شرایط سرمایه گذاری در دبی

شرایط سرمایه گذاری در دبی

می خواهیم بدانیم که شرایط سرمایه گذاری در دبی به چه گونه ای می باشد . پس تا پایان این مقاله همراه با گروه داماک damac باشید.

سرمایه گذاری در دبی انواع مختلفی دارد. دبی به واسطه مسیرهای دریایی که در یک مجتمع دریایی قرار دارد سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کرده است. سرمایه گذاری در مهارت های تخصصی، مشوق های بخش خصوصی، مشارکت های تحقیقاتی بین المللی و نوآوری در درون دولت بر چهار استراتژی بنیادین بنا گذاشته شده اند که دولت و بخش خصوصی را ملزم می کند که بر این چهار مسیر استاندارد حرکت کنند تا بینش بلند مدت دولت را عملی کنند.

مسیر اول، ایجاد محیطی مهیج برای نوآوری به شکل نهادهای حمایتی و تنظیم قوانین برای حمایت از آن ها، مسیر دوم، نوآوری های دولتی با نهادینه کردن شیوه های نوآورانه با حمایت از یک سیستم یکپارچه از ابزار مدرن . مسیر سوم نوآوری بخش خصوصی را تشویق خواهد کرد. مسیر چهارم برای افراد با مهارت های نوآورانه با تمرکز بر علم، فن آوری، مهندسی و ریاضیات است.

شرایط سرمایه گذاری در دبی: هزینه های رقابتی انرژی از لحاظ برق، آب و روغن- هزینه های رقابتی املاک و مستغلات؛ هزینه اجاره برای اجاره زمین هایی که برای اهداف سرمایه گذاری صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند، کم می شوند- هزینه های تامین مالی رقابتی، سطح بالایی از نقدینگی و سیستم بانکی قوی حمایت شده توسط دولت- حداکثر هزینه گمرکی ۵ درصد است که کمترین نرخ در منطقه خاورمیانه است.- در دسترس بودن کارگران ماهر و غیر ماهر در نرخ های بسیار مناسب- پیاده سازی بسیاری از توافقنامه های بین المللی و مقررات اصلاحاتی که از حقوق کار و حمایت از یک رابطه شفاف سالم بین کارفرمایان و کارکنان حمایت می کند- در دسترس بودن همکاری با کسب و کار های محلی.

شرایط سرمایه گذاری در دبی

شرایط سرمایه گذاری در دبی و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

شرایط سرمایه گذاری در دبی و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک چگونه است؟

سرمایه گذاری در دبی  از طریق خرید ملک امکان پذیر می باشد. حداقل مبلغ مورد نیاز برای ویزای املاک ۱ میلیون درهم است. متقاضی ویزای اقامت در صورتیکه اموال به نام متقاضی خریداری شده باشد و مدارک درآمد ماهانه حداقل ده هزار  درهمی را فراهم کند قادر به دریافت ویزا خواهد بود. ویزا تحت این شرایط برای ۲ سال معتبر خواهد بود

برنامه سرمایه گذاری در دبی به متقاضی اجازه می دهد که یک وکیل برای اعضای خانواده اش درخواست ویزای اقامت کند. هر فرد فقط برای خانواده ی خود می تواند حمایت مالی اعمال بکند است  که در این صورت از ویزای محل اقامت که حداقل ۴۰۰۰ درهم در هر ماه درآمد داشته باشد بهره مند می شود. سرمایه گذار همچنین نیاز به ارائه یک قرارداد اجاره برای جایی که خانواده اش در دبی باقی خواهد ماند، دارد.

هنگامی که متقاضی و وابستگان او ویزای سرمایه گذاری دبی را کسب کرده اند، آن ها با وضعیت اقامت رسمی دبی به رسمیت شناخته می شوند. به این معنی که آن ها همچنین باید یک گواهینامه رانندگی دبی را قبل از اینکه بتوانند در دبی رانندگی کنند، دریافت می کنند.

سرمایه گذاری در دبی از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در دبی از طریق ثبت شرکت نیز امکان پذیر می باشد ، مسیر دیگری برای به دست آوردن مجوز اقامت برای خارجی ها این است که یک شرکت را در دبی ادغام کرده و به عنوان صاحب این شرکت، می توانند برای ویزای اقامت درخواست دهند یا یک شرکت در دبی به پا کنند.

در جایی که یک متقاضی تصمیم به سرمایه گذاری در یک شرکت دبی می کند، این به سرمایه گذار استقلال و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به انتخاب سرمایه گذاری املاک و مستغلات  دبی را می دهد. تحت سرمایه گذاری یک شرکت دبی ، متقاضی می تواند یک سرمایه گذار را جذب کند، شریک یا صاحب شرکت شود، بنابراین حق ویزای سرمایه گذاری دبی یا ویزای اقامت دبی را دریافت می کند. ویزای اقامت دبی به مدت ۳ سال به متقاضی حق اقامت در این شهر را می دهد ، در صورتی که مجوز شرکت در این دوره معتبر باشد.

اگر سرمایه گذار تصمیم به سرمایه گذاری در ناحیه منطقه آزاد داشته باشد، یک مجوز تجارتی منطقه آزاد مورد نیاز است؛ قبل از اینکه بتواند واجد شرایط دریافت مجوز اقامت باشد. این ویزا به طور مستقیم از اداره مهاجرت دبی صادر می شود و نیازی به تصویب بیشتر از وزارت کار و امور اجتماعی نیست.

مطالب مشابه:

روش های سرمایه گذاری در دبی    اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...