دفتر فروش املاک دبی

دفتر فروش املاک دبی

شما می توانید از طریق دفتر فروش املاک در دبی اقدام به خرید ملک دراین شهر کنید. با توجه به اینکه نمودار املاک دبی بصورت سینوسی سالانه در حال تغییر است،

در حال حاضر در پایین ترین قسمت سینوس قیمتی املاک دبی قرار داریم و خریدارانی که قصد سرمایه گذاری در املاک دبی را دارند الان بهترین زمان برای سرمایه گذاری می باشد.

در صورتی که مایل به گرفتن اقامت هستید، باید ملک بالاتر از یک میلیون درهم خریداری بفرمایید ولی با خرید املاک ارزانتر از دفتر فروش املاک دبی نیز می توانید سند دریافت نمایید و ملک خود را اجاره دهید، با توجه به اینکه ملک شما به دلار خواهد بود همیشه با ارزش دلار نیز ذخیره می شود و با توجه به نوع سرمایه گذاری،  همیشه پول سرمایه گذار در بالاترین موقعیت ارزی قرار خواهد داشت و این گونه ، سرمایه گذار مطمئن خواهد بود که ارزش سرمایه اش کم نمی شود و و ده درصد از ارزش ملک او در سال از طریق اجاره ی ملک به او باز می گردد.

در برخی ایام، جهت تسهیل در ساخت و ایجاد فضای مناسب جهت خرید و فروش، امکان خرید قسطی ملک در دبی نیز فراهم می گردد. که گاهاً میتوان حتی با پرداخت 10درصد از کل یک پروژه، در کنار بلندترین برج دنیا در دبی یا دیگر مکان های عالی در دبی، صاحب شیک ترین منزل، هتل آپارتمان، دفتر کار و یا... در دبی شد. حتی اگر قصد استفاده شخصی از آن را نداشته باشید، می توانید پس از پرداخت بخشی از کل پروژه، واحد خود را با سود حاصله بفروشید و یا پس از تحویل آپارتمان، واحد شما توسط شرکت سازنده اجاره داده شده و شما سود حاصله از آنرا دریافت می نمائید.

دفتر فروش املاک دبی

دفتر فروش املاک دبی و مشاوران املاک

از دفتر فروش املاک در دبی که بگذریم به مشاوران املاک می رسیم که می توانند ما را در جهت خرید خانه راهنمایی کرده و نکات لازم را برای ما بازگو کنند. که مشاوران املاک در دبی زیاد بوده و به فراوانی یافت می شوند.

 در نتیجه هیچ گونه کمبود مشاورین املاکی در آن حس نمی شود. یافتن یک مشاور ملک در دبی مشکل چندان بزرگی نخواهد بود، اما شاید یافتن بهترین مشاور املاک دشوار باشد.

پس از مدتی به این نتیجه خواهید رسید که گروهی از مشاوران موقعیت خاصی دارند و بر روی املاک خاصی کار می کنند که ممکن است آن املاک مورد قبول افراد خاصی باشند، و یا اینکه مشاوران املاکی را بیابید که در یک بازه ی قیمتی خاصی کار میکنند.

خرید ملک در دبی

شما عزیزان می توانید از طریق دفتر فروش املاک دبی اقدام به خرید ملک  در دبی کنید. عده ای برای گرفتن اقامت دبی، اقدام به خرید ملک در دبی می کنند که گروه داماکdamac می تواند بهترین مشاوره و راهنمایی را در این زمینه به شما بدهد. ارزش ملکی که در دبی  می‌خرید، حتما باید بیش از یک ‌میلیون درهم باشد. اگر ملکی چندین مالک داشت، هرکدام از سهام‌ داران باید یک ‌میلیون درهم سهم داشته باشند. ملک موردنظر باید تکمیل و آماده بهره‌برداری هم باشد. یعنی نمی‌توانید خانه‌های نیمه‌ ساز یا پروژه‌هایی را که در حال ساخت هستند، به‌منظور اخذ اقامت خریداری کنید. نکته قابل‌توجه این است که اقامت ، هر ۶ ماه باید تمدید شود. با اخذ چنین اقامتی ، نه خود خریدار و نه وابستگان او، اجازه کار ندارند.

اگر می‌خواهید از طریق خرید ملک از دفتر فروش املاک دبی ، ویزا دریافت کنید، حتما باید این مدارک را به مقامات مربوطه ارائه دهید: سند ملک، تعهدنامه خریدوفروش، کپی پاسپورت، کپی ویزا، شش قطعه عکس.

پس حتما باید با شرکت‌های معتبری طرف قرارداد شوید که در این زمینه تخصص دارند. ضمن آن که توصیه می‌شود برای خرید ملک در دبی سراغ پروژه‌هایی بروید که قبل از شما اتباع خارجی دیگری از آن خرید کرده‌اند.

 مطالب مشابه:

املاک آماده فروش در دبی         قیمت املاک دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...