ملک ارزان قیمت در دبی

ملک ارزان قیمت در دبی

آخرین بخش داده ها نشان می دهد که ملک ارزان قیمت در دبی بیشترین تقاضا را تجربه می کند و املاک با قیمت زیر 1/1 میلیون دلار در معاملات املاک و مستغلات دبی  در طی نه ماه اول سال 2019 بیشترین فروش را تجربه نموده است.

املاک کم هزینه یا فروش واحدهای مسکونی ارزان قیمت در دوره ژانویه تا سپتامبر امسال 10.87 درصد رشد را نسبت به سال قبل ثبت کرده است زیرا دبی 18 هزار و 588 تراکنش برای املاک به ارزش حداکثر 1.5 میلیون درهم ثبت کرده است .

در مقایسه با 17.900 معاملات در گزارش سال گذشته به گفته تحلیل گران ، فروش و لیزینگ تقاضا برای واحدهای ارزان قیمت به دلیل افزایش جمعیت جوان ، درصد بالاتر کارشناسی و خانواده های کوچک و بازده بیشتر به سرمایه گذاران را ادامه خواهد داد تا از املاک های بزرگتر در دبی پیشی بگیرند.

کارشناسان گفتند که اصلاح در قیمت ها به طور پیوسته باعث می شود که دارایی دبی در اختیار سرمایه گذاران و کاربران نهایی قرار گیرد. آنها افزودند که املاک دبی پس از سقوط تقریبا 25 درصد از ارزش خود در پنج سال گذشته ، به عنوان یک بازار بالغ و مقرون به صرفه پدید آمده است.

نمایشگاه 2020 تقاضا برای واحدهای ارزان قیمت را تقویت می کند ، زیرا جایگاه دبی را به عنوان قطب جهانی تجارت و گردشگری تقویت می کند و اصول محکمی را برای رشد بلند مدت در بین بسیاری از صنایع ، از جمله املاک و مستغلات فراهم می کند.

در حالی كه بسیاری از ساكنان به دلیل افزایش نرخ عرضه و كاهش ، توانسته اند به واحدهای بزرگتر و یا بهتر ارتقا یابند ، هنوز تعداد قابل توجهی از مردم در واحدهای اشتراكی زندگی می كنند زیرا "مسكن ارزان قیمت" فعلی برای آنها غیرقابل دسترسی است.

ملک ارزان قیمت در دبی

ملک ارزان قیمت در دبی و خرید مستقیم از مالک

داماکdamac در این قسمت از مقاله به ملک ارزان قیمت در دبی و خرید مستقیم از مالک می پردازد

ما می توانیم برای خرید ملک ارزان قیمت در دبی ، خرید مستقیم از مالک را انتخاب کنیم. خرید مستقیم از مالک مانند تمام خرید های مستقیم، تنها اسناد و نوشته های بیشتری را به همراه دارد. به محض توافق بر سر قیمت روند معمول این است که یک تفاهم نامه ای را امضا کنید. باید تفاهم نامه ای براساس آنچه که خریدار و فروشنده بر سر آن توافق کرده اند نوشته شود.

این توافقات می تواند درباره قیمت، زمان اقامت، آیا فروش باید مورد تایید بازرس یا مهندس قرار بگیرد یا خیر؟و یا اینکه آیا باید خریدار تضمین بدهد یا خیر باشد. برخلاف قرارداد های معمول خرید، تفاهم نامه هیچ تعهد قانونی را برای طرفین ایجاد نمی کند. ملک زمانی قانونا متعلق به شما می شود که در مرحله اول حداقل ۱۰% کل قیمت را بپردازید. اما قبل از اینکه به این کار متعهد بشوید مطمئن شوید که در قرار داد مشکلی وجود نداشته باشد، چرا که این مبلغ غیر قابل استرداد است.

در آخر ، ملک زمانی که ۱۰۰% قیمت را پرداخت کرده باشید متعلق به شما می شود و سند آن به نام شما می خورد. باید تاکید کنیم که برای خرید ملک در دبی  مخصوصا قبل از امضای تفاهم نامه از وکیل کمک بگیرید . هزینه ای که به وکیل می پردازید شما را مطمئن می کند که تمام مراحل به درستی پیش می روند و متحمل ضرر و زیانی نخواهید شد.

در مقالات گذشته در مورد خانه قسطی در دبی ، خرید خانه قسطی در دبی و ویلای از دم قسط صحبت کردیم.

روند نزولی قیمت خانه در دبی

از ملک ارزان قیمت در دبی که بگذریم به روند نزولی قیمت خانه در دبی می رسیم. قیمت اجاره به طور معمول با سرعت کمتری کاهش می یابد، که این یک تأثیر مثبت بر بازده کل بازار دارد. کاهش اجاره ها نیز، در بسیاری از مناطق دبی در سال 2020 ادامه خواهد یافت، اما باز هم، این روندی نیست که در کل مناطق دبی انتظار داریم شاهد آن باشیم.

براساس اطلاعات اخبار مسکن دبی و مشاوره املاک و مستغلات CORE، میانگین افت قیمت فروش سالانه، بیش از 8 درصد و افت اجاره بیش از 9 درصد در سال 2019 بوده است. در نیمه اول سال 2020، انتظار می رفت بیش از 50.000 واحد از عرضه مسکونی وارد بازار شود زیرا توسعه دهندگان پروژه هایی را با تأخیر در سال 2019 تحویل می دهند که این امر می تواند فشار نزولی بر قیمت خانه در دبی  داشته باشد.

با این حال، میزان تحقق تحویل املاک در دبی به طور کلی کمتر از میزان پیش بینی شده و حدود 60-70 درصد است، که به حدود 30.000 تا 35.000 واحد می رسد.

مطالب مشابه:

خرید و فروش ملک قسطی در دبی     خرید خانه قسطی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...