه به روند جهانی شدن کسب و کارها و دنیای جدیدی که به واسطه اینترنت شکل گرفته است؛ دفتر مجازی جایگاه بسیار مطلوبی داشته و می تواند کمک شایانی به فرآیند جهانی شدن با صرف هزینه و زمان کمتر نمایند.

مثلا دفتری مجازی در دبی کرایه میکنم. دفتر مجازی من شامل یک آدرس پستی به نام من یا کارخانه ام است که قابلیت دریافت بسته ها و نامه هایم را دارد؛ یک خط تلفن ثابت در دربی به نام من یا کارخانه ام که پیغامگیر تلفنی دارد و پیغام های دریافتی ام به شکل فایل mp3 برای من به ایمیلی که خودم از قبل تعیین کرده ام؛ ایمیل می شوند. یک شماره فکس در دبی به نام من و یا کارخانه ام که فکس هایی که دریافت می کند را با فرمت pdf به ایمیلی که از قبل تعیین کرده ام ارسال می کند. نهایتا بدون اینکه حضوری فیزیکی در دبی داشتم کاملا فعالانه می توانم کسب و کارم را در آنجا هم گسترش داده و دنبال کنم.

شرکت مهر ارقام رایانه با یک دهه سابقه در طراحی ، پیاده سازی و پردازش سیستم های هدفمند و موثر نرم افزاری ، ابزار موفقیت بنگاه های صنعتی و خدماتی را در اجرای نظام های اداری و اطلاعاتی رایانه ای فراهم کرده است. مهر ارقام رایانه در کنار سایر خدماتی که ارائه می کند، در دبی به متقاضیان دفتر مجازی ارائه می دهد.

دفتر خدمات مجازی دبی

مزیت های دفتر خدمات مجازی

در این قسمت به مزیت های دفتر خدمات مجازی می پردازیم. که شامل: هزینه پایین، کاهش ریسک راه اندازی، راه اندازی سریع و آسان،بکارگیری نیروی کارآمد و با استعداد،افزایش سود و بهره وری،قابلیت توسعه کسب و کار

خدمات آن شامل: 1- خط تلفن ثابت و فکس :  خط تلفن ثابت و خط فکس اختصاصی اولین سرویس در دفتر کار مجازی است. 2- سیستم تلفن گویا : تلفن گویا یکی از خدمات دفتر کار مجازی است که شما می توانید منوی صوتی و داخلی های خود را تعریف کنید . 3- منشی تلفنی : در دفتر کار مجازی به جای استخدام منشی دفتری ، می توانید منشی استخدام کنید که کار ها و تماس هایتان را از راه دور پیگیری کند و پاسخگو باشد . 4- نیاز به اجاره دفتر کار ، با ایجاد یک فضای اداری در دفتر کار مجازی از بین می رود .

دفتر کار مجازی چیست ؟

برای این که بدانید دفتر کار مجازی چیست؟ با ما همراه باشید. دفتر کار مجازی یا virtual office در ازای دریافت هزینه ،خدمات ارتباطی بدون دراختیار گذاشتن فضای فیزیکی ارائه می کند . این نوع دفتر کار  در مقابل دفتر کار سنتی قرار دارد ، دفتر کار سنتی اتاق اداری ، اتاق کنفرانس و تجهیزات یک دفتر کار فیزیکی را شامل می شود .

دفتر کار مجازی اغلب برای کسب و کارهای تازه و کوچک مناسب است ، البته کسب و کارهای با تماس های انبوه هم می توانند از آن استفاده کنند . دفتر کار مجازی دارای سرویس های منشی مجازی ، تلفن گویا ، مرکز تماس ( مرکز تلفن یا Call Center) و شماره تلفن ابری می باشد .

تلفن گویا (Interactive voice Response) یک فناوری مبتنی بر سانترال برای مدیریت تماس‌ است اما برای داشتن تلفن گویا علاوه بر اجاره دفتر و خرید خط تلفن، باید هزینه‌های نصب و راه‌اندازی و نگهداری بالای سانترال را هم متقبل شوید ؛  از آن گذشته، در صورت نقل مکان به یک نشانی جدید، شماره تماس شما نیز تغییر می‌کند که برای کسب و کار شما اصلا خوب نیست. سرویس دفتر کار مجازی تمامی این مشکلات را از پیش پای شما برداشته و به شما در راه اندازی هرچه سریعتر آن کمک می کند .

مطالب مشابه:

دفتر کار لاکچری در دبی      دفتر مجازی دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...