اعتبار گذرنامه امارات

اعتبار گذرنامه امارات

داماک damac در این محتوا به بررسی اعتبار گذرنامه امارات می پردازد. برای بررسی اعتبار گذرنامه امارات متحده عربی، ابزار مفیدی وجود دارد .

در واقع ، این چیزی است که همه ساکنان امارات باید در مورد آن بدانند و هر دو یا سه سال از آن استفاده کنند. به طور دقیق تر، زمان انجام این کار بستگی به نوع پاسپورت شما دارد.

اکثر مردم، ماه انقضای گذرنامه خود را به یاد دارند . با این حال ، برخی از مردم نمی توانند تاریخ دقیق انقضای گذرنامه ی خود را به خاطر بیاورند. بنابراین هرچه به ماه انقضا نزدیک می شوند ، شروع به چرخیدن در صفحات گذرنامه خود می کنند. اما همیشه گذرنامه خود را همراهمان نداریم . بنابراین باید چه کنیم؟

تنها چیزی که باید در مورد اعتبار گذرنامه خود بدانیم ، شماره گذرنامه است. علاوه بر آن تاریخ انقضا بسیار مهم است. بنابراین تنها راهی که می توانید در مورد همه این ها بدانید داشتن نسخه ای از گذرنامه خود،اعم از یک نسخه فیزیکی یا یک کپی اسکن شده درتلفن همراهتان است.

اما روش بسیار ساده تری برای انجام این کار وجود دارد. سازمان فدرال برای هویت و شهروندی این سرویس را از طریق وب سایت خود ارائه می دهد . برای تایید صحت اعتبار گذرنامه ، ساکنان باید اطلاعات گذرنامه خود را وارد کنند و پس از آن؛آن ها می توانند بررسی کنند که گذرنامه صادر شده معتبر است یا خیر .

اعتبار گذرنامه امارات

اعتبار گذرنامه امارات و مدارک مورد نیاز گذرنامه امارات

در این بخش به اعتبار گذرنامه امارات و مدارک مورد نیاز گذرنامه امارات می پردازیم. پاسپورت امارات به طور مستقیم به شهروندان امارات متحده عربی، کودکان متولد شده از پدر و مادر اماراتی و یا کودکانی با پدر و مادر نامعلوم و همسر خارجی یک تبعه اماراتی داده می شود. در غیر این صورت ، در صورتی که شخص اقامت موقت امارات را تا 30 سال داشته باشد می تواند برای اقامت بلند مدت اقدام نماید و سپس برای پاسپورت نیز درخواست دهد.

اعتبار گذرنامه  امارات 5 ساله داده خواهد شد. به طور قطع جهت ارائه پاسپورت امارات توانایی و تسلط شخص به زبان عربی بررسی خواهد شد و همچنین چک می کنند که آیا شخص در طول اقامت خود جرم و جنایتی مرتکب نشده باشد. برای دریافت پاسپورت امارات مدارک مورد نیاز است که در زیر به برخی از آن ها می پردازیم.

اصل و یک کپی از کارت ثبت نام، گواهی شهروندی معتبر اماراتی، عکسی که اخیرا گرفته شده باشد، سند ازدواج و اطلاعات مربوط به فرزندان.

این سوال را که چگونه پاسپورت امارات را دریافت کنیم؟ را در مقالات گذشته پاسخ دادیم.

انواع راه های دریافت پاسپورت امارات

از اعتبار گذرنامه امارات که بگذریم به انواع راه های دریافت پاسپورت امارات می رسیم که به شرح زیر است:

پاسپورت امارات از طریق کار: جهت اقدام برای ویزای کار کشور امارات نیاز است که شما یک نامه ی دعوت به کار از امارات داشته باشید. برای این موضوع می بایست کارفرما در این کشور برای شما این نامه را ارسال نماید و ارسال این نامه در صورتی است که کارفرما برای این شغل در کشور امارات هیچگونه متقاضی مناسبی پیدا نکند و از شما برای کار درخواست کند.

پاسپورت امارات از طریق تحصیل: کشور امارات در زمینه ی تحصیل و آموزش کیفیت بسیار بالایی دارد. دانشگاه های این کشور به دو نوع خصوصی و دولتی تقسیم شده اند. شهروندان کشور امارات فقط می توانند در دانشگاه های دولتی مشغول تحصیل شوند و دانشگاه های خصوصی و بین المللی برای دانشجویان خارجی امکان تحصیل به زبان عربی و انگلیسی را فراهم کرده است.

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری: سرمایه گذاری در امارات یکی از راه های دریافت اقامت این کشور است. کشور امارات کشوری است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است.

پاسپورت امارات از طریق تولد: بسیاری از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات از طریق تولد فرزند خود در این کشور می باشند؛ زیرا در بعضی از کشورها می توان از طریق تولد فرزند به اقامت آن کشورها دست یافت. کشور امارات از قانون خون پیروی می کند. پیروی از قانون خون نشان دهنده این موضوع است که در صورتی شخص به اقامت و پاسپورت امارات دست پیدا می کند که از پدر و مادری اماراتی متولد شده باشد.

پاسپورت امارات از طریق ازدواج: ازدواج در کشور امارات مشابه با ازدواج در کشورهای دیگر، شرایطی را برای زوجین فراهم می آورد تا بتوانند در کنار هم زندگی کنند.

مطالب مشابه:

پاسپورت امارات     جهش پاسپورت امارات

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...