کار تضمینی دبی

کار تضمینی دبی

کار تضمینی در دبی برای دانش اموختگان مهندسی، پزشکی و پیراپزشکی و مدیریت مالی، بیش از سایر رشته‌ها مثل امور هنری و آموزشی است.

البته دارندگان مدارک بین المللی مثل CELTA یا TOEFL یا CAMBRIDGE می‌توانند برای تدریس اقدام کنند. اما پیدا کردن کار تضمینی در  دبی با مدارک مهندسی و پزشکی به خصوص MBA آسان تر است.

اگر شما مدارک صلاحیت حرفه ای مثل مدیریت پروژه (PMP) یا بهداشت ایمنی و حرفه ای (NEBOSH) و امثالهم داشته باشید، شانس استخدامی شما به نسبت سایرین، افزایش می یابد.

دبی، مقصد لاکچری گردهای خاورمیانه و آسیا است. کسب و کارهایی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم با صنعت گردشگری در اتباط هستند، به نوعی با درآمد پایدار روبرو بوده و می‌توان انتظار داشت که فعالان این عرصه، تا حدی با ثبات شغلی مواجه باشند.

از طرفی، چون دبی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان  نفت در خاورمیانه است، لذا شغل های مربوطه به صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، در سطوح پایین دستی، بالادستی،‌فراساحل و امثالهم، می تواند در جذب متخصصان این حوزه از خارج از کشور، موثر باشد.

کار تضمینی دبی

کار تضمینی در دبی و اقامت از این طریق

کار تضمینی در دبی و اقامت از این طریق موضوع مورد بحث این قسمت از مقاله است که داماکdamac به آن می پردازد. دبی به تعداد زیادی از کارکنان خارجی اجازه ورود موقت به این شهر را می دهد و مهاجران به طور کلی نمی توانند بخشی از جمعیت دائمی کشور باشند. به طور کلی با کارگران خارجی به خوبی رفتار می شود و دستمزد کافی به آنان نیز تعلق می گیرد.

با این حال اکثر ناظران خارجی، بر این باورند که مهاجران نقش قابل توجهی ایفا می کنند و به نظر می رسد که نقش مهاجران برای دو یا سه دهه بعدی همچنان دارای اهمیت است. با اتمام بسیاری از پروژه های ساخت و ساز در سراسر منطقه تعداد کارگران مورد نیاز کاهش می یابد، با این حال توسعه تجاری به برنامه های ساخت و ساز بیشتری منجر می شود. چرا که اقتصاد دبی در حال رشد است. تجربه مدیریتی، حرفه ای و به ویژه فناوری همچنان پس از سال ها با افزایش تقاضا روبرو است.

هر ساله افراد زیادی خواستار اقامت از طریق کار در دبی هستند و این اتفاق باعث رقابت بین متقاضیان کار در دبی خواهد شد. مسائل دیگری که باید در نظر گرفت، فرهنگ دبی ممکن است با کشور شما کاملا متفاوت باشد. شما در حالت ایده آل باید قبل از سفر به دبی پیشنهاد کار داشته باشید. شما به ویژه باید خوش شانس باشید و شرایط و تجربه کافی برای استفاده از هر فرصتی را داشته باشید.

در مقالات گذشته در مورد کار در دبی برای ایرانیان ، کار در دبی با جای خواب و نیروی کار در دبی صحبت کردیم.

ویزای کاری دبی

بسیاری از افراد با شنیدن ویژگی ها و قوانین شهر دبی، قصد اخذ پاسپورت کاری دبی را دارند و برای ورود و کاریابی در این شهر اقدام می نمایند. ما در این مقاله راجع به ویزای کاری دبی اطلاعاتی را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

شما برای انجام کار تضمینی در دبی ابتدا باید ویزای کاری دبی را دریافت کنید . پس از صدور دعوت نامه شغلی کارفرما موظف است اقدامات اولیه در جهت صدور ویزای کار را انجام دهد و مبلغ مشخص شده را پرداخت کند. پس از ورود به شهر دبی متقاضی باید اقدامات لازم را در جهت اخذ مجوز کار و مجوز اقامت در دبی انجام دهد.

اعتبار ویزای کار 2 الی 3 ساله است که متقاضی موظف است پیش از پایان اعتبار ویزا اقدامات لازم را در جهت تمدید آن انجام دهد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت کار دبی عبارتند از: دعوت نامه شغلی دریافت شده، تکمیل فرم، عکس پاسپورتی، مدارک پزشکی جهت تایید سلامت فرد، مدارک عدم سوء پیشینه تایید شده، مجوز ورود تایید شده توسط وزارت کار، پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه و مدارک شناسایی.

مطالب مشابه:

کسب و کار در دبی    یافتن کار در دبی     تخصص مورد نیاز در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...