ده شغل پردرآمد دبی

ده شغل پردرآمد دبی

ده شغل پردرآمد دبی عبارتند از:

حسابداری و امور مالی در دبی: در هر نوع کسب و کاری که در دبی رونق پیدا کرده است، نیاز به یک حسابدار و کارشناس امور مالی حس می‌شود.

در رابطه با حسابداری، شرکت‌های دبی ترجیح می‌دهند در فضای رقابتی این شغل با افرادی کار کنند که دارای مجوز و سابقه کاری و مهارت تخصصی هستند. میانگین درآمد حسابداران در دبی حدود ۱۸ هزار درهم  است.

خلبان ها و مشاغل مرتبط با حمل و نقل هوایی  در دبی: خطوط هوایی و مشاغل مربوط به حمل و نقل به خلبان‌های ماهری نیاز دارد که با توجه به رشدی که در صنعت حمل و نقل هوایی در شهر دبی وجود دارد، به متخصصان حرفه‌ ای و خلبان‌های پرواز نیاز دارد. در صورتی که در این زمینه تخصص دارید، می‌توانید با فعالیت در این شغل در دبی علاوه بر حقوقی که دریافت می‌کنید، از حق مسکن، خدمات شهری، سرمایه گذاری در صندوق‌های خاص، حق تحصیل و … رایگان نیز بهره مند شوید.

مهندسی عمران در دبی: اگر یک مهندس عمران هستید که در حرفه ‌تان حرفی برای گفتن دارید، علاوه بر اینکه در جهان معروف می‌شوید، درآمد خوبی هم در این شهر عربی، برای خود خواهید داشت. البته با وجود شرایط مناسبی که این شغل دارد، مسئولیت‌های مختلفی هم برایتان خواهد داشت، اما در نهایت به درآمدی که از این طریق به دست خواهید آورد، می‌ارزد. مهارت‌های درآمدزایی که در عمران می‌توانید داشته باشید، شامل مهندسی طراحی، اتوکد، مدیریت پروژه و ….است.

شغل املاک و مستغلات در دبی: املاک و مستغلات یکی از بهترین گزینه‌هایی است که شما را در دبی به ثروت می‌رساند. موقعیت مشاوران املاک در دبی، موقعیت تاثیرگذار و مناسبی دارند. به عنوان مشاور املاک می‌توانید مشاوره‌های تخصصی به سرمایه‌گذاران جهت انتخاب منطقه و محل مناسب برای سرمایه‌گذاری‌شان ارائه دهید و حق کمیسیون‌های بالا بگیرید.

در مقالات گذشته در مورد درآمد زایی در دبی و راه های درآمد زایی در دبی صحبت کردیم.

ده شغل پر درآمد دبی

ده شغل پردرآمد دبی و مشاغل  سودآور دبی

داماکdamac در این بخش به ده شغل پردرآمد دبی و مشاغل سودآور دبی می پردازد.

مهندس پروژه: پیش زمینه یک مهندس پروژه می‌تواند مهندسی عمران، مکانیک یا برق باشد. مهندسان پروژه در واقع نقش نظارتی در پروژه‌ها را دارند و لزوما نیاز به تخصص در این سه رشته ندارند. کارهای هماهنگی بودجه، هماهنگی تیم کاری، بازرسی و حل مشکل در پروژه به دست مهندسان پروژه انجام می‌شود. برای یک مهندس پروژه، جدا از اینکه به یک مدرک مهندسی مرتبط و تجربه کاری نیاز دارید بایستی از مهارت‌های ارتباطی بین کارمندان و رهبران نیز برخوردار باشید.

خدمات درمانی:جالب است بدانید که دبی علاوه بر گردشگری، در حال توسعه و تقویت خدمات درمانی خودش هم هست. به همین دلیل و به علت کمبود افراد متخصص در این حوزه کار پزشکان، پرستاران، دندان پزشکان و داروسازها در دبی کاملا تامین می باشد.

آشپزی : یکی از ویژگی های دبی که باعث شده گردشگران از تمام جهان به آن سفر کنند، طیف گسترده غذاها و نوشیدنی هایی است که می توان در دبی تهیه کرد. اگر تجربه و علاقه کافی به کار در رستوران و کافه و … دارید، فرصت های مالی خوبی در انتظار شماست.

مـدیر توسعـه تجـارت: مدیر توسعه تجارت مسئولیت گسترش مشخصات و لیست مشتری شرکت را بر عهده دارد. شما هدایت تیم های فروش و بازاریابی را بر عهده خواهید داشت اما در یافتن و تسهیل روابط جدید تجاری و همچنین حفظ یا بهبود اتصالات موجود نیز پیشگام می شوید.

مـدیر عـملیات: همانطور که احتمالاً از لیستی که من برای شما تهیه کردم متوجه شده اید ، بالاترین درآمد کار در دبی مشاغلی می باشند که با بیشترین مسئولیت است.

مهـندس بـرق: مهندسان برق اغلب در کنار مهندسان مکانیک کار می کنند و قطعات الکتریکی دستگاه هایی که همکاران مکانیک آن ها طراحی کرده اند را طراحی و می سازند.

مطالب مشابه:

کسب کار پر سود در دبی    درآمدزایی در دبی

واریز ریالی از ایران برای خرید ملک در دبی

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...