شرایط تورهای دبی

شرایط تورهای دبی

داماک گروپ damacgroup در این مقاله به شرایط تورهای دبی می پردازد. بهتر است بدانید که علاوه بر این که در تور دبی می توانید از تفریحات لوکس بسیاری لذت ببرید، حتی می توانید بودجه تان را کمتر خرج کنید.

این جا جایی است که تنوع حرف اول را می زند و شما بسیاری از تفریحات متفاوت را تجربه خواهید کرد.

شهر دبی پر از غذاهای بسیار خوب و البته ارزان قیمت است. در تور دبی به راحتی می توانید در برخی از محله ها مانند خیابان دیره که یکی از قدیمی ترین و ارزان ترین آن ها است، قدم بزنید و از میان رستوران های زیاد با غذاهای بین المللی یکی را انتخاب کنید و فقط به ازای چند درهم ،غذای خوبی نوش جان کنید.

اگر طعم یک رستوران لوکس را بیشتر می پسندید، نگران نباشید، در دبی علاوه بر غذاهای ارزان قیمت رستوران های مجلل زیادی نیز وجود دارند. این رستوران ها که اغلب با سرآشپزهای معروف دنیا اداره می شوند در هتل ها و در بسیاری از خیابان های دبی دیده می شوند.

بسیاری از گردشگرانی که برای اولین بار تور دبی را خریداری می کنند، این حقیقت که مردم بومی دبی را در اطراف به ندرت می بینند، شگفت آور است. این به دلیل موارد مختلفی است که البته مهم ترینشان این است که تنها ۱۱% جمعیت دبی را بومیان  تشکیل می دهند.

 فرهنگ بومی را نیز به طبع گردشگران کم تری لمس و تجربه می کنند. به هر حال اگر بیشتر می خواهید در مورد بومیان و فرهنگ آن ها بدانید بهتر است به مرکز شیخ محمد بروید.

شرایط تور های دبی

شرایط تور های دبی و دانستنی های دبی

در این قسمت به شرایط تور های دبی و دانستنی های دبی می پردازیم.

درست است که همه می گویند این شهر ۵۰ سال بیشتر نیست که به مرکزی گردشگری و البته مدرن تشکیل شده است. اما این به این معنی نیست که دبی هیچ گونه تاریخ و یا جاذبه های تاریخی ندارد. شما در تور های دبی و مطالعه شرایط تور های دبی متوجه می شوید که قدیمی ترین قسمت شهر به نام الفهیدی، یک منطقه تاریخی است که به اوایل صده ۱۹۰۰ بر می گردد.

در سفر به دبی، مراقب رعایت مقررات این شهر باشید. دبی قوانین و فرهنگ منحصر به فردی دارد که با دانستن آن ها سفری به یاد ماندنی  خواهید داشت و عدم اطلاع از این مقررات باعث موارد ناخوشایند و گاهی تبعات سخت و زیان‌آوری مثل حبس و جریمه‌های بسیار سنگین نقدی است.

اهمیت دانستن قوانین سفربه دبی  و شرایط تورهای دبی برای گردشگران از الزامات است. توصیه می کنیم شما نیز به عنوان یک گردشگر، با قوانین، فرهنگ و سنت های کشور میزبان خود آشنا شوید. حتما پیش از سفر این نکات را مطالعه کنید و از باید ها و نباید های قوانین سفر مطلع گردید.

در مقاله های گذشته در مورد تورهای ارزان دبی ، تور گردشگری دبی و تور دبی با داماک صحبت کردیم با ما همراه باشید.

نکات مورد توجه در هنگام سفر به دبی

از شرایط تور های دبی که بگذریم به نکات مورد توجه در هنگام سفر به دبی می پردازیم که شما عزیزان قبل از سفر به دبی باید حتما از این نکات اطلاع داشته باشید.

ممنوعیت داروهای کدئین دار در دبی: دبی قوانین بسیار سخت گیرانه ای درباره انواع داروهای حاوی مواد مخدر و روان گردان دارد. هنگام سفر به دبی مراقب باشید داروی کدئین دار یا آرام بخش بدون نسخه تایید شده توسط نظام پزشکی همراه نداشته باشید؛ چون ممکن است به خاطر چند قرص استامینوفن کدئین ساده، جریمه سنگینی شوید.

عکاسی از مکان های اداری و دولتی در دبی ممنوع: از مساجد، ایستگاه‌‌های پلیس، ساختمان‌‌های ارتش، بندرها و فرودگاه عکاسی نکنید. این برخلاف قانون است و در صورت مشاهده ، شما ممکن است به زندان و حبس در دبی محکوم شوید.

مقررات سخت دبی در مکان های عمومی: در صورتی که مشکوک به استفاده از مواد مخدر یا مشروبات الکلی باشید، خون شما آزمایش خواهد شد و در صورت اثبات به زندان خواهید افتاد. استفاده از این مواد در مکان های عمومی ممنوع بوده و جرم محسوب می شود.

استفاده از لنز در فرودگاه ممنوع: در فرودگاه دبی هنگام کنترل گذرنامه، از اتباع ایرانی و چند کشور دیگر، اسکن چشم به عمل می آید. اگر از لنز تماسی استفاده می کنید، قبل از محل کنترل گذرنامه، آن را از چشم خود خارج کنید.

سراغ اتوبوس های گردشگری دبی بروید: یک وسیله مناسب برای گشتن در شهر، اتوبوس های دو طبقه روباز هاپ آن هاپ آف (Hop on Hop off)  است که از دو مسیر داخل شهر و کنار ساحل حرکت می کنند و در اکثر نقاط دیدنی دبی، توقف دارند.

 مطالب مشابه:

تور دبی     تور گردشگری دبی 

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...